Софийско пързаляне

Започната от Pyrhel, 26 Май 2012 17:41:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hitrata_lisi4ka

Искам нещо русо, може и метла!


Lucy

Около 12-12:30 да се съберем на ОМВ Бояна, за да покараме до Конната база :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

opex

може и да мръдна до омв, но не знам дали ще карам до тази база, няма да съм с личната кола
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

И тая вечер праснах 170 км... Пътят до конната база беше супер, след Железница не е почистено, само утъпкано. Много съжалих, че не бях със сиерата.

Да се преброим, колко се качиха до копитото на първия сняг? ^-^
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Nikola

В Панагюрище има 20-25 см сняг, а днес се прибирам в София.
(mad) (race)
Ш' го изребра някъде преди да тръгна .... обаче....аз.....малко...леко. така....нали.
"Двеста вдигам - мощност има. Не е лети, не е зима. Зарад тази служба гадна камерата в Монца падна. Тежко карам в моя стил - и немай грижи Форда яко движи!"

vladi tanev

Така е едни си имат сняг а други като нас си имат само дъжд и то в изобилие викам да направим малко бартерче предлагаме дъжд за сняг  8)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Lucy

"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Pyrhel

Кога ще скъсаме някоя нова гума? (batter)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

freeflight

В този тон - на кого му се късат два броя 185/60 R15? :) Още не съм ги изхвърлил точно с тази идея. ;)
Повечето проблеми идват от главата... Особено ако е празна.

Lucy

Айде сборен пункт на ОМВ Бояна към 22:30? Я кафе, я някое кръгче :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"


toretosz

Любимите ми теми взеха да излизат от прахта. (fri)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Радко

И на мен ми липсва много "актуализацията" на темата   :-X Дано се случи нещо по въпроса скоро  ^-^

Pyrhel

Цитат на: Радко в 24 Юни 2014 00:14:19
И на мен ми липсва много "актуализацията" на темата   :-X Дано се случи нещо по въпроса скоро  ^-^

Аз заради тебе писах, за*би го тоя университет :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

#163
 За сега съм почивка от каране  :-[ Давайте вие да повдигате темата  ^-^

lordextra

#164
Ми нещо по въпроса за едно "лизгане" на пистата в Бухов ??? , към събота или неделя и после бам , на "суита".
Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.

Pyrhel

20:30 на паркинга на битака >:D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Vanko