Филмарска тема

Започната от ForeverFord, 01 Март 2012 21:23:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

http://www.imdb.com/title/tt2090594/
ЦитатA young female hacker awakens from a traumatic event that she scarcely remembers, and an iPhone glued to her hand. On the phone, a countdown is ticking away to zero. What happens at zero? Who is she, and why has she become an extension of the device? As the minutes tick away, our heroine must race against time to put the pieces together before the mysterious, pending zero-hour strikes.
(omg) (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


tha22don

Тъкмо изгледах Bourne Legacy.....добре е направен, но защо и на този филм ще му правят продължение?!?!? Много комерсиални взеха да стават всички и почнаха от една история да правят няколко части.
Стана всичко от типа "филмов сериал", само че чакаме по 1 година за следващата серия....
и с "Хобит" е същата работа...честно казано "Властелина" за момента ми харесва повече.....може би защото редовно го пускат по PPV-тата на кабеларката...

Следва "Облакът Атлас"....да го видим той как ще е.

Радко

Аз съм го гледал "Облакът Атлас"  ... от типа филми дето трябва да използваш потенциала на мозъка си доста за да хванеш смисъла. Филма си заслужава иначе доста е добър ;)

escobar

Hit and run!
Доста абсурден екшън с много гонки с коли.
Култовата реплика "Nitro is for fags, this one has cubic inches", и това от шофьора на 700 коньов Линкълн.

Радко

Цитат на: escobar в 29 Декември 2012 20:31:38
Hit and run!
Доста абсурден екшън с много гонки с коли.
Култовата реплика "Nitro is for fags, this one has cubic inches", и това от шофьора на 700 коньов Линкълн.
Излизат 2 филма колега ... от 2009 и 2012 година за кой говориш ти?

Pyrhel

Новия, ама е по-зле от дипломна работа... Ходи се пързаляй вместо да го гледаш тоя х'абсурд...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Цитат на: Pyrhel в 29 Декември 2012 22:23:17
Новия, ама е по-зле от дипломна работа... Ходи се пързаляй вместо да го гледаш тоя х'абсурд...
Достойно за уважение изказване  8)  :D

Pyrhel

Ще ми е много ми е интересно да прочета впечатленията на киноманите от The Words :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

tha22don

#38
Цитат на: Pyrhel в 31 Декември 2012 02:08:47
Ще ми е много ми е интересно да прочета впечатленията на киноманите от The Words :)
В листата на изчакващи филми за гледане е :)
Изгледах "Облакът Атлас" - доста има да се мисли в този филм, но определено си заслужава от повечето бози, които излизат.

Изгледах и "Полетът" с Дензъл....този актьор винаги ми е харесвал как играе - и в този филм не разочарова.

hotblooded

  Джак Ричър - накрая на филма ми бяха останали пуканки и спрайт.... много, много як филм и на моменти убийствени лафове..


escobar

Аз сега чета романите на Лий Чайлд, в които главен герой е Джак Ричар.
Нещо страшно са, няма такава зарибявка.
Само дето в романите Джак Ричар е бивш военен следовател, висок 1.93, тежък над 100 кила, само мускули. Ама пък Том Круз е мнооого голям и ролята му тича.

_bioHAZArd_

Цитат на: smithee в 16 Ноември 2012 17:31:52
....както и "Утомленные солнцем " (1,2,3) ама за руското кино трябва специална тема :)


Както и "Ментовские войны" - много естествен филм, в който няма много приказност - чистата истина и няколко честни ченгета в Русия ... :)

hitrata_lisi4ka

Тая събота по НоваТв ще дават "Престиж". Много ми хареса.
Искам нещо русо, може и метла!

tha22don

Цитат на: Pyrhel в 31 Декември 2012 02:08:47
Ще ми е много ми е интересно да прочета впечатленията на киноманите от The Words :)
Аз го изгледах снощи - много силен филм. Хареса ми  (clap)

Радко


escobar

Джанго, един уестърн на Тарантино. Ако не сте виждали каубой, който го раздава рапърски, това е филмът! Има оригинални сцени и типично наркоманските психопатии на Тарантино. Сцената как кучета разкъсват негър жив, е перфектна за първа среща!

Мама и Sinister се очертават като яки ужаси. Sinister has fucked up a lot of people ... :)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

#47
филма ще се гледааа
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

hitrata_lisi4ka

Синичкото е Ескорт! :)

А тази героинята на Мишел Родригес не умря ли в някоя от предните серии?
Искам нещо русо, може и метла!

ForeverFord

Остана мистерия,беше уж умряла,ама в края на една част я показаха че все още е жива.мисля че това беше в предната част или по предната
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


escobar

В тая поредица физиката и такива подробности като умирачката никога не са били от значение.

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Danchev

Така като гледам поредният бозър ... навсичкото отгоре единстенната кола заради която си мислех, че си заслужава са забравили да и пуснат задкрилките (nut)
How about a magic trick?

Bobi

То всички филми, които имат няколко части, с изключение на трилогии като "Батман" и "Властелинът на пръстените", неминуемо се превръщат в "бозъри".... :)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar

"Умирай трудно 5" се явява най-дългата, при това пълнометражна реклама на Мерцедес, в която буквално взривяват БМВ, погазват Порше и смазват Ауди.
На кино си струва и не се усеща как минава времето.

hotblooded

  "Спешна доставка" - свежарска комедия, може би "модерен прочит" на "Банда BMX"

Радко

Remember the Titans По действителен случай с главна роля Denzel Washington. Препоръчвам го на всеки

Alexi

 Хобит .. прекрасно направен и в духа на поредицата ,надявам се в другите части да има и епични битки както във Властелина : "Teodor King stands alone ! "  (bow)

Bobi

Снощи с мацката гледахме някакъв ужас " Sinister"... Прекрасен филм за търсещи прекалена близост!  :))