Сервиз във Варна за теч на масло

Започната от Liky23, 16 Януари 2019 15:52:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Liky23

Ford Focus II дизел, 1.8. Колата губи доста масло, просто изтича докато се движи, около двигателя е оцапано всичко в масло. Звънях на няколко сервиза и всичките започват по телефона да ми философстват да ме разпитват да ли съм сигурен къде е проблема и ми казват къде да съм отишал, защото те не били специалисти по еди си какво и еди си що. А аз просто искам от тях да ми диагностицират от къде идва проблема и да го оправят, ако съм сигурен какво не е наред ще си го оправя... И така последно звънях на http://motorkonsult.eu/contacts.html които всъщност са си объркали телефона за връзка в сайта, 052 505 650 е, та един познат ми ги препоръча но и те ме препратиха, каза ми че сигурно в турбото ми е проблема пък той не се занимавал с това, и ме прати на някакъв в технически университет който само с турбо пък се занимавал без да е сигурен дали там е причината.


Ozzie

#1

......
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Liky

#2
Звъннах му веднага. Той обаче се притесни, почна да ме разпитва от къде съм знаел за него, че бил работел само с познати, да не съм бил от данъчното, ако в 19:30 тръгнат да му звънят от данъчното работата ще е много зле, нещо което ми се струва невъзможно за обикновен сервиз но той влезе във голяма филм все едно кокаин исках да ми продаде, а аз просто му обясних че са ми го препоръчали във форум и за проблема с колата и попитах дали може да я погледне.

Ozzie

е ти по никое време си се обадил  (tooth)
кажи му, че Тихомир (вика ми Тихо) ти е дал номера
ама му звънни утре след 10
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Liky

Ами той по това време щом се притесни когато не работят държавните институции, утре в работно време какво ще си каже :D, ще вземе да избяга от града. Не знам, може би защото говорих твърде учтиво си е помислил така, питах го дали е удобно, на вие му говорих и т.н.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Liky


ivchotr

А бе я му кажи направо, че си от данъчното и ако не ти оправи колата, му е спукана работата (rofl) (rofl) (rofl)

Liky

Цитат на: ivchotr в 16 Януари 2019 20:13:57
А бе я му кажи направо, че си от данъчното и ако не ти оправи колата, му е спукана работата (rofl) (rofl) (rofl)

Ако съм достатъчно убедителен може и да ми я оправи даже за без пари :D. Не искам да звуча обидно за човека ако случайно чете темата понеже ме попита в кой форум са ми го препоръчали и му казах. И също така искам да отбележа че все още търся сервиз за колата понеже е силно вероятно с този да не се получат нещата, ако някой може да препоръча ще се радвам, може и във Шумен да е сервиза но малко ме притеснява да я карам така колата, не искам да усложня проблема.

Ozzie

#9
Съмнявам се да чете тук или където и да е било.
Не че са му чужди компютрите и пр.

P.S.
@Liky
Казвам да си знаеш- ако все пак успееш да стигнеш до сервиза, убедиш го, че не си от лошите и ти оправи колата, не очаквай касова бележка или фактура.
Поне аз не съм видял такава за повече от четири години, откакто съм му клиент. Не съм имал и рекламации за свършена работа или вложени части за това време.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...


ivchotr

Е вие как го наредихте човека... Той може и да не чете по форумите, ама данъчните сигурно ги "преслушват" от време на време :D

cnedd


ivchotr


mtblifting

В  същата ситуация съм , от скоростната кутия или някъде около нея  капе леко и никой не иска  да го оправи или  не може да го оправи