"Mondeo ST200 SVT" - ЗА ТРИЕНЕ!

Започната от Светльо, 19 Март 2014 20:36:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Светльо

Проекта по мондео мк2 1.8 се прекратява! Причината е новата придобивка 2.5 V6 ST200  ^-^





Иван Вълков

Уауууу Светльо ти изби рибата бе брат....уникална кола. Пожелавам да ти доставя удоволсвие дълго време.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

toretosz

Мен УНИКАТ е, много безавариини км да и се радваш.И задължително като се видим да ме повозиш
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Светльо

Мерси колеги, колата е нещо ненормално на вървеж... и ще има си дослагвам екстрички по нея, понеже е ST200 и няма всички глезотийки на джията. Искам и да изкажа специални благодарности на колегата К.Методиев за съдействието при покупката и. :)

Pyrhel

Честита :)

Искаш ли да разделя темата и ST200 да е в нова и тука да туриш линк към нея?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Светльо

Да, макар че моята 1.8 заминава на части и после брак :(

ihovahi

Еййй избуха с мондеото. Браво. Страхотна кола, страхотен цвят, чакам да покажеш рекарото.  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Vanko

 Хубава количка, и аз я бях фиксирал, ама ме беше страх от данъка колко ли ще е свиреп. Безаварийно!

К.Методиев

Тигре колата е Бомба, днес като първи тест пилот имах честта да я тествам и 205 коня не са като 115. :D, а за глезориите не ги мисли както ти казах има време да се нагласят.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

ForeverFord

Честито и много  безаварийни ти пожелавам
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


Backstage

ше ми требват неколко дни да се съвзема от шока пичове...

opex

Много добро СТ-то :) много ми хареса как ме гушка рекарото :))
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

viksata

Цитат на: Backstage в 20 Март 2014 00:00:14
ше ми требват неколко дни да се съвзема от шока пичове...

Хахаха много на място казано  :D

Честито Светльо ...радост голяма е !


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

hotblooded

  Дееба и Автомобила...  (race) изглежда страхотно, ще имаш и занимавка да си добавяш екстри от Ghia, ще събираш багаж все едно си с пикап и ще риташ "гоуф"овете - какво повече му трябва на човек :) Честито и само приятни емоции с този Автомобил!

pantata

Завиждам благородно!

Светльо

#15
Благодаря ви колега за хубавите думи! :)
Ето една снимка с новите фарове от днес:

К.Методиев

Направо му заспаха. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

ihovahi

Давай снимки от интериора!!! Стига си се покривал  ;D ;D ;D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


ForeverFord

Много са готини фаровете,дано и светят добре ^-^
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

didon80

Честито и да си я караш със здраве! Много добре стои между Бенцовете - сякаш не е модел 2000г а 2010г, поредното доказателство за успешния дизайн на този модел........


Светльо

#20
Днес успях да мина и кат вече официално е на пътя мондеото, новото начинание по което работя е да стане мондео ST200 Ghia. :)
След обстоен оглед намерих доста разлики от обикновеното, други носачи, различно магаре, усилени задни греди на окачването, успокоителен амортисьор на мотора, доста по твърди пружини и малко по ниски. По горе поискахте снимки на салона ето една: полу-кожено рекаро е иначе.

Ето и километража как изглежда

И една импровизирана снимка с надписа V6 :D

SICKandPROUD

ОООХХХ на батя, дзвера той (race)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

ihovahi

Както и очаквах - много хубава е колата и от вътре. Благодаря за снимките. Я кажи какво има още да й правиш?! Че тя си има всичко колицата.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Светльо

Ми като за начало, темпомат, борд компютър и големите спирачки, по натам ще слагам и подгрев на седалките и още нещица който ги няма, иначе днес поне музиката си прехвърлих.  ^-^

kala80

Страхотна кола,със здраве да си я караш !

Dmitarcho

Абе друго си е, да ти пише 260 пред очите ;) Честито и от мен ;)
Ръца Пръца

ihovahi

Светльо, значи с г-н К.Методиев ще имате занимавка  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Backstage

аууууу  салона!

hotblooded

  Салона е един път! Страхотно "попадение", колега - отличен салон+голям мАтор и доста добър външен вид!

Иван Вълков

Супер изглежда.....на живо трябва да е убиец. Светльо остах очуден като видях че дори регулируем интервал на лоста на чистачките няма. Все пак външния вид и мотора са достатъчно голяма екстра. Носачите са направени много по кадърно, като са обърнали захвата към магарето. На С класа са така и понасят много повече бой от стоковите при Мондео.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!