Избор на нов телефон

Започната от moni74, 14 Август 2013 00:28:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

К.Методиев

Аз имам G2 и като параметри са почти идентични, само мога да кажа, че G2 се държи превъзходно, а като гледам и батерията по голяма което означава още повече издръжливост, в момента G2 води всички тестове за издръжливост на батерията.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


hotblooded

G2 ми е фаворит, но искам да пробвам и Gpro 2... не за друго, ама нещо ме съмнява че ще е удобен (като телефон) заради размерите си.

К.Методиев

И мен ме съмнява, че ще удобен малко отива в класа на таблетите вече голям ми се вижда, а скоро на пазара ще се предлага и G3 имай го в предвид.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

hotblooded

Цитат на: К.Методиев в 18 Юни 2014 00:28:04
И мен ме съмнява, че ще удобен малко отива в класа на таблетите вече голям ми се вижда, а скоро на пазара ще се предлага и G3 имай го в предвид.
В и-бей го има за 500$ вече

pAbLo

Това може би си го чел...
Фаблет ... ако имаш отделна чанта за него ;D
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

hotblooded

 Oпределено G-pro 2 e "маламашка" за която подходящ джоб има само кенгуру... или трябва да нося чанта  постоянно (на работа така или иначе нося, но в свободното време определно мразя да нося чанта! От друга страна има повечко RAM и UHD камера, както и да прави клипчета със slow motion - 120 fps при 1080р резолюция

Besniq

Един приятел има такъв Алкател, качиш ли му нещо по тежичко и започва да мудее...
Препоръчвам ти да погледнеш HUAWEI ascend P6, Аз съм с такъв от 7 месеца, мога да кажа, че е доста яка, бърза, безпроблемна и кадърна машина, а и дисплея му е уникален !!!

hotblooded

 Хуявей-я е на цена 500-700 лв и отстъпва по всичко на G2, който го има за 620-750... Не че е лош телефон, просто G2 е "машина", на която цената падна доста предвид че след седмица излиза G3...

pAbLo

По едно време бях се запалил по Асус но 6" в джоба...
Но пък LG-то кърти В сравнението
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

mitakinen

Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки


hotblooded

 Вчера след работа (взех заплата) отивам да си купя LG G3 в техномаркет.... и не го купих само защото продавачката като обслужи клиента преди мен, реши че трябва да излезе да пуши цигара - вбеси ме, и си викам - няма да си оставя кинтите тука, отивам в Технополис - там нямат версията която аз търся, викам си - не ми е ден днес (вчера), и снощи и днес форумите гръмнаха - телефона яко давал дефекти  (rofl) (прегряване и самоизключване).

petermitkov

Доста забивал и по-лошото е че греел. Затова във високия клас или Ноте 3 или Самсунг С5.
А най-практичния избор е Нексус 5.
sapienti sat

hotblooded

Цитат на: petermitkov в 16 Юли 2014 15:52:57
Доста забивал и по-лошото е че греел. Затова във високия клас или Ноте 3 или Самсунг С5.
А най-практичния избор е Нексус 5.
Самуняка също греел, даже имал софтуерно ограничение - ако правиш клипче на 4к - 5 минути снима и половин час поле не може да го включиш... Нехус-а е орязана G2 и почти нямат разлика в цената.  Сигурно ще взема Gpro2...

escobar

Сега е много модерно да си с дилърско телефонче. Да си извън trend-а. От тия най-базовите на Нокия.

pantata

Цитат на: petermitkov в 16 Юли 2014 15:52:57
Доста забивал и по-лошото е че греел. Затова във високия клас или Ноте 3 или Самсунг С5.
А най-практичния избор е Нексус 5.

Г-кхъм, iPhone що не го включвате? ^-^ Не че нещо, ама какво му е на телефончето?

Pyrhel

Цитат на: petermitkov в 16 Юли 2014 15:52:57
А най-практичния избор е Нексус 5.

Имам нексус практически откакто го пуснаха. Днес забелязах, че корпусът в горната част прави много странен ъгъл и съм усукал целия телефон. Не съм забивал пирони с него, не знам какво му се е случило... Ама работи, даже не е със счупен дисплей :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Ти и дисплея успя да надраскаш ... за тебе нокиа с фенерче :) И аз съм с Нексус 5 ... нямам забележки до сега. Вярно, ако играя повече от половин час, загрява гръбчето - но никога не ми е забивал, изключвал, или нещо подобно, дори и след час игра на тежки и игри. http://oneplus.net/one#overview това животно гледал ли си го ?
Ръца Пръца

hotblooded

 Това съм му гледал спецификациите, обаче къде мога да го намеря в България?

ihovahi

Иво, телефона може да се закупи само с покана от производителя (поне за сега). А и ще се продава на ограничени пазари, които не включват България...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


petermitkov

Цитат на: pantata в 16 Юли 2014 17:48:50
Г-кхъм, iPhone що не го включвате? ^-^ Не че нещо, ама какво му е на телефончето?

