Да си проверите резервните гуми, 'щото....

Започната от Ozzie, 10 Октомври 2019 00:33:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Ozzie

Одева, аха да награбя скъпата и звъни телефона.
По указател, жената на един приятел, но насреща той:
- Мой, на Старо Оряхово съм, пръснах гума, колата падна, крика се огъна, нямам батерия на телефона, идвай да помагаш, след бензиностанцията съм, в ляво,, ще ме видиш.
Метнах "крокодила" в багажника, хубаво че си купих такъв пролетта, оставих скъпата пред тях и газ към инцидента.
Заварвам почти трагична картинка, Хондата на три колелета и върху десния преден спирачен диск.
Гумата буквално на парцали. Вероятно се е донаразяла, докато се добере до населено място. Това че вдигнал колата на лек наклон... Е понякога няма как, ама да не дръпне ръчната и да не сложи свалената гума под колата, като един вид осигуровка... Шофьор с 30 години стаж, даже по едно време и с това си е вадил хляба.
Та станала белята. Добре, че са приятелите да помагат.
Ама да е едно, да, ама не. Тръгвам да слагам патерицата - ми тя нула, няма никой. Добре, че на 150 м. имаше бензиностанция с компресор, че в последно време и помпа не возя, само крик и ключ за гайките .

Та да си проверите резервните гуми и да си осигурявате колите, като ги вдигате на крик, че не се знае, къде, кога и кого ще трябва да търсите за помощ.   ^-^
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...


Mondeicho

Аз моята си я проверявам през определено време, че един път ще се наложи и ще съм някъде в пустинята сигурно  (rofl)
Иначе като махна джантата веднага я мятам под колата, защото се пазя от инциденти  :))
Добре, че наблизо е имало къде да я напомпате...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.