Газ ???

Започната от lordextra, 14 Ноември 2012 21:35:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

lordextra

Какво става с цената на Газта ??? , нещо контрол няма ли да Упражни ме над монопола ???
Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.


Alexi

то ако можеше да се упражнява контрол нямаше да е монопол :))

hotblooded

Цитат на: lordextra в 14 Ноември 2012 21:35:52
Какво става с цената на Газта ??? , нещо контрол няма ли да Упражни ме над монопола ???
80-90 % от пропан-бутана в България е внос, за какъв монопол говорим?

P.Kostadinov

И аз съм на газчица и съм ЗА контрола! :D
През седмица с по 4ст варира.......
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

TourneoRS

Тъй , вчера пълня догоре газ в Русе на изхода за Варна на цена 1.25 . Пристигам във Варна насам натам ,  ии спирам на една бензиностанция Шел да заредя 4 то кафе и гледам цена на газта 1.11 лв  ??? . Шок- топки и билюрчета , заклаа мА , три минути съм гледал табелата  :)) .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

К.Методиев

Ела в Перник на няколко газ станции е по 1,04лв.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

TourneoRS

Мен повече ме озадачи че цената е такава в Шел , а не в някоя квартална бензиностанция . Те си падат малко скъперници с отстъпките .

Пп в Русе цената на газта им е нормална .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

К.Методиев

Хм не мисля, че е нормална на 1,25 в момента при нас най високата цена е 1,11 еко, шел, лукойл, омв все толкова е.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

TourneoRS

Я да си сверя часовника, колко е най-ниската цена на газта по веригите? Сега е 0,99 на табела, аз зареждам на 0,89 и ако мога да минавам по-тънко що да не се възползвам. ^-^
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

В Хасково в Шел с отстъпката е 84 ст.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.