Като пуснат 5.5' вия модел ще го препоръчам. Иначе сега просто не мога Galaxy Note 3-vs Apple iPhone 5s

Цитат на: Dmitarcho в 16 Юли 2014 19:07:14
http://oneplus.net/one#overview това животно гледал ли си го ?
Това май е някакъв балон - приятел щеше да ми го донесе от САЩ и гредааааа. Отделно са някаква фирма на китайците Опо т.е. това си е Опо ама с ЦианогенМод
sapienti sat


hotblooded

Цитат на: ihovahi в 17 Юли 2014 07:59:05
Иво, телефона може да се закупи само с покана от производителя (поне за сега). А и ще се продава на ограничени пазари, които не включват България...
Да им пратя едно вазелинче и да си го заврът тогава!

Ей това ще е новия телефон (ако не намеря негативни отзиви за него)

pAbLo

Цитат на: hotblooded в 16 Юли 2014 15:40:01
Вчера след работа (взех заплата) отивам да си купя LG G3 в техномаркет...., и снощи и днес форумите гръмнаха - телефона яко давал дефекти  (rofl) (прегряване и самоизключване).
Ядец,отказа ме и мен 8)
Тъкмо взех да чувам само позитиви за LG - и греда.
Малко ми омръзна Самсунга ама май ще си остана верен на марката (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

hotblooded

 Aз вече поръчах LG G pro 2, щом и по руските форуми не се оплакват от него.... значи няма проблеми (онея водкаджии не могат да правят техника (освен военна), но намират кусури на всичко)  (rofl)

hotblooded

 Телефончето пристигна, бая голяма местрия е, но за мен не е проблем размера... за сега единствената изненада е че няма радио, но не е болка за умиране. На пръв поглед - страхотен телефон, съсвем слабо отстъпващ на G3 По характеристики (реално разликата в процесора няма да се усети, най голямата разлика е в автофокуса на камерата на G3, a варианта на G3 с 2GB RAM според мен отстъпва на Gpro 2, a в същото време Gpro 2 на 2/3 от цената на G3...

petermitkov

Със здраве да се ползва.
Ще кажеш колко държи батерията.
sapienti sat

К.Методиев

Ако е катобпри мен батерията на г2 ще останеш доволен.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

hotblooded

Цитат на: petermitkov в 20 Юли 2014 21:07:09
Със здраве да се ползва.
Ще кажеш колко държи батерията.
От сутринта до сега нет, музика, проби на камерата, няколко разговора, а батерията е на 2/3

К.Методиев

При мен от 5 ситринта е изключен до сега и батерията ми е на 47% самсуняците ми умираха още следобяд.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

pAbLo

Цитат на: hotblooded в 18 Юли 2014 16:41:17
Aз вече поръчах LG G pro 2, щом и по руските форуми не се оплакват от него.... значи няма проблеми (онея водкаджии не могат да правят техника (освен военна), но намират кусури на всичко(rofl)
Затова ли се спуквам от смях на ревютата им - Отзьв владельца
Цитат на: hotblooded в 19 Юли 2014 16:46:55
... за сега единствената изненада е че няма радио, но не е болка за умиране. На пръв поглед - страхотен телефон, съсвем слабо отстъпващ на G3
Незнам колко го ползваш,но аз имам радио на Галакси Ейс-а,и до сега... 5-10 минути я съм го слушал,я не!
Има Tune IN и при днешните планове с мобилен интернет - какво му плащаш.
Вярно е батерията мре за часове,но не си ограничен в БГ станции 8)
Понеже аз съм терорист на телефоните,на жена ми ACE-то ако си го ползва само тя - 8 дни!Flight mode вечерно време.
Събота и неделя нещо го чоплих с wi-fi - 1,5 дни :'( (rofl)
Много е важно какво и как се ползва 8) ^-^
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

hotblooded

 Просто гледах какво има и какво не. Със 12 GB Mp3 - eдва ли ще ми липсва радио. Впрочем батерията падна на 15%, но ми казва че има ток за още 4 часа. Снощи и днес  пак го тероризирах - WiFi/3G, музика, нет и вече се предаде. Ще заформи 46 часа от зареждането (то и беше първо)... Преди да му понапълня паметта даде почти 31000 (30890) точки на бенчмарк.... И това без да е бъзикан "андрешко" и преди ъпдейти...