Обща среща 2015

Започната от Dmitarcho, 26 Февруари 2015 13:34:08

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

Дай нещо друго, на Форд срещите вече те изпревариха с такава м-ка :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

То и без това от София няма да дойдат много Фордове ... :) Няма голямо значение с какво ще дойдеш :)
Ръца Пръца

ihovahi

Ние сме за първото предложение като дата. За 24 Май е малко тегаво положението.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


radikn

Жалко!Не се знае аз кога ще хващам към морето...
Но ако успеете да го организирате и съм още тук-идвам,
не ме бройте за спане-ако се наложи ще се  наплюскам с "кифтета" и бира
и ще охранявам автопарка (rofl)

Dmitarcho

Интереса за сега е супер. До утре (28.04.2015 ) трябва да кажем на коя дата колко навалица ще сме. За сега остава датата 15-17 Май.
Пърхел и Господарката
Септера, не знам дали ще е сам
Аз,жената и детето
Иховахито с жена си.
Йоши ще го проверя утре.
До тук сме 6 дъртофелника сигурни ;)
Ръца Пръца

Septerra

Ааа, аз не съм дъртофелник! :D

И аз до края на деня ще кажа дали съм сам. :)

Septerra

Потвърждавам за двама. :)

G_o_c_e_v

Потвърждавам за Мен, Жената и 2 деца. Едното на 2 годинки и половина, другото на 11 месеца.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

SICKandPROUD

Пишете ме и мен с женичката.
Нека и един чичка се пресъедини към дъртофелниците.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Dmitarcho

Ехе ... :) Ама трябва да чакате до последния момент, а :P :P :P
Ръца Пръца


G_o_c_e_v

И ко ся, изтървахме срока ли?  :D
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

Мне бре :) Днеска ще се звъни пак до къщата ;) Да обощим присъстващите: Аз (за сега съм с жената и келеша), Ангел +1, Люси (Анатоли под въпрос), Васко +1, Гоцев + 1½. 6 дъртофелници, 1 чичак, 1 господарка... 2 деца и едно бебе ;)
Ръца Пръца

Lucy

@Dmitarcho , само да обясня, че аз вървя в пакет с Анатолий :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Мдобре де.... Извинявам се. Опитах се да те ископча сама...ама - калбета :)
Ръца Пръца

Pyrhel

В съботите от същата дата ще имам работа известно време, така че без мен (нас?). :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Пичове и пички :D Утре ще се обаждам да запазвам къщата окончателно ;) Говорим за нощувки на 15-ти и 16-ти Май /ако има недоразбрали/. Цените си остават 20 лв. на калпак ;) Утре ще уточнявам децата. Стайте са малко кофти, но трябва да го измислим как да се натъпчем :)
Една тройна
Две четворки
Три двойни

@G_o_c_e_v , Вие за малкото ще носите ли кошарка ... или ;)

За сега записалите се ... ще се пофторя .. но сега от компютъра ми е по-удобно да ги напиша :)

Люси и Анатоли /остават под въпрос/
@Septerra / + гадже :D
@G_o_c_e_v сжената и 2 деца
@SICKandPROUD с жената
@ihovahi с жената
@Dmitarcho  с жената и детето ;)

Казаха ми, че се събират 9 човека ... а така като гледам стаите ... са повечко ;)

п.п. как хубаво Те/ Ви?/ задрасках :)
Ръца Пръца

SICKandPROUD

Ко, ко. Верно ли ще се тъпчем по няколко човека в стая. Няма ли двойни да го е..а. Аз там ще почивам, неща да ми хъркате на главата хаха


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Dmitarcho

Единични стай няма :) Има 3 двойки ... ;) Я съм разбрал на криво - какво винаги :) Няма се плашите - много :) Пък и Васко май не хърка :P :P :P
Ръца Пръца

SICKandPROUD

Направо в училищните години ме върнахте баси...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

G_o_c_e_v

Кошарка си имаме за малкия. И ся последно ще има ли една двойна стая за нас?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ihovahi

Ааа една двойна стая за нас. Няма кой да Ви миреше чорапите  :P
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Има 3 двойки ;) Една за @SICKandPROUD , една за @ihovahi и една за @G_o_c_e_v . И накрая кой ще влезне в четворките ?
Ръца Пръца

SICKandPROUD

#52
И аз като тебе все не съм разбрал, ще мога ли да си мачкам бибитката на спокойствие, или Васко ще ми пърди докато спи. Двойни стай, демек с две легла или ... Щото ако има съм в стая с други хора, с жената много пърдиме, хъркаме и се бием. Незнам кой би искал да е в стая с нас хаха
За доброто на колегите ще е добре да сме си двамката с жената в една стая.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Alexi

ми може с Васко ,Митака и Гошката да си вземете 1 четворка :)

Dmitarcho

Поради големия инерес, всеки да е сам в стая, ви освобождавам тройната стая. Весело искарване на групата ;)
Ръца Пръца

ihovahi

Няма причина да се държиш като дете Митак. Ясно е, че всеки иска да си е с половинката в отделна стая.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Не се държа като дете. Като всеки иска да е в отделна стая, аз няма да дойда, за да може да сте доволни всички. И без това жената ме работи, само на моята юижава заплата караме от няколко месеца. Но няма смисъл да се обеснявам. Има телефон в сайта за ресервации, да се обади някой да се доразберете. ;)
Ръца Пръца

SICKandPROUD

Е не така де...  Моето е по в кръга на шегата. Ще се рязберем нещо. Васко се натискаше да ляга до мен през вечерта, затова се изплаших.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

G_o_c_e_v

Така, стана ясно, че предното предложение не ни устройва напълно, затова давам предложение
Старите къщи
Казвайте си мнението, че ако има одобрение, да се звънне и да се преговаря за цена.
Датата мисля, че я приехме да е 15-17 . 05 (май)
Аз съм съгласен за моето семейство, Васко също. Чакам други съгласни.

И второ предложение. Всеки сам да си запази стая или един да говори от името на всички.
Вие сте (gathering) (fri)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

#59
Гого, само да уточня какво предлага хотелската част (не къщите, които се състоят от две възстановени стари къщи, с общо 17 места в 1 двойна и 5 тройни стаи.), че да няма ама аз не разбрах.

Та хотелската част предлага:

11 двойни стаи, 23 тройни стаи, 6 лукс стаи и 1 апартамент.
Стаите и апартамента са с интериор, от естествени материали. Всяка стая има сателитна телевизия, самостоятелен санитарен възел, локално парно или климатик а в луксозните стаи и апартаментите има камини, а 2 от стаите са с джакузи. Безплатен WiFi интернет достъп.

Срок за записване - 07.05.2015., за да може се уточни бройката на хората и стаите.
Който фôрка "майстор" си нахôда!