И аз с Мондео -2

Започната от varby, 27 Октомври 2017 21:34:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

varby

Така,да започна подред с въпросите .Китайчето го оглеждах много време ,сведения черпих основно от руски сайтове и накрая се реших .Качеството на звука е задоволителен ,стига да не си меломан .Има някой недомислици ,но в общи черти съм доволен.Гумите ,които си купих са "Фулда-Спортконтрол"-2 зо по 143 лв. парчето.Съединителя комплект -600 лв.


exclusiveremix

Цитат на: Alexi в 16 Октомври 2018 17:47:22
не знам сега как са цените в Шумен ,но преди 3-4 години правих джанти при едни майсторчета на Топхането много внимателно и кадърно пипат ,180 лв за 4те ми взеха като бяха модела 18" дето са челно полирани ,което утежнява труда доста
Удари после на лично ако искаш,къде и кой да търся.Скоро спирам фокуса от движение и трябва да се боядисваме.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

B.Stoilov

Проверих в МП колко струва съединителя с маховик, клиентската цена без никакви отстъпки ееее......
3340 лв :) без труда!

varby

Най-вероятно е от чисто злато. (rofl)

Alexi

това за 2.0 тдци ли ,или говориш за РС-а

B.Stoilov


varby

Посъбрахме още малко коне и вече е около 170 к.с. Усещам лекота в ускорението и  движението  на автомобила.

Alexi

сега може да събираш за маховик :))

varby

Маховик ,съединител ,притискател и помпа са сменени както съм показал по-горе.

varby

Преди първия сняг с обновените джанти и едно допълнение към навигацията.


varby

Продавам джантите комплект с гумите ,както се вижда гумите са 2018 г.  Фулда  "Спортконтрол" ,на не по-вече от 500км.Джантите също са много добри.Цена за комплекта 1000 лв. За по-вече информация на л.с.

Mondeicho

Доволен ли си от тези летни гуми?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Запрян Б.

Цитат на: Mondeicho в 04 Февруари 2019 17:20:23
Доволен ли си от тези летни гуми?

и аз ползвам Фулда и съм доволен

varby

Това е втори комплект "Фулда Спортконтрол" който купувам и мисля ,че най-доброто отношение цена /качество .А този комплект продавам защото искам да премина на 18"

varby

,, Няколко промени във външния вид.

Mondeicho

Различно е със спойлера ::)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

jo_jo

освен за визия, търсиш ли някакъв ефект. Тази чупка на хеч-а не е ли достатъчна?

varby

Разбира се ,че търся само визия ,този елемент променя облика на автомобила.Поне на мен ми харесва по-вече.

anikolov

Нали е Титаниум колата? Защо отзад е с неоригинален парктроник, монтиран горе на бронята? Иначе със спойлерчето е друго и аз му се радвам!

varby

Да си кажа честно така купих колата и не съм се замислял за мястото на парктроника.


anikolov

Много разбични екстри съм виждал ве едни и същи нива на оборудване, за различните страни. Мойта е от БГ. Титаниум. С преден и заден парктроник, ксенонови фарове и спойлера,  а твоята няма тези неща пък има алкантара салон и подгрев на седалките.

varby

Моята е от Италия,ако това и ма значение.До сега съм  поръчал три нови  коли и при покупката имаш определено ниво на оборудване,като всяка допълнителна екстра се доплаща.Затова всичко зависи от първия собственик какво си е поръчал.

anikolov

Мойта беше налична и казаха, че била със стандартни екстри за Титаниум.  Важното е да сме доволни и да имаме възможност да ги сменяме! 8)

varby

Вече съхнат и вехнат за новите гуми.

varby

Продължението на 18"   

exclusiveremix

Поздравления,застанали са страхотно.По принцип точно тоя модел джанта ми е отвратителна,но незнайно как за мен,си ходи на мондео 4...Да се учуди човек един спойлер и едни джанти с нископрофилни гуми колко променят визията на една кола.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

Pyrhel

Това е джантата за мк4, стоят ѝ фабрично :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

varby

Трябваше ми време за да  се реша ,но сега не съжалявам . Изглеждат и се усещат много-добре.

ivchotr


anikolov

Моето лично мнение е, че това са най-хубавите джанти за МК4!  Дали 17,18 или 19 инча! супер изглежда колата!