Предлагам безплатно LED interior осветление

Започната от ultra_led, 10 Юни 2015 13:37:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ultra_led

Здравейте,
занимавам се с лед осветление на автомобили. Предлагам