гуми за пилене

Започната от opex, 15 Октомври 2014 14:55:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

opex

Имам 5 гуми за съсипване
4бр 195 65 15 не помня марка адрес и егн, някога май са били зимни
1бр 205 50 16 continental sport contact 2 - тази е с дот 2008 и си има грайфер по принцип, някъде имаше снимки, че я продавах, но ми пречи и да се маха

Сега се сещам, че имам и резервна гума с желязна джанта 14", като самата гума по спомени е почти слик т.е. и тя само за пилене.
Смятам да си търся някаква 15" джанта с измислена гума за резервна, след като съм с 15"зимни и 16"летни. Та някой ако има за подаряване да пише.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


opex

4те ги оставих на гумаджиите. Континентала ще бъде в мазето още няколко дена.

А, сетих се, че имам и 4 16ки в другия апартамент 215/45 или 225/45 вече съм забравил. Скоро време и тях ще хвърлям, че ми пречат на ремонта :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

i love ford

Кофти.. Ако имаше 185/65

Vanko

185/65/15 имам 2броя, стават за задни

Dmitarcho

Подарявам си и аз старите летни гуми. 205/50/17, стават единствено за пилене на полигон, никак не е препоръчително да се кара по пътищата с тях. На едната има балон - малък е, карах така около месец-два. Ако някой ги иска, да свирка - ще ги возя в багажника още един два дена .. и после ще ги хвърлям някъде ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

Недей "някъде", всеки гумаджия трябва да приема такива гуми и после минават да му ги събират.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Е няма да ги хвърля зад блока ;)
Ръца Пръца

V.Buzev

Цитат на: Dmitarcho в 04 Ноември 2015 19:25:53
Е няма да ги хвърля зад блока ;)

Що бре, мое ги закичиш на чука на Рачо ковача  :D :))