Проблеми с форума и сайта

Започната от Pyrhel, 10 Юни 2012 12:08:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

С всички браузъри работи, пробвах.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


moni74

С Хром през телефона дава същата грешка! Сега ще опитам с операта.

И с Опера е същия чеп. Който иска да види, ще му дам на лс паролата да опита. После ще си я сменя.


----------------------------

Pyrhel

Телефона да не си го закачил към нета, към който е и компютъра? Ако да, проблемът е в доставчика, кеширал е DNS записи. Ако ли не... Идея нямам, при останалите работи. Пробвах и през тестови профили през всички браузъри - няма проблем.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

moni74

За проба - сега си смених паролата. Обаче след това отново не ми промени подписа.


----------------------------

hotblooded

 Монка и аз пробвах да си променям подписа - при мен се получава....

Alexi

това явно е някаква бъгня свързано с кукита или кешове някакви .. на моето РС не става нито с ИЕ нито с мозила

whaaazp

И при мен си работи всичко :)

Pyrhel

Ок, намерих от къде идва проблема. Когато имате написан фейсбук профил с линк се шашка парсъра (което не е нормално и трябва да го оправя).
Затова - ако ще пишете фейсбук профила си, напишете само потребителското си име там, а не пълния линк.

Вашият профил във ФБ има адрес: http://facebook.com/моето-име-тук. Не използвайте пълният линк, а напишете само "моето-име-тук" от линка, но без кавичките.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

moni74

Блaгодaря. Видях, че си го опрaвил при мен. Върнaх си и преднaтa пaролa.


----------------------------

Dmitarcho

Като се редактира даден пост ... не го ли показва, като не прочетен/нов ?!?
Ръца Пръца


Pyrhel

Само го маркира с "нов" етикет, но не го показва в списъка с новите постове.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Искам да попитам следното:Като дам на непрочетени публикации и прегледам всички непрочетени теми,после като дам на Форум пак ми излизат като непрочетени,само при мен ли е така ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

TourneoRS

Някакъв бъг ли има , постоянно ми излиза бял прозорец .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Като има ъпдейти и временно (5-10 мин) така се получава, когато отваряш началната страница. Можеш да bookmark-неш директно линка с непрочетените и там този проблем се заобикаля.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Поогледайте се, пренаправих групите, в които попадат потребителите ни и е възможно да съм направил някоя глупост от недоглеждане. Имам предвид да не можете да публикувате някъде, да не виждате някой раздел или нещо такова. Не би трябвало да има проблеми, уж тествах, но драснете ако видите нещо подозрително.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Имам предложение за бутон или нещо подобно за сигнализиране на даден потребител, че му е пълна входящата кутия и трябва да се опразни /ако иска/ за да получи съобщение.
Получих питане за нещо на ЛС от юзър днес, но не мога да му отговоря поради горната причина.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Не схванах какъв е проблема. Изтриваш част от ЛС-тата и си ти?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

#78
Не не, човека ми е писал аз си получавам съобщението, отговарям му и като цъкна 'изпрати' ми казва, че не е възможно, понеже неговата кутия е пълна.
Ако се познаваме по принцип не е проблем, имаме си координатите и ще се свържем/разберем, но ако не се познаваме няма как да го известя, че не мога да му отговоря, той ще се чуди защо няма отговор докато се усети, че му е пълна кутията и така

Другият вариант е да може да се изпрати и да се съхрани в темп, на отсрещния да му показва, че има Х-чакащо/и съобщения и след като освободи кутията да пропусне новото от темп-а в кутията му.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

moni74

В някои форуми излизa съобщение че имaш ново ЛС. Кaто кликнеш ти изписвa че кутиятa ти е пълнa. И ...трябвa дa се сетиш дa изтриеш нещо.

Един вид получaтеля рaзбирa че имa ново лс, но не може дa го отвори докaто не изтрие някое стaро.
Или пък дa се трият aвтомaтично отзaд нaпред (стигa дa може).


----------------------------


amplified

http://fordbg.com/forum/pm/?sa=prune

Ама така могат да пострадат важни неща

Dmitarcho

Форума не ти ли казва, като ти се напълни входящата кутия ?
Ръца Пръца

mike28

#82
Преди малко се натъкнах на любопитен проблем - при цитат, написаното след края на цитата остава в поленцето към него. Проблемът го има в спам страницата, тук всичко е ок.

ЦитатТурски фен на Дидие Дрогба удари всички в земята, след като си обръсна името и номера му 11 на косматия си гръб. Любопитната снимка беше публикувана в една от социалните мрежи и стана хит. Въпросният привърженик на Галатасарай и поклонник на нападателя от Кот д'Ивоар помолил приятел да го фризира отзад

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=478115

Вече не е цитат.

Pyrhel

Интересно е това, ще разгледам какво се случва :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mike28

Вероятно се е ошашкало от таговете за снимка и цитат.

Dmitarcho

Банера на Top Gear не ми се зарежда всеки път ;) Добре стой помеждодругото ;) Стига да работи всеки път ;)
Ръца Пръца

amplified


pantata

И моя телевизор не го бива. Чистих кеша и пак не тръгва.

Dmitarcho

И при мен продължава да НЕ работи банера. Не помага ctrl+F5 ;(
Ръца Пръца

emkata