Преправяне на управлението (контролера) за нов CD плеър

Започната от pifa89, 18 Март 2016 20:19:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Didislav55

Много благодаря!!! Направих го и сега всичко си работи супер голяма екстра си е управлението от волана ! (hrn) (hrn) (hrn)


pifa89


Didislav55

Весело посрещане на Великденските празници и всичко най хубаво желая на всички !!!

Techhouse95

Добра вечер!
Тъй като на скоро се сдобих с Форд Фокус от 98г. Който нямаше оригиналното радио и аз сложих модел на сони  (sony dsx-a200ui) което поддържа мулти волан през 3.5мм. жак.
Въпроса ми е къде може да намеря тези съпротивления за въпросният модел на сони или мога да използвам тези които са дадени за pioneer като използвам само тези за които имам фунция.
Благодаря предварително.
Лека вечер!

pifa89

Има схема за сони. Различна е от пайнер. Пиши и ще го оправим.

Techhouse95

Цитат на: pifa89 в 14 Март 2017 00:44:05
Има схема за сони. Различна е от пайнер. Пиши и ще го оправим.
Мерси за отговора, аз намерих схемата случайно от друга тема във форума, и с малко поражения по пластмасите на бутоните стана криво-ляво  :)) :))

Nasko90

Здравейте , наскоро си закупих CD - Pioneer mvh-180ub има си W / R
сега смятам да преправя джойстика да работи с него , попаднах във форума и виждам че има как :)
но стигнах до кривата круша  :)) :)) :))
имам 5 кабела към джойстика от които два са в еднакъв цвят - помогнете ако обичате

Ford Focus 1.8 TDDi - 1999 - отлична кола  8) 8) 8)

Tsvetan123

Привет, има ли как това цялото удоволствие да бъде заменено с някакъв преходник?

pifa89

Вече има колеги на които го направих. Само пиши на лично

pifa89

А на Наско90 ще каща че  извода на джойстика е кафевия и белия кабел. Един до друг на буксата


bearsm

здравейте колеги, днес и аз си направих модификация на управлението. Работи точно както пише на схемите (което всъщност не исках  (rofl)) за жалост не мога да го накарам да сменя запаметените станции и да сменя папките. Явно без да добавя копче или да се лиша от копчето за смяна на източника няма как да стане. Също така ще се наложи да прекарвам още един кабел тъй като до контролера стигат само два.

Ако някои е успял да постигне желания от мен резултат ....................  (notworthy)

Поздрави

Nicko97

Здравейте,знам че темата не е активна от супер много време но възможно ли е да се качат снимки за да се види точно какви резистори, къде  и по кой начин се слагат?