Тема: Спорт

Започната от Bobi, 21 Септември 2011 04:38:21

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Bobi

Предлагам в тази тема да дискутираме само спорт -футбол, F-1, WRC и всички други видове спорт.


И като първи пост ще напиша, че нашата звезда Бербатов най-после дебютира срещу суперсилата Лийдс в турнира ФА Къп :)


Vas

Защо ли си мисля, че Бербо от зимата ще се махне от Ман. Юнайтед

Alexander

Сър-а има твърде много футболисти! Той няма какво да ги прави! Той за резерви само нападателите не може да си побере... А найстина не разбирам защо голмайстора на сезона седа на скамейката... Той трябва да играе за да се надъхва.. И според мен ще е по-добре И за него ако отиде някъде другаде, където поне ще играе, нищо че няма да прибира по 100 000 паунда на седмица!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Bobi

#3
Бербатов е много добър футболист!Жалко, че няма характер като на Руни,например, иначе досега да е играе в Барселона...

Има ли привърженици на Формула 1 тук ?

Bobi

Честито на феновете на Фетел и Ред Бул. За съжаление отново наблюдавахме нулева година и мега-доминация на биковете...Чудя се Маса какво прави във Ферари ...

Vasilev


Vasilev


Иван Вълков

За мен до момента няма по-добър български футболист. Но за съжаление няма заложби като треньор иначе клипа просто е велик (happy)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Bobi

Според мен няма заложби и на Човек, но това е друга тема.Иначе е най-добрият български футболист!

Vasilev

Може да е келеш и леке като излезе на стадиона, но спортната му злоба беше на светлинни години от сегашните куклички. За мен той си е легенда, но за жалост в близко бъдеще няма изгледи да имаме подобна машина като Ицо.


Bobi

Е, как бе?Имаме си талант ( нищо, че вече е на 25 години) Божинкатаааааааа

Vasilev

Е като чуя как коментатор нарича някой от наш'те лигльовци на 25-26 години, че бил млад талант направо се изприщвам  (facepalm) Той вече си е в средата на кариерата, ама за тях е "талант".

Vasilev


Bobi

И Благо избяга от националния

Поредната мишка, набедена за футболист, продала националния флаг!

Vasilev

Извадка от ранглистата на ФИФА:

74   Zimbabwe   449
75   Bulgaria      447   
75   Guineа        447    

(omg)

Vas

Гласувайте за Ман Юнайтед с бюлетина №6! 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bobi


Иван Вълков

天津vs八一(16回合) Chinese Women Volleyball TianJin vs Army (16 swithes rally)

Ей на това му викам аз разиграване, какво ще кажете а?????? ???

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

alishanov

Цитат на: Иван Вълков в 15 Януари 2012 09:35:38
天津vs八一(16回合) Chinese Women Volleyball TianJin vs Army (16 swithes rally)

Ей на това му викам аз разиграване, какво ще кажете а?????? ???

В един момент си помислих че няма да свърши това разиграване! (thup) ;D ;D ;D ;D ;D

alishanov

Ето и от мен !Приятно гледане! (beer)
http://youtu.be/6zztJ7Vgfdk


Чебурашка

Ето един интересен футболист  (nut)
Agresion de Pepe To Pillao

Vasilev

Ще се засечем ли с някой на волейбола или няма фенове?

Vasilev

Ако някой го интересува какво се случва във волейбола:
http://www.facebook.com/groups/zaradostoichev/
http://www.peticiq.com/down_bfv

toretosz

едно клипче на любимия ми футболист

http://www.youtube.com/watch?v=ko5jBnTn9hU#
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Bobi

Хайде, един месец ще живеем с футбол  (happy). Поне аз  :D

Bobi

Ха-ха! Не харесвам гърците, обаче съдията ги реже с тъп нож  (hammer)

mirohristov

Цитат на: Bobi в 08 Юни 2012 19:53:55
Ха-ха! Не харесвам гърците, обаче съдията ги реже с тъп нож  (hammer)
Съдията направо ги закопа!
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Bobi

Не говори добре за ФИФА, щом най- голямото първенство на Европа започва по такъв начин. Иначе този мач и до утре да се играе, поляците няма начин да го загубят.

Bobi

Футболът е велика игра ! (bow) (bow) (bow) (bow) (bow)

supertorr

Русия или Чвхия?