Интересен проблем с навидация Denso

Започната от HERTZov, 28 Април 2013 10:39:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

HERTZov

Здревйте,
Реших да си сваля карти за изтояна европа, а с тях и упдейт на софтуера на навигацията.
Инсталирах новия софтуер и стана проблема. Съсхтият като на този клип www.youtube.com/watch?v=uMfZnhnhEsg
След известно време на подоно "мигане" се оправя и каро загася колата и я запаля и пак започва да "мига".
От английските форуми и проблема може би е в блутуут модила.

http://www.stdrivers.co.uk/forum/topic/19208-bluetooth-vc-issues-denso-sat-nav/

http://www.stdrivers.co.uk/forum/topic/26738-denso-sat-nav-system/

Решението е препрограмиране на този модул, но май първо трябва друг работещ модул, от който да се копират настройките.

Някой има ли идея кой би помогнал и кой има подобен модул?


Alexi


HERTZov

Нямам го стария. Като, чета по чуждите форуми, май не е конкретно от самия софтуер, а си е често срещан проблем.

ihovahi

Аз го имам софтуера... въпроса е дали ще мога да ти го запиша... а за мап двд-то... няма да мога... диска голям като размер и няма как да ти го запиша... двуслойно двд...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


HERTZov

   ihovahi
Можеш ли да го качиш някъде (dropbox, data.bg или някой подобен сайт) и да дадеш линк да го дръпна?
Иначе картите си ги свалих, и ще ги запиша.
А ти имаш ли блутуут модул?

ihovahi

Ами ще измисля къде да кача софтуера, но ще стане утре... А за блутута... трябва допълнителен модул, който аз нямам.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


axionbg

Цитат на: ihovahi в 28 Април 2013 18:11:08Аз го имам софтуера... въпроса е дали ще мога да ти го запиша... а за мап двд-то... няма да мога... диска голям като размер и няма как да ти го запиша... двуслойно двд...

Здравей от къде мога да го сваля или щом го имате да ми кажете начина да стигне до мен, оригиналният софтуер, защото при мене стана бял екран със невъзможност за зареждане на системата, или поне така пише, и моли за поставяне на коректен диск със софтуер.

Благодаря