Fiesta RS1800i/2.0 16V/

Започната от KovachevGR, 29 Юли 2013 17:13:54

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

S.Stoyanov

На 1-вата снимка пише че е преравнено към мотора, но дали само за кривите, че там не се вижда макса, но дори и така да е е много добре, само не разбрах снощи говорихме и нищо не каза и хоп днеска вече на дино. 8)


jinjileza

Има ли голяма разлика във вървежа от 1.8 - цата колега :)

KovachevGR

Това според мене е лимита на екуто не на мотора.....Стоковия мотор в другата фиеста дава същите резултати но с по различна графика и по късно вади конете,по нисък въртящ момент и е мерена с еку от 1.6 което при всички варианти е в плюс,аз мерих с 2.0 еку.Доволен съм от графиката добре е начертана няма пикове,с електроника мотора има потенциал да мине 150+ коня.Изкара въртящ момент много над мойте очаквания при положение че съм с 7.200 кг маховик.
Това е на мотор на гуми е с -13% надолу

KovachevGR

Цитат на: jinjileza в 04 Юли 2014 21:10:40
Има ли голяма разлика във вървежа от 1.8 - цата колега :)

Ами като карах с 1.8 мерих с фиеста 2.0 и разликата е около 40м до към 160

S.Stoyanov

#244
Сега трябва ти да си отпред,че нятоните доста мръднали в +.С електроника може да се изкара с нашата(твоята и моята) конфигурация на мотора между 160-170 коня, а още повече заиграване и малко отгоре като и въртящия момент се вдига още, но там и финансите вече стават малко по други, макар че на фиестата по има смисъл, отколкото на моя кораб-майка и аз май и за това не го правя. (rofl)
Sorry че ти оспамихме малко темата.

Радко

Поздравления за колата! Доста добър вид има и доста добре върви на клипчето. Ако тръгне и още повече с правилна настройка ще е върха направо. :) Направи ми впечатления обаче теста от диното не трябва ли кривите въртящ момент/конски сили да се пресичат на 5250 оборота?

KovachevGR