Разход на газ при Мондео Мк2

Започната от HEKTOR, 03 Март 2013 08:55:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

HEKTOR

колеги  имам   питане  някой  да   кара   бензиново   мк2    с обикновенна  газова да  сподели     има   ли  проблеми  относно  работа  вървене


К.Методиев

Проблеми има както с всяка газова, пет години близо карах с обикновенна газова и си върви колата, важно е само да имаш хубави свещи и кабели за да нямаш гърмежи.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

HEKTOR

 исках  да разбера  понеже  ми  предлагат  едно  много   запазено  и  на  изгодна   цена  бих го  взел    само ако  може  да  се  сложи  обикновена  газова все  пак    е  380лв затова  исках  някой  който  кара с  такава  да  даде мнение  мерси   .

К.Методиев

Доста хора от форума караме или сме карали така, не казвам, че е безпроблемна, но не е проблем да се сложи и си караш, аз лично над 100 000 имам с такава уредба на зетек мотор.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

HEKTOR

#4
A разходът как е?

К.Методиев

10-12 си ги папка според това как я караш.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

HEKTOR

#6
Мерси за инфото, 12-13 в града и 8 извън е поносимо.

tropper

На градско и извънградско с до 90км/ч на газ е по-евтино с около 20% средно. На магистрала със 140км/ч отиват към изравняване, ама пак е може би една идея по-евтино на газ.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

HEKTOR

 да  по   евтино   е  с   около  3 лв   на  100 смятал  съм  го дизел  7,5  на   газ   към 12 и  извън  града   дизел   под  5,5 и  8  газ