Форд Пробе

Започната от tedo0o0, 22 Октомври 2014 16:16:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tedo0o0

Колеги някой има ли представа от къде мога да си закупя оригинален бендикс за стартера? 2 пъти купувах някакъв който излиза по каталог но не бил оригинален и двата пъти го чупи. Колата е ФордПробе ГТ 2.2т


К.Методиев

Съмнява ме проблема ти да е в бендикса за да се чупи.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

tedo0o0

Нищо нередно не виждам по стартера.. прегледах маховика колкото можах през отвора за стартера и там не видях нищо нередно. Къде другаде може да е проблема? Свален стартера го пробвам: завърта си елетромотора и изхвърля бендикса

К.Методиев

Какъв е стартера и къде го чупи бендикса?

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

tedo0o0

Стартера е на Митцубиши а на бендикса се чупят контри ли не знам как се казва точно... върти се в 2-те посоки. Като зацепи с маховика изобщо не завърта двигателя а само върти ел. мотора на стартера

К.Методиев

Сетиг се какъв е стартера, за жалост нз от къде ще намериш оригинален бендикс, опитай с друга марка, аз досега не съм имал проблем с бендикси, а съм сменил доста, но повече стартери дето правим са бош, валео и хитачи, рядко ми попадат екзотики като този.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.