FreeBGmap - безплатна карта за GPS навигация

Започната от baibradar, 28 Януари 2014 19:12:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

baibradar

Не. За тях няма общодостъпни конвертори в техните си картови формати.
Малко новини за Навикей - до 1-2 седмици ще пуснат нова версия с менажер на тракове, след това версия с нов картов формат и към края на лятото или есента вече би трябвало да има версия с трафик информация.


Mondeicho

Ще взема да я пробвам твоята карта и без това най-вече в България се кара колата....
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

ihovahi

Аз си ползвам редовно на Митака картата, пълно инфо има.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


baibradar

#33
Изцяло нови и по-точни карти на Асеновград, Белово, Павел Баня, Севлиево. Нови 11000 адреса. Села с имена на улици около Русе.

Manolcho78

Браво, колега, много си печен!  8) И обходния път на Монтана го има, проверих. Друг е въпроса, че в момента излизането от Монтана в посока Враца е много смотано и объркващо, ама  какво да се прави, така са го измислили учените глави :)
Свят - шарен, шматки - бол :)

baibradar

Обхода на Монтана го имаше в картата 4 дена след откриването му. Ако минаваш по него запиши трак за да подобрим точността на изчертаване.

Mondeicho

Качих я и аз - сега минава тестов период. Не е красиво анимирана като суджука, но по важното е да ме закара до търсения адрес...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

ihovahi

Аз съм доволен и от програмата и от картата. Браво  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


baibradar

#38
Нови карти на Смолян, Кюстендил, Нова Загора, Самоков. Нови 14300 адреса. Няколко наскоро построени пътни отсечки в област Пазарджик. Села с имена на улици около Русе.

ihovahi

Веднага свалям картата. Благодаря  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



ekstremniat

Здрасти колега!
Възможно ли е да изработиш карта на България за навигация 9000 VNR и на каква цена?
Имам оригинален диск с карта на Германия!

baibradar

Не е възможно да стане. Няма компилатор към техния картов формат.

baibradar

#42
Лятно ъпдейтче с мирис на море :)
Нови карти на Дупница, Карлово, Сопот, Ракитово. Села с имена на улици около Ямбол.
Корекции по пътната мрежа.

baibradar

#43
Нови карти с адресна информация на Разлог, Сапарева баня, Доспат, Девин, Кричим.
Нанесена цялата Северна скоростна тангента и западната дъга на околовръстното на София.

ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


baibradar

#45
Ъпдейт за новата версия на Навикей. Картата ще работи само с версия на програмата от 1.80 нагоре. С по-стари версии няма да работи. Необходимо е да си обновите програмата.

baibradar

#46
Български интерфейс за последните версии на Навикей. Файла се разархивира и желаната клавиатурна подредба се копира в папка "Languages" или се изтегля директно от добавките на програмата за устройствата с достъп до интернет.


Български интерфейс

baibradar

#47
Изцяло нови карти на Ловеч и Пещера. Корекции на имена на улици и посоки на движение в София.

Manolcho78

Като щракна на линковете само на мен ли ми излиза една надгробна плоча и надпис, че линка е изтрит:
The shared link you are trying to access has been deleted
::) :-[
Свят - шарен, шматки - бол :)

baibradar

#49
 8)


baibradar

#50
Добавени нови 5000 адреса по села и паланки в област Пловдив. Корекция на рутинга в София покрай строежа на метрото.


baibradar

#51
Нова версия


baibradar

#52
Последен ъпдейт за тази година


ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


Мишо

#54
Здравейте колеги. Мога ли да попитам в тази тема какво мислите за това нещо http://cars-navigation.com/index.php?route=product/product&product_id=371. Случайно намерих този сайт и се чудя дали е читава тази навигация, има и нова версия за софтуера и така. До колкото разбирам, тук става въпрос за Травелпайлът, а пък моята навигация е Денсо, но пък мисля, че тук е най-подходящото място за този въпрос.

П. С. Малко се обърках май с Травелпайлът и Навикий, но пък не съм много запознат с навигациите все още  (tooth)

baibradar

Доколкото ми е известно за това нещо няма актуални карти. Последните са от 2012г.

Мишо


baibradar

#57
Нанесена новата естакада към терминал 2. Много нови адреси и улици по села и паланки.
Обновен превода на интерфейса.

БГ интерфейс

baibradar

#58
Новото в тази версия - Изцяло нови карти на Елхово, Свиленград и Харманли. Села с имена на улици около Банкя, София и Перник.
Автоматичните ъпдейти на устройствата с достъп до мрежата за сега не работят. Авторите на програмата спряха да качват новите версии на техните сървъри /Става въпрос за 7Ways/. Ъпдейта може да става само ръчно с изтриване на старата и качване на новата версия. Същото важи и за превода на интерфейса.

baibradar

Последната версия на картата и превода на интерфейса отново са достъпни чрез добавките в програмата. Поради промяна в адресите на сървърите на Navikey, ако сте ползвали по стара версия е необходимо ръчно да е изтриете и да изтеглите последния ъпдейт през добавките на програмата. След това надявам се повече няма да има проблеми с бъдещите автоматични ъпдейти на картата и превода на интерфейса.