Стикери с адреса на клуба

Започната от Pyrhel, 16 Декември 2011 00:46:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

#30
Днес на срещата раздавахме от новите стикери. Този път решихме да бъдат видими и нощно време, но няма да развалям изненадата преди да сте ги залепили по колите си :)



През деня:


На тъмно:





След събора ще правим и още цветове, за момента има бели, черни и оранжеви. Няколко ГОЛЕЕМИ и няколко розови :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

Супер са станали ! Шрифта е интересен, и като цяло по-ми харесват от предните :D
Ръца Пръца

ffmk1l

На мен път стария шрифт ми допадаше повече. Идеята да са видими нощем е хубава.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Pyrhel

Всички нови стикери са светоотразителни. За момента има бели, оранжеви и черни, като черните отразяват в бяло нощно време.
Всички нови стикери са безплатни. Очаквайте съвсем скоро и много други цветове от светоотразителните FordBG.com стикери!

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Анатолий, пращай към Чепеларе!!! Не се мотай, че има доста желаещи  (happy)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


amplified

Уста нямаше ли на събора... мистър снимка :D

ihovahi

Аз си исках... ама Миро не ми даде... ама може да не е разбрал какво искам  :D

п.с. Ето на и номинация за мистър вече имам  (rofl) за другия път искам лентичка и награда.  :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


denis.angelov

#37
Извинявам се как  мога да получа и аз няколко стикера :)

Pyrhel

По пощата, по еконт или на някоя среща, пиши ми едно ЛС с начина, по който желаеш да ги получиш и какви искаш :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ceco.deyanov

Анатолий да не са свършили вече стикерите?
Или не си гледаш пощата често?


Pyrhel

Има някакви драми с тия мейли от 1 месец и половината неща попадат в спама. Извадих от коша съобщението, ще ти ги пратя утре. Извинявай :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ceco.deyanov

Няма проблем. Досетих се, че може да е така.
Ако има и нови визитки прати и от тях, че вече смятам да се активизирам като клубен член за региона.
Поздрави.

Pyrhel

Мне, визитки няма да правим вече, няма полза от тях. Видя се, че хората, които нямат интерес към форуми не влизат и с визитки, раздадохме точно 1000 визитки на 1000 различни хора, от тях дошлите са 0 :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pAbLo

Как да няма полза от визитки - аз имам една на един друг форум,но съм по активен тук (rofl) (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Alexi

в Шумен наслагах 50 визитки ,нито един .. няма смисъл да се дават пари ..

vanvan

Ей, вярно, че забравих онази вечер на срещата да си взема лепенки... :-[

opex

тъкмо ще дойдеш пак :) че нещо не го огледах това ST :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

toretosz

#47
Аз само да вметна че съм привлечен чрез поставяне на визитка.Илко от стз  пак с визитка аз му я сложих.Въпроса е да се поставят по коли който видимо им е отделяно по голямо внимание.Този тип собственици търсят инфо за бъдещи подобрения.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Илко

Аз мога  да  потвърдя  преди  визитката   на предното  ми  стъкло  бях  регистриран  в  другия   форум. Аз  направих  сенник с  адреса  на клуба  само  трябва да  ми  остане   време да  го  сложа.  ::) ::) ::)
Илко

ceco.deyanov

Анатолий! Явно си зает щом още нямам стикери но от понеделник съм в София за една седмица и там ще те хвана.
(rofl)


Besniq

И аз искам стикери, писах но не получих отговор   :'(

Backstage

Последно не разбрах дали проблема с лайстните е оправен...че старите ми омръзнаха много вече

Racinga

искам да попитам дали още има стикери с логото на форума от малките или вече няма ?

ForeverFord

Ето с какво на последната среща Венци и Ина ни зарадваха Шуменци.Които иска такива да каже
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ihovahi

Кирчо искам стикери. Мисли кога да ми ги пращаш!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

У .. ако може и за мен 2 от големите ;)
Ръца Пръца

sierras

Ако може и за мен един от тези стикери.

toni87


Nebhotep

Алекси, запазете и за мен, като дойда в Шумен ще си ги взема! (bye)


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

opex

Веско ако още не си минал от там вземи 2-3 за насам моля ако може тенкю вери къчингс
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique