Нашите тунинг Фордове!

Започната от trololo, 29 Май 2013 19:51:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

trololo

Здравейте пичове и пиченца. Ще ви покажа няколкото Форда, които имаме, а последния - Ка-то още не е тук, сина на един братовчед на жена ми е в Великото Кралство и от време на време като намери нещо изгодно и запазено ни носи. Ето ги нашите тунинг бегачки.

Аз карам Кугър V6, яко върви, като тръгвам по светофарите направо си вдига предните гуми! Някои от нещата дойдоха с него, някои сме ги правили на село със сина ми, яко фенове сме на тунинга и много обичаме Форд.









Сина ми кара (подарих му го почти фабричен и двамата го направихме) Ескорт кабрио. На село като няма работа тунинговаме колите:










А тука му запуших резервоара, за да не му крадат бензина като ходи на лекции, той сега е студент. Вижте какво измислих:


А сина на братовчеда на жена ми й взе тая, прати снимките. Спазарил я е за 200 лири стерлинги и ще си дойде с нея. Каза, че е като нова, а и като видяхме тунинга й направо се побъркахме, жената много я хареса и каза, че ще я кара с кеф. Сега малко ме е срам да го кажа, ама кара едно Поло и не е от сектата Форд! Ето я и тунинг Ка-то:




whaaazp

Браво доста работа сте свършили!
Дай и някоя снимка от процеса на работа  ^-^

trololo

А, то нализ знаеш - като ти се пикае и са ти мръсни ръцете няма да си го държиш... То и с телефона е същото :)) Като сме се омазали със смола за броните - ходи и пипай апарата или като се шкури и е като в пустинна буря, само на готови неща имам снимки, дето приятели са ми пращали, не мога да ги качвам на компиутъра от телефона, искаха ми 30 лева в повече за жицата за свръзка. (nut)

Bobi

Здравей и добре дошъл. Ка-то ме кефи, но ако искаш да съм честен, трябва да кажа, че другите две не ми харесват и най-вече ескортчето... Но разни хора, разни вкусове. Иначе щеше да е много скучно :). Но не мога да не те поздравява за вложения труд!

Danchev

Ескортчето с къв мотор е?
How about a magic trick?

Alexi

Ескорта най ме кефи мене ! като кораба на Блейк е станал определено хваща окото !

Bobi

Вашето село да не го е купил някой ингилиз, че гледам, че си я пуснал за продажба с обява на английски? Даже май си и на роуминг с британски номер :).

Dmitarcho

Е те снимките са от Англия .. като са я оглеждали колата, преди я купят :D
Жив и здрав да си Колега, щом ти харесват колите, със здраве да си ги караш ;)
Ръца Пръца

К.Методиев

Мен пък ми се струва, че тука има нещо шменти капели, а да съм честен с всичките коли се е случило някаква голяма гавра.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Marlboro

Имаме си раздел за тия и не е дневника. Даже ескорта май го има там :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


toretosz

#10
Евала момчета,наистина много труд и нерви сте вложили ама не в колите.Радвате ме.Дерзаите и за напред..... . :'(
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

cosworth team ruse

според мен някой си прави яко пишка, тези коли са от нета 
FORD SIERRA POWER

vladi tanev

Абсолютно съм сигурен че някой си прави т@ш@к с нас а относно мунинга  (rofl) (rofl) (rofl)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

ohGr


ffmk1l

Мисля, че темата трябва да бъде изтрита.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

amplified

Що завиждате на човека?

trololo

Ама много ви знаят балалайките ве (fart)

Ескордъд е 1.6 CVH. В селото главния дилър на коли е това момче и ги кара от Англия и Шотландия, някои от снимките са от там направо.

Amplifier, благодаря ти за подкрепата.

valeri1972

Цитат на: trololo в 30 Май 2013 13:12:01
Ама много ви знаят балалайките ве (fart)

Ескордъд е 1.6 CVH. В селото главния дилър на коли е това момче и ги кара от Англия и Шотландия, някои от снимките са от там направо.

Amplifier, благодаря ти за подкрепата.
Amplifier....да ме подкрепиш и мене бате....че искам и аз да съм дилър ???

mitakinen

Trololo защо лъжеш, че си от Тъпчилещово. Защо те е срам да кажеш, че си от с.Сърбогъзи, Габровско. Пък си и объркал форд клуба - този тук е пълно менте. Истинския е на clubford.org Тука е пълно с гадни долни завистници, лъжци и мошеници.
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

valeri1972

Цитат на: mitakinen в 30 Май 2013 14:49:56
Trololo защо лъжеш, че си от Тъпчилещово. Защо те е срам да кажеш, че си от с.Сърбогъзи, Габровско. Пък си и объркал форд клуба - този тук е пълно менте. Истинския е на clubford.org Тука е пълно с гадни долни завистници, лъжци и мошеници.
.....и вскички са с болни "балалалала....." даже не мога да го напиша...


Danchev

Баце или си правиш яко гъргара или тотално ти е прегоряла фазата или си баааси уникалния курифей ... най-вероятно е някоя кавардисана история :)
How about a magic trick?

Alexi

недейте завижда на човека :))

Danchev

Всеки луд с номера си, някои с цяла в(б)олна програма :D
How about a magic trick?

toretosz

Темата си има ясно послание и предлагам да не я трием да я заключим и да я сложим за първа тема. И на 11.09 да я отключим за свободна злоупотреба.  ;D
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

naskoto__

Чудесни склуптури от кит и фибростъкло,или насело ползвате слама и кал  (rofl)

TourneoRS

Цитат на: ohGr в 30 Май 2013 10:04:59
http://www.barryboys.co.uk/phpBB2/viewtopic.php?t=38393&p=1192010

как става този номер , изписва ми следният надпис

ЦитатYou have been permanently banned from this board.

Please contact the Board Administrator for more information.

A ban has been issued on your IP address.

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

viksata

Цитат на: TourneoRS в 30 Май 2013 21:56:41
как става този номер , изписва ми следният надпис

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???

Някога... някой.... е имал твоето IP ...мисля си  ::)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Alexi

Цитат на: TourneoRS в 30 Май 2013 21:56:41
как става този номер , изписва ми следният надпис

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???
щото всеки не може да гледа тия произведения на изкуството :))

amplified

Здравей,
ще идваш ли на събора да покажеш Фордовете?  (race)