Бензинова помпа, Мондео ST220

Започната от vesi1970, 15 Януари 2014 20:02:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vesi1970

Здравеѝте, имам проблем с паленето/не пали/.Казаха ми този модел има проблем с релето което подава ток на помпата и се оказа вярно/ток нестига/проблема е че неискам много хора да пипат а аз незнам каде е това реле.Ако някоѝ може да ми помоге ще съм много благодарен.Имам FORD MONDEO ST220 3.0/166КВ/2003г.Благодаря.


К.Методиев

Реле номер 4 в кутията с предпазители при мотора, но ме съмнява да е от релето.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Alexi

проблема може да е и от скапана аларма или имобилайзер ,провери и бушона на помпата

vesi1970

Благодаря.Ще пробвам релето понеже мямам аларма.

vesi1970

Бушона е здрав ,нестига ток до помпата/

vladi tanev

Само да вметна може и да си пробвал но имат един бутон повечето бензинови коли който изключва помпата при удар да не би той да се е включил провери и него.
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

vesi1970

Колата няма удар.Но ще проверя ако кажеш каде е.Благодаря

К.Методиев

Краш бутона реже масата на помпата, а не плюса, иначе огледай около педалите в ляво на панела.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

opex

Не е задължително, може да прекъсва и '+'-а ако говорим по принцип, не специално за мондео мк3
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique