Какво видях днес ?

Започната от ForeverFord, 24 Март 2012 23:00:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

opex

то напрао е МОД макс :D


Ейй, номера на бенца по-горе: ПА ПИИИИИ :)) папи папиииииии  (rofl)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


Pyrhel

Попаднах на RS с 4 врати, не бях виждал
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Ozzie

Mach E GT 358 kW, 860 Nm
Миналата събота му направих един тест драйв от Спортна зала до Златни пясъци и обратно. Ускорението ми хареса. Режимът "един педал" не съвсем. Нямах много време, за да се ориентирам, може ли да се регулира силата на рекуперация или е само с една заводска настройка. Спирачките ги усещах като "on / off". За първо каране дозирането на силата на спиране си иска напасване на крака. Мощността и теглото си оказват влияние на гумите. Автомобила не беше с голям пробег, но до ограничителя нямаше много остатъчен грайфер.

В заключение - вероятно може да се живее и без звука на V8.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

ivchotr

Колко пробег му дават с едно зареждане?

Ozzie

Ако можех да си я позволя, вероятно бих гледал и такива параметри.  ^-^
В случая не беше толкова важно и не обърнах внимание.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

ivchotr

Ами ето малко данни: https://ev-database.org/car/1672/Ford-Mustang-Mach-E-GT. Като цяло, дори и да може да си го позволи човек, не виждам особено голям смисъл да си харчи парите за това нещо. Ами, че то от Варна до София трябва да дозареждаш някъде, за да можеш да стигнеш... С един час закъснение. Тойота вадят модел с пробег над 1000 км с едно зареждане и май ще струва по-малко. Китайците и те от известно време имат подобна технология и до скоро се чудеха на кого да я продадат. Може и Тойота да са я взели. Ама определено Форд не са се набутали с пари за такава сделка  :D