Съвет за преподписване с моб. оператор

Започната от Pyrhel, 23 Декември 2015 00:30:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Имах 2-годишен договор с Виваком, от които съм доволен, но началото на декември изтече и януари ще платя х2 таксата (заради изтичането на договора и вече валидните такси извън него), та - трябва или да подпиша нов, или да се преместя, но на нито един от операторите условията не ме грабват - плановете с хубав нет идват и с милиони минути, от които ползвам на месец изключително малко - почти не въртя от моя телефон, а ме търсят и на месец изходящите ми минути са я има, я не 60.

Трябва ми план с нет 1500мб месечен и може и без минути на някаква ниска такса, ако можеше и предплатено да е щеше да е най-добре (rofl) От Виваком по магазините казват, че не гласят нови оферти за Коледа и НГ, някой с вътрешна инфо дали ще е така, включително и по другите оператори?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


m_focus

Имах договор с виваком за мобилен интернет, който така се случи че почти не го ползвах, но повече от година редовно си плащах таксите. Няколко дни преди да изтече договора отивам в офиса им и им казвам, че искам да прекратя договора, отговарят ми ела след като изтече договора. Отивам няколко дни по-късно, казват ми договора е изтекъл и е започнал нов месец, трябва да си платиш таксата и то вече не на промоционална цена, както бях по време на договора а на пълна ... ок няма да се хващам за дребни работи - плащам я, правим прекратяването. След 20-30 дена получавам покана за доброволно изпълнение от виваком за  сума равняваща се на 4-5 промоционални такси или 2-3 пълни, отивам да се разправям и им нося и анекса за прекратяване и т.н. "ама то виждате ли, нищо не можем да направим, така излиза в системата ...." че се разправях с оператори, служители и т.н. в крайна сметка таксата беше някак намалена. Исках документ че нищо повече не им дължа, но НЕ могат да издадът, така че се наложи през съпорт телефона, който записва обажданията, да ми потвърдят, че нищо повече не им дължа, поне да има някакво такова измислено доказателство.... Отдавам го на некомпетентната служителка, която ме обслужваше... ако е за плащане на такси бързо се оправят, ама ако е за нещо друго явно им идва сложно... Та скоро едва ли ще стана пак техен клиент.
Защо не погледнеш теленора, май сега имат някакви промоции. За мтел нищо не мога да кажа, не съм бил техен клиент до сега.
карай форд и бъди горд :)

hotblooded

 М-тел(е) са зле от към нета и ще стават още по зле - като ми свърши договора "паля с 200" от тях. Теленор за сега ги хвалят за нета-им, но като станат много маймуните на клона - кой знае :)

AlexanderBozhinov


Pyrhel

Плаща ми се за дата за около 1.5гб на месец и за 0 до 150 включени минути :) Искам да си платя, колкото изговоря, а не като повечето да се мъча да си изговоря включеното време. Все тая ми е за оператор, въпреки че Виваком има най-доброто покритие по чукарите.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

moni74

На Теленор плащам 9,99лв за 5ГБ дата, тарифата за разговори си я променям според зора. Най-евтината е 5-6лв мисля. Но тези предложения са от корпоративния им отдел, в магазините на знам как е.


----------------------------

Pyrhel

Такааа, от понеделник съм х'абонат на Теленоря. 14.99 със 150 мин към всички и 3GB за 2 години или 1.5GB за 1 година. И за физически, и за фирми (clap)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Мда .. с един познат скоро ходихме до Теленор .. и му предлагаха нещо такова. Някой ми спомена, за Мтел .. за 30-тина лв. неограничени минути към всички, и 10 ГБ интернет. Нещо много съмнително ми звучеше
Ръца Пръца

envo

Аз също съм на Теленор с тарифа от 14.99лв. имам 4ГБ интернет , 800 мин. към всички национални мрежи, също и резерв от 400мин.
Focus MK2.5 1.6TDCi 109к.с.

Pyrhel

Ако договорът е от началото на 2015-та - тогава Теленор и Вивакомци имаха подобни оферти за 15 лв, не можаха да я предложат пак обаче.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Pyrhel

Уау, пълно разочарование от Теленор. В София имат на 5 места 4G което е между 2 и 5 пъти по-бавно от 3G на Виваком. В Хисаря уикнда редовно нямаше дори и ГСМ мрежа, за интернет да не говоря. Покритието е зле, скоростта е зле, тия дни ще чета дали има начин да разваля договорните си отношения с тях. Силно НЕ препоръчвам за пътуващи и ходещи по планините...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков

Ами има. По принцип немогат да ти пойскат по голяма неустойка от месечната такса до 6 месеца. Тази имформация ми я казаха когато се прехвърлях към ВиваКом.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

V.Buzev

 8) Telenor 4G и к*ра ми лети - може и да го оправят някога, но трябва време.
За сега няма по-бързо 3G от М-тел и по-добро покритие на 3G от Виваком.

AlexanderBozhinov

Неустойката на Теленор е пълна.Това с 3 или 6 такси е вивакомска игра.Там те цакат с  непромоционалната тарифа * 6 или по *3

Pyrhel

Че даже и малко отгоре на месечните такси:



Няма значение, винаги има и друг телефон и хора с мен, та не е проблем, но на Теленор не може да се разчита - явно няма промяна в покритието от времето на Глобул. За жалост рекламите им нямат общо с истината.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

AlexanderBozhinov

Тези 200 лв. Са неустойка за дейта карта :)

hotblooded

Цитат на: V.Buzev в 08 Февруари 2016 09:33:28

За сега няма по-бързо 3G от М-тел .....
Отзад да им го завра това 3G на серсемтел.... Ни в къщи, ни на работа имам 3G или пише 3G, а като реша да ползвам нет и веднага светва H... а ако тяхното е най-бързото -  (bi)

AlexanderBozhinov

Истината е ,че всеки луд е с номера си :)

V.Buzev

Цитат на: AlexanderBozhinov в 08 Февруари 2016 13:42:32
Истината е ,че всеки луд е с номера си :)

Абе да ти кажа някои са с цяла програма  :)).