Посещаемостта на форума

Започната от Pyrhel, 12 Октомври 2011 10:45:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

За съжаление на няколко човека, Форд Клуб България върви само напред и нагоре. (wave) Радвам се и ще покажа с реални реални данни за какво става въпрос. Ето карта на посетителите (колкото по-голяма е точката, толкова повече хора от това населено място са посетили форума на Форд Клуб България), както и графика на уникалните посещения дневно:




Да, не е нищо особено, сравнено с многогодишните сайтове, но според мен е едно доста добро начало, като се има предвид, че сме онлайн от по-малко от месец. Това са си 300 уникални посещения дневно, т.е. 300 различни човека са разгледали сайта, а средната продължителност на престоя им е 19 минути! :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


petermitkov

Браво за форум който няма и един месец 300 уникални посещения са си доста!
sapienti sat

Alexander

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

valeri1972


Bobi

Вече сме трицифрен брой потребители  (clap). Предлагам някаква символична награда за 100-тния потребител - например различен цвят за 1 месец и т.н. :)

Alexi

може опростяване на няколко офтопика/спама  :))

pantata


Pyrhel

Има, да. Всички наши съседки, но най-много посещения има от Турция, Германия, Чехия, след това UK, Швейцария (ама там са едни приятели) и надолу са вече по 2-3 посещения и вероятно е цъкано попогрешка, като в списъка са Холандия, Испания, Австрия, Дания, Гибралтар. Това ме кара да си мисля за едно разделче за международни приказки :)

Иначе за 100-ния член на форума предлагам подаръчето да бъде стикерчета + лайстни за номера (когато станат) :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

От Германия съм аз през служебното прокси (и от Словакия също е възможно да има)  :D

pantata

И аз съм влизал от Германия, пак служебно прокси. Обаче гледам има доста различни страни.


Pyrhel

Уау, днес графиката удари тавана! 597 уникални посещения!

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexander

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

yoshi


Pyrhel

Днеска с Олег стана въпрос от кои държави имаме посещения. Ето статистика за последните дни (щракнете върху картинката, за да се появи в оригиналния размер):

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Обикновено уникалните посещения на ден се движат между 400 и 500, тук таме има падове и скокове с около 50-80 уникални посещения, но досега такъв скок не се е случвал:


Да ни е честит :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

road runner

Анатоли требе да се направи графика по поръчка след известно време ,като гледам как вървим буквално нагоре ,то след време нема да стигне графиката . А Дано :)

Pyrhel

Ето графиката за около месец назад:


Вижда се как лека полека средната посещаемост на форума върви нагоре с времето. Всяка събота пада осезаемо, но е нормално - rakiya time :) Почти всеки ден с над 600 уникални посещения. Доволно нагоре! (beer)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

angel.georgiev

Поздравления за формата и структурата на форума. Той е всико, което предходния не беше, а му липсваше!

От мен много успехи и за напред :)

ПП: Не е лошо да се организират и поне месечни сбирки и в Плевен :)

Pyrhel

Този месец ще е месецът на юбилеите... Само още един човек, за да ударим 100 like-а в страницата във фейсбук. А преди няколко дни сме ударили и едномилионния юбилей с pageview-тата:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

TourneoRS

На мен ли ми се струва или последните няколко дена , регистрациите скочиха . (popcorn) ше илядим   (dwo)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Животът е радост и тъга - днес много посещения, утре много хакери... (rofl)
Иначе статистиките на форума го показват. Най-долу на страницата има разделени по години, месеци и дни. Най-сладко е да се вижда как всеки месец имаме по няколко хиляди посещения повече от предния. (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Брей, този понеделник графиката удари един от максимумите, 1000 уникални посещения. Обикновено се движим между 770 и 820. (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

нека все така вървим нагоре

Pyrhel

Попоглеждате ли форумната статистика? Месец октомври беше "най-" във всичко:

  • Най-много нови теми: 169
  • Най-много нови публикации: 2505
  • Най-много нови потребители от последните 8 месеца: 80
  • Най-много посещения: 326 108
Също така графиките в Google Analytics показват, че през изминалия месец сме имали най-много уникални посещения на ден в сравнение с предните. А във форума определено бяха публикувани много полезни и качествени теми. За момента пожеланието на Алекси от миналия месец е в сила! (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

Наистина октомври беше много активен месец.И като теми и като регистрации  (happy)

Pyrhel

Имаме нов рекордьор - месец ноември. Всичко е най-най, дори посещенията са с близо 30 000 повече :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Личи си, че има навалица вече ;) Все повече нови теми - макар и не толкова "хубави". Най-голям кеф ми е като отворя фрума ида има 2 страници непрочетени публикации :D

Напред и Нагоре   (ford)
Ръца Пръца

Vas

Браво! Радвам се че форума върви само напред и с всеки изминал ден има нови и нови потребители
Умирам си от кеф като влезна в този форум като цъкна на Непрочетени публикации и да няма 130 теми за продажба на джанти, картофи, маратонки, лютеница, компютри и т.н  :D
Защото в повечето други форуми на  Непрочетени публикации ми излизат такива подобни теми и ме дразнят!