Сериалска тема

Започната от ihovahi, 07 Юни 2013 19:12:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ihovahi

Здравейте :)

Хйде сега всеки да сподели какви сериалчета гледа.

Ето част от моя списък от любими сериали:

Alphas, Anger Management, Arrow, Burn Notice, Chicago Fire, Fringe, Game Of Thrones, Grimm, Haven, Hawaii Five 0, Lie to Me, Person Of Interest, Supernatural, The Big Bang Theory, The Chicago Code, The Walking Dead, Top Gear, Vikings.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Bobi

Изгледал съм само два сериала докрай : Lost и Sherlock
В момента гледам : Game of thrones и Da Vinci's demons. Друго не съм гледал.

ihovahi

Боби, Da Vinci's demons интересен ли е?!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


tha22don

В момента гледам: Game of Thrones (изчел съм книгите до момента  - в сериала всичко е набързо-набързо).
Гледах първите няколко серии на Da Vinci's Demons - нещо не ме грабна.

Arrow, Two and a half men, How I Met Your Mother, Boardwalk Empire - всички са вече в почивка :)
Гледам на CBT Nuggets "сериите", но това е друга бира  :))

ihovahi

Цитат на: tha22don в 07 Юни 2013 20:32:07
Гледам на CBT Nuggets "сериите", но това е друга бира  :))

Програмиране а :) супер  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


tha22don

Цитат на: ihovahi в 07 Юни 2013 20:35:39
Програмиране а :) супер  8)
Да, но на Cisco рутери и суичове :)

ganador

 Аз следя Revolution, Continuum и Defiance. Скоро изгледах и Корабът (El Barko). Харесвам и руските, ама няма нищо ново напоследък. И като стана въпрос, в serialmaniq.com има почти всичко on-line.

ihovahi

Като каза за Revolution точно него сега ще гледаме :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


mitakinen

Пичове по-добре е да четете книги. Доказано е, че при гледане на телевизия мозъчната дейност е по-ниска от тази по време на сън.
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

TourneoRS

И за книга ви препоръчвам "Приключенията на добрият войник Швейк "


Гледам само детски сериали , от две години никакви новини , и ми е много добре . 8)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Dmitarcho

ihovahi, Как може да гледаш толкова много сериали наведнъж бе, телеман :D Хайде да не са наведнъж ... ама пак много бе :)
Аз изгледах Изгубени, Приятели, Топ Гиър си ги следя, Двама Мъже и половина и от Българските сериали само  Столичани в Повече гледам ;)
Ръца Пръца

ihovahi

#11
dmitarcho ако ти кажа, че това са половината сериали които гледам, дали ще ми повярваш  :D :D :D

п.с. Благодарение на tha22don... добавям още един към гледаните  (rofl) Da Vinci's Demons ще го видя и него как е сериалчето :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


escobar

Под прикритие и Prison Break определено са ми фаворити.
От комедиите Parks and recreation и Modern family.
Game of thrones съм си мечтал да го филмират още докато го четях, а HBO не жалят средства и направо дюшеш.

pantata

Почти всички, които съм гледал са изброени без Life/До живот. Единственото много тъпо е, че го спряха до втори сезон :(

opex

По принцип следя The Originals, The Vampire Diaries, The Flash и Arrow. Само Светкавицата свърши много добре с тръпка за следващия сезон, на останалите  сезоните им свършиха много тъпо.
Обещах да започна (след като завърша един проект) да гледам Game of Thrones - наистина ли толкова си струва?
Междувременно започнах да гледам отново Стъклен дом. И за пореден път ще заявя, че това е втория ми любим сериал след F.R.I.E.N.D.S. - най-великия. И да изредя всички суперлативи в речника няма да стигнат, просто и двата сериала са шедьовър.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

AlexanderBozhinov

За мен най-добрият сериал ,който съм гледал е 24. След него сa CSI Las Vegas и Miami .Two and a half men .За жалост нямаю време за сериали.Радвам се ако остане време с жената да седнем да гледаме филм като бели хора,без малката ми Принцеса да е върху мен .

Alexi

е Игра на Тронове е епичен ,това е Сериала .. нямам много време по принцип ,но за него намирам ( той свърши сезона де )

TourneoRS

Стивън Вселенски ,

последно време някак си 3Д фантасмагориите  не ме кефят .  :-X
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

piksi88

Преди гледах the vampire diaries, The originals, arow , Supernatural, Game of thrones , Spartacus , Някъкъв с вещици който го спряха след 1 ви сезон. Мога да заявя от всички най много си заслужава Играта на тронове после Спартак. Дневниците на вампира , оригиналните и свръхестествено страдат от 1 синдром не са направени да доставят удоволствие на потребителя, а да правят пари главните герой много трудно умират и после ги връщат ужасно е. Дневниците до към 5 сезон и там го спрях свръхестествено до 8. Пък за Стрелата няма какво да го коментирам сложил си човека малко грим и качулка и никой не може да го познае с този лък за деца става. С две ръце за Играта на тронове определено трябва да се гледа  Спартак и естествено Под Прикритие невероятно добър.

TourneoRS

Гледат ми се сериали от типа на Приятели, Напълно непознати , Колко от вас помнят този .. Ал Бънди  :))



Fun да има,... от тези новите след година нищо не помня. Бягство от затвора вече никой не го помни , а беше а у..


то имаше такава Тема
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Alexi

мда ,сливам ги за прегледност .. комедийните сериали кефят ,но и там прекаляват с опитите да доят повече пари и след време залязват ..

ihovahi

За мен Person of Interest е много интересен сериал. С нетърпение очаквам да пуснат новият сезон.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Pyrhel

Еее, как да не се помнят, но вече са отминали - Prison Break, Lost, Battlestar Galactica, House. Много харесвам сериала Sherlock, но за жалост е само по 3 епизода в сезон. Game of Thrones последните 2 сезона нещо много ме дразни. Тоя Scorpion, който толкова го рекламират е пълно говно - супер слаб сюжет и актьорска игра, гледах 2 епизода и приключих с него.

А за настоящите - Троновете, Walking Dead, Arrow, The Flash, Revolution (не съм сигурен дали не приключи), Agents of SHIELD. Има и други, които в момента не се сещам, но всичките, които изброих са станали за изхвърляне. Гледам (гледах по-скоро, сега чакам сезоните), поради липса от по-добро.

Сещам се за 3 сериала, които ги спряха, а когато ги излъчваха ми се струваха интересни - Terra Nova, Drive и Jeremiah.

Българските - Под прикритие, като се надявам новия сезон да не е за боклука като последния и един нов - Връзки, който ми се струва доста сполучлив.

Орех, ако цитатът ти за Стъклен дом и Троновете беше на английски, щях да го постна в 9GAG (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar

Днес започва вторият сезон на "True detectives", няма връзка с първия сезон, но който го е пропуснал, силно му го препоръчвам.

opex

Цитат за Стъклен дом и Троновете?
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

"Стъкен дом е най-якия. Някой гледал ли е Троновете, как е?" (rofl)

Може би няма да е смешно на хората, които не гледат сериала, защото не са запознати с интернет феновете му, но той е повече от верую за тях :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

AlexanderBozhinov

Препоръчвам и Entourage , просто уникален

opex

Не съм слагал Стъклен дом и Троновете един до друг нито да съм намекнал, че имат нещо общо. Не разбирам как така го синтезира. Минавам през имената на сериалите и питам нещо или описвам впечатление.
За Троновете колежка доста активно ме навива да ги почвам - не съм чувал нищо за тях, защо да не попитам наистина ли е толкова добър. Ако това, че още не съм разбрал колко епичен е този сериал ме прави кандидат за посмешище в 9гаг... omgwtfplskllmenao
А Стъклен дом е як по толкова параграфи, че трудно може да се хване края. На повечето хора им е странен, защото им говорят на български, а поведението на героите копира чисто типичното ежедневно поведение на зрителя или хора около него, заради което той се чувства къде странно, къде срамно
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Alexi

2та сериала изобщо не могат да се сравняват ,сигурно целия стъклен дом е с по малък бюджет от 1 епизод на ГоТ .. определено си заслужава да го изгледаш особено ако си фен на фентъзитата

escobar

8 милки струва серията на Игра на тронове. Долари, не лева.
HBO набиват яко пари в сериали и им се получават.