дневни светлини

Започната от неди, 28 Ноември 2019 09:35:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

неди

Здравейте форумци!Да попитам-има ли начин софтуерно да ми се пуснат дневните светлини?Форд ц макс 2009 2000 к,145к.с.Предлагат ми модул за 50 лв.Но на Пежото ми го направиха с компютър за 2 минути.Та има ли я тази опция за Форд и евентуално къде в София?


Pyrhel

Някои имат опцията. При теб ако я има ще са късите с пълна мощност.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

неди

добре,ама аз не знам дали я има,затова питам някъде в софия правят ли го софтуерно,ако я има ?

nikolai71

Здравейте,ще пиша в тази тема,за да не пускам нова.От скоро имам S max 2011г и дневните светлини светят постоянно на работещ двигател без значение копчето дали е на нула или автоматични.Така ли трябва и мога ли да ги изключа по някакъв начин?

Запрян Б.

Цитат на: nikolai71 в 24 Декември 2019 11:50:33
Здравейте,ще пиша в тази тема,за да не пускам нова.От скоро имам S max 2011г и дневните светлини светят постоянно на работещ двигател без значение копчето дали е на нула или автоматични.Така ли трябва и мога ли да ги изключа по някакъв начин?

А защо искате да го изкллючите ? По закон, Вие трябва винаги да сте на дневни светлини, ако автомобила не разполага на къси !

nikolai71

Не ми отговори на въпроса,но аз ще отговоря на твоя!
Защото на копчето за фаровете има позиция "0"(изключени светлини),има поз.габарит-дневни св.,позиция къси пак с дневни св. и позиция "ауто"т.е. Три позиции за включени и нито една за изкл.
p.s.Понякога може да искам да престоявам със запален двигател без да светя!

krasi markov

Цитат на: nikolai71 в 26 Декември 2019 11:05:05
Не ми отговори на въпроса,но аз ще отговоря на твоя!
Защото на копчето за фаровете има позиция "0"(изключени светлини),има поз.габарит-дневни св.,позиция къси пак с дневни св. и позиция "ауто"т.е. Три позиции за включени и нито една за изкл.
p.s.Понякога може да искам да престоявам със запален двигател без да светя!
Трябва да си изключиш тази опция,но ще загубиш авт. им пускане при подаване на контакт.И аз не обичам при спряло положение да съм на фарове за да не блещя на другите:)