Перник?

Започната от viksata, 09 Април 2012 08:23:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

viksata

Привет,
дали ще се намерят колеги от региона да изпием по лимонада  ::)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Vasilev

Ще ти пиша като си ходя към Радомир да измислим нещо  (fri)

viksata

Ще се радвам  (happy)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

BIGFORDFAN

 Колега ако се организираме Софиянци за разходка до Сапарева Баня, ще ни придружиш ли?

viksata

Не мога да кажа на 100%, но ми звучи добре и ако имам възможност съм с вас (race)

Предполагам че до пистата ще ходим,тя отворена ли е или.... ?


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

BIGFORDFAN

 Пистата винаги е отворена(то си е летище де), само трябва да я проверя настилката как е след тежката зима.
П.С. В краен случай може да минем за по кафе в Перник

viksata

Заповядайте  (beer)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

BIGFORDFAN

 Утре ако някой иска стикери или лайстни от Перник, може да минем да му оставим!   (fri)

viksata

Еиии ми аз не бях на компа снощи ще ти звънна към 9 дано не е рано (shy)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Pyrhel

Днес и хора, и машини се запознаха:






ПС: Няма толкова яка седалка като на скорпиото на Виксата (love)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


BIGFORDFAN

 Благодаря на Вики за страхотното посрещане( чакаме те в София да върнем жеста), много приятно кафенце ударихме, а за десерт- V6 боботене!  (happy)

viksata

Пак заповядайте ;)



"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Vasilev

Утре ще има пернишка среща. Ако има заинтересован за мястото и времето (подлежи на доуточнение) - 0894778826. Към момента имаме двама потвърдили участници  :P

BIGFORDFAN

 Ще има ли Перничани в неделя на Сап. Баня?  (race)

viksata

Много ми се идва ма на 12-ти ми е годишнина от бракуването (wife)

Ще ходя по Кюстендилския балкан за почивните дни


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

К.Методиев

И сега колко сме от Перник, колегите от София ни идват май само на посещение. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

BIGFORDFAN

 Е вас вече ви броим за квартал на София, заповядайте на Фестивална някой път.  (fri)

К.Методиев

Ахахах, добре аз днес по принцип мислех да дойда, обаче какво да се прави дежурен съм цял ден на работа и ще пропусна. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

BIGFORDFAN

 Жалко, тъкмо щяхме да те чакаме в Люлин и да сме 4 Мондеота заедно. Другият път на линия!

К.Методиев

Цитат на: BIGFORDFAN в 09 Септември 2012 14:18:05
Жалко, тъкмо щяхме да те чакаме в Люлин и да сме 4 Мондеота заедно. Другият път на линия!

Другата неделя се надявам да съм свободен, ако е така съм на линия.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


BIGFORDFAN

 Другата неделя (почти) дойде, ще има ли гости от Перник?

К.Методиев

Аз май ще пропусна, че утре ще ми излезе работа след обяд, ако съм свободен ще драсна в темата.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

Днес работа не свърших, но го писах и дъждовен.  :-)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

viksata

Тази вечер имаше инцидентна сбирка в Перник :)

Запознах се с колегата 2.9 както и с колегата Ялта от стария клуб...

Получи се много приятна междуфорумна среща ....

Ако има колеги в региона, които проявяват интерес за подобни събития, нека се свържат с мен :)



"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

К.Методиев

Пффффф само аз ли не разбрах, че това е колегата 2,9 за което се извинявам, но срещата беше добре. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

viksata

Ето малко снимков ма'трял...






Фотото е копи от Форд клуб


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

toretosz

Марти е голям пич неминуемо сте си изкарали добре все сериозни кадри сте се збрали. (gathering) живо здраво другия месец всички на куп.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Pyrhel

Днеска се видяхме и с 1/2 от пернишката група... Т.е. с Виксата :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

К.Методиев

Ахаха е аз бях на работа отново.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.