Срещи в Димитровград

Започната от Иван Вълков, 02 Юни 2012 22:47:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

x2516bp



SICKandPROUD

Оп аз съм на линия за Събота или Неделя


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata

  Аз още не мога да кажа , но ще следя темата.

Иван Вълков

#63
Колеги дайте да решим събота или неделя ще се съберем. Предлагам пак към 14.00 часа на паркинга на парк Марица и после на кафенце в Глигана или направо на паркинга зад общината непосредствено до кафето. Ако вече ви е омръзнало мястото няма проблен да се разберем за друго. Отностно за събота или неделя аз съм за неделя.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

x2516bp

и двата дена ме устройва само казваш и пристигам

SICKandPROUD

Добре Неделя в 2 на паркинга пред парк Марица да го направим :)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata


Иван Вълков

Колеги утре може и да поукъснея малко, но не е сигурно. Идеята ми е че видите ли мондео х 5012 на паркинга без да съм вътре значи ще закъснея малко. Да затвъедим утре паркинга на парк Марица 14.00 .

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

x2516bp


SICKandPROUD

добре аз в 14 : 00 съм на паркинг Марица !


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Иван Вълков

Благодаря за приятната компания колеги, надявам се занапред да ставаме повече любители на марката!   


п.п Извън темата Дидо има един тапицер почти до вас( от кортовете наляво и след това на блока който се пада отдясно) аз съм купувал от него материали и е доста разбран.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Иван Вълков

Здравейте колеги, има ли желаещи тази неделя да направим една стеща пак по същото време и място ( 14.30, паркинга на парк Марица).

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

За Неделя не съм на 100% защото може към Бургас да ходя, но Събота ако сте свободни може да се видим.
Ще видя какво ще стане и дали ще ходя и допълнително ще пиша...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

pantata

Аз събота съм в Бургас, така че неделя ми е ОК :)

Иван Вълков

Мен ме устройва повече неделя че събота имам малко други ангажименти.....но да видим колко ще сме и тогава да видим кога.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Добре нека да остане Неделя, аз ще видя как ще се наредят при мен.
Ако мога в Неделя ще пиша.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

SICKandPROUD

Колеги в Неделя съм си в Димитровград, няма да пътувам,  ще мога да присъствам на срещата.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata

В момента застъпих на смяна и ако утре не ми се спи - съм на линия. Иначе приятно изкарване!

pantata

Аз може да закъснея малко, но най-късно в 15ч съм пред парка. Ако ви няма на паркинга сте на глигана нали?

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


SICKandPROUD

Колеги извинявам се, но на мен ми излезна работа и нямаше как да присъствам...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Няма проблеми, срещата се проведе макар и с двама представители. Беше пълзотворна среща, сменихме воланът на Тео, а аз намазах с неговият стария. Благодаря за подаръка ;)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

Среща, или сте на морето?   ;D

SICKandPROUD

Аз съм зает с ремонти и нямам никакво свободно време, някой друг от колегите ако може...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata


Иван Вълков

Абе и аз съм в един голям ремонт...ама за кафе съм навит само кажи кога си свободен

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

  Към 9- 9 и 30 ще ти звънна.

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

   Един приятно изкаран преди обед.  (thup)

Иван Вълков

Да се надяваме занапред въпреки ремонти мремонти пак да почнем да се събираме повече хора и по-често. Иначе и за мен предиобяда беше приятен и пълзотворен.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!