Зимна среща 2014 год.

Започната от ihovahi, 31 Август 2014 20:12:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


Dmitarcho

Ей....надявах се Инчето да дойде сама хахахах :)

Кирчо,нема се цупиш :)
Ръца Пръца

Pyrhel

Цитат на: Alexi в 26 Ноември 2014 11:40:14
предлагам някъде из централен балкан да се намери нещо ...
Сигурен съм, че това е закачка към @Dmitarcho :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Домъчняло му е за мене :P Нали знаете каква е "пистата" тук. Дет се вика и за Драг е къса :)
Ръца Пръца

Pyrhel

Редактирах си поста на 1ва стр., до момента сме 13 от форума. Найзлье.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

chokolino771

Виждам,че има хора които ще са семейно и ние значи сме трима,синковеца и жената ама хубаво е да знаем датата ,че чакам да си назначя още една продавачка за да освободя жената,че да прайме жунбиш у Жунглата (rofl)

Lucy

И я ида уе... Да изпонагосподарствам малку ас. ;D
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Аз ако идвам, и аз ще съм с багажа - жената и детето :)
Ръца Пръца

emkata

  И на нас ни се идва, ама доста ми се събира като ангажименти. Ще решаваме в движение, така че все едно ни няма.

Pyrhel

Имате ли претенции дали да бъде с кръчма, като за нея ще трябва (понеже ще сме повече хора) да има предварителен избор на меню или варианта като в къщичките над Габрово - да си приготвим ние на скарата - е ок?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

Ръца Пръца

chokolino771


Lucy

#42
Тъй като все още няма конкретни предложения, ето моето:

OФЕРТА 1: Комплекс "Галенци" - гр. Трявна. (http://galentsi.tryavna.biz)

Къде се намира: Карта









Къщата разполага с 25 места - предлага 8 двойни стаи, 3 единичи и 2 апартамента. Има барбекю с маси навън, голямо свободно помещени вътре, където да можем да се съберем, кухня, паркинг за 10-тина коли. Намира се на 3 км от центъра на гр. Трявна. Ще можем да го наемем само за нас. Цената е 430 лв. за нощувка. Плаща се наемането на цялата къща. Ако изпълним капацитетът й цената на човек ще е 17,50. До момента преброих около 18 човека, но ако може да се обнови списъка и в него да пише освен за Миро и за другите, които ще дойдат с "куфар". Ако са 18 човека - цената се качва на 23 лв. Попитах за домашни любимци и това, което ми отговориха беше: "На ваша отговорност, не би трябвало да е проблем, но ще потвърдя, след като попитам управителя. Имали сме такива гости."

ОФЕРТА 2: Какалашките къщи - Кози рог ( За информация - ЦЪК :))

Къде се намира: Карта












Капацитетът на къщата е 20 легла + 2 допълнителни. Цената на човек на вечер е 20лв. Има самостоятелна кухня, механа с голяма и малка маса (за възрастни и дечурлиги :), разпределени сме в две къщи, като в голямата къща има много приятен хол с камина. Комплексът се намира на 12км от Габрово. Всички стаи са със собствен санитарен възел, което е предимство според мен. Настаняването на домашни любимци е безплатно. Има детска площадка. Минус е само разпределението по стаи, защото има 4 тройни стаи и една четворна и само две двойни.

Трябваше офертите да са 3, но за съжаление едната отпадна, тъй като днес една компания е заела къщата, малко преди да се обадя отново.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

chokolino771

Хубаво изглежда а и цените са добре,ето може да си готвим може и да ни готвят тъй че.........да тръгваме (rofl)

Lucy

Обнових мнението с още една оферта.

Според мен първият вариант е по-добър от гледна точка на локация, като достъп и настаняване по стаи. А и първата има малко по-голям капацитет, което означава, че ако някой иска да се присъедини в последния момент, ще има къде да го настаним. И двете много ми харесват. Цените са приемливи.

Нека се опитаме до утре да решим, за да мога да се обадя на хората. Ако някой друг има друго предложение, нека го сподели, защото до 20-ти остава малко време, а намирането на свободни места около тази дата се оказа почти "Мисията невъзможна".
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Ина Тодорова

Въпроса е дали ще има достатъчно места, до колкото видях тези са за по 20тина човека

Lucy

Ами съобразих се със списъка. Аз затова помолих да го обновим, ако е възможно.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Pyrhel

Обнових списъка. С Алекси - 20 точно. Предлагам да не мислим за 13 изобщо, а да остане сигурна дата 20 и 21ви. Доста хора ще си отработват на 13, няма защо да се притесняват и да го мислят как да направят схема.

Тая първата къща ми изглежда ок. Сториха ми се високи цени, но като разрових за тия дни какви НЕРЕАЛНО високи цени обявяват... Някой има ли някакви предложения за място, за да се действа, за да не ни избутат?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

#48
Аз нямам претенции за мястото. Ако е по голямо леглото в двойката- с келеша мога и там да се намърдам,или в троика. В Трявна найстина е по удобно заради стаите ;)
Аз си мислех,че за 13ти става въпрос ;) Иначе от 19ти съм отпуска и мислехме да палим към Добрич. Но може да се водим с Шуменци след срещата до някъде ;) Довечера ще пиша със сигурност :)
Ръца Пръца

Lucy

#49
Само искам да споделя мнение относно това, дали сами да си готвим или някой друг. Ако изберем първата къща, честно казано, предпочитам ние да си готвим. Когато попитах ако те ни готвят какво трябва да направим, отговорът е, че с точност всичко трябва да си решим предварително и да го съобщим при запазване окончателно на базата. 20 дни по-рано няма как да знаем какво точно ще ни се яде. В Трявна има магазини, ако забравим нещо да си занесем и от Габрово можем да си напразаруваме. А и е по-забавно ние да си го сготвим :) Мисля, че е по-добре ние да си се оправим.

Още нещо: И в двата случая сборният пункт предлагам да е в Габрово на гарата. И за двете места се минава през града.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"


Dmitarcho

Аз съм сигурен вече, 2 дърти магарета и един келеш ;) И аз предпочитам да си наготвим. Където и да идем, предлагам като преди - от сборния пункт ще прескочим до Кауфланд/Пикадили/Лидл и палим гумите.
Ръца Пръца

Lucy

#51
Обадиха ми се от къщата в Трявна.
1. Може да се настани домашен любимец без проблем.
2. Може да се поставят до 3 топълнителни легла и има една стая, в която има легло персон и половина, което не е обявено. Съответно капацитетът на къщата до 30 човека.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

ForeverFord

И аз потвърждавам за мен и Ина ,1 двойна стая.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Zhivko

 (hello) А новобранци приемате ли?
Като чета какво се заформя и ми потекоха "някой сокове".

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Zhivko

Благодаря за гостоприемството (fri) !
Не мога да кажа със сигурност,но ако се прибера навреме в БГ ще дойда.Иска ми се да се запознаем.

valeri1972

Валери.......отпада за сбирката на 20-ти.......весело изкарване. (beer)

Lucy

#57
Днес запазих Комплекс "Галенците" в гр. Трявна. Ако надвишим капацитета на къщата, до комплекса има хотел, който е на същите собственици и имат възможност да поемат и там бройка с/у 20лв. на вечер на човек.

Тъй като все още нямаме пълна яснота по отношение на списъка и брой хора за настаняване, в това мнение ще напиша на ново списъка с примерно разпределение по стаи. Има няколко човека, които са с дечица и в зависимост от това колко са големи те, ще ги разпределя в апартаментите или в двойни стаи с допълнително легло. На място също можем да се преразпределим, така че списъкът не е окончателен. Ако някой има някакви изисквания, желания или предпочитания, нека пише тук или на ЛС.

1. Миро +2  - двойна с доп.легло
2. Димитърчо +2 - двойна стая с доп. легло
3. Алекси +2 - апартамент
4. Chokolino +2 - двойна с доп.легло.
5. Милчо - единична
6. Асен - единична
7. Ина + Кирчо - двойна
8. Sick&Proud - двойна
9. Aнатолий + един звЕр - двойна.
10. Живко (Zivko) - двойна
11. Senatora +3 = апартамент

общо: 26 човека

Оставащи: 5 места (2 двойни и 1 единчна)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Pyrhel

Цитат на: Dmitarcho в 01 Декември 2014 17:59:37
Аз съм сигурен вече
Ша та цункям :D

Цитат на: valeri1972 в 02 Декември 2014 07:50:57
Валери.......отпада за сбирката на 20-ти
Тебе начи няма да та цункям :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

valeri1972

Цитат на: Pyrhel в 02 Декември 2014 11:49:46
Ша та цункям :D
Тебе начи няма да та цункям :D
Я пъ шъ тъ изненадам у гръб.... :)) :)) :))