Ford F150 5.4 бензин 310к.с. 2009 г. Мнение

Започната от Анелия, 27 Април 2021 09:02:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Анелия

Здравейте на всички. Нова съм във форума, дано ми помогнете.
Харесах си Ford F150, 2009 година, автоматик, 310к.с., двигател 5.4 бензин. Страшен звяр нов внос от Канада. Всичко изглежда страхотно, но не знам нищо за този модел автомобили до сега. Преди имах Терано 2.7 дълга база, а сега приятеля ми има Ланд Круизър къса база. Може ли някой от тук да ми каже дали този модел има някакви системни проблеми с нещо, дали автоматичната скоростна кутия е здрава, общо взето ще се радвам на всякаква информация.
Благодаря предварително!


Vokkil

Назнам до колко пари гледате тези пикапи в България но аз когато търсех нямаше нищо свясно до 20к лева, затова се принудих да търся от Канада добре че на чичу ми там му се занимаваше да обика и да ги гледа и едвам намерих читав за 9300 долара тези тук които са по 20000 са направи скрап назнам ударени ли са взети но моя е без забелешки и минал технически преглед и е на 335000 километра сега като дойде края на юли ще разбера като го закарам на сервиз какво има за смяна. Този двигател които сте избра ли е супер здрав и надеждан стига да му е смяняно маслото на 9000 километра заедно със свещите автомата на тези пикапи е супер здрав и ако през половината си живот не е теглип по 3 тона няма как да се счупи много е важно да няма ражда по рамата. ако имате и други въпроси мога да ви отговоря и да помогна.