Предложения за разделите във форума

Започната от Pyrhel, 11 Март 2016 02:32:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Къде да стоят темите за отминали срещи? Прочети и поста преди отговор.

В подраздела "Отминали събития"
8 (72.7%)
В главния раздел "Форумни срещи"
3 (27.3%)

Общ брой гласове: 11

Pyrhel

Ей-сега рових в раздела за срещите и видях темата за зимната среща в Трявна, която мина. Направил съм подраздел за отминали събития с идеята като има някаква неповтаряща се среща да се мести там след като приключи. Как ви се струва, да местим ли старите теми в този подраздел, или всички стари и нови да са в един раздел "Срещи" и по естествен път да остават към последните страници на раздела?

Можете да използвате анкетата или да напишете коментар, ще е от полза!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


hotblooded

Един раздел стига. По скоро предстоящите срещи и форумни събития (след като се уточнят дата и място) да остават забодени горе, и след като минат да се освобождават да вървят назад (може и темите да се заключват, като в първия пост се слагат линкове към албуми със снимки)..

vasko123_4

Идеята е добра на hotblooded, но това е само мое мнение ^-^

ihovahi

Според мен е по-добре да си отиват в подраздела за отминали събития както си е сега, а предстоящите срещи и форумни събития (след като се уточнят дата и място) да остават забодени горе както е предложил @hotblooded.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


V.Buzev


Pyrhel

Мда, предложението на Хахоихи (да не ми се нацупиш сега, винаги съм искал да го напиша :)) ) и на мен ми допада повече.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

@Pyrhel, кажи сега на @Alexi, че вечерта протече тавана  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Ръца Пръца

opex

Раздел в подраздела на раздела за раздела...и в него 5 теми. Образно казано.
За мен няма сми.
Мисля, че едни раздел "Срещи", в който да се виждат всички срещи е напълно достатъчно. В него да се стикнат тези от типа като последната в Трявна е достатъчно. Под тях ще се джуркат срещи София/СтЗ/Шумен/Русе/Варна... и това е.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Протече, даже лизахме стените да видим дали е топла от котлето или студена от клозета от горната стая. Оказа се от клозетя (rofl)

Глас народен - затова има анкетка, няколко дена да изпонагласуват 'ората.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


V.Buzev

Обещевам че повече няма да се къпя по нощите  (rofl). Глей кви парадокси стават :)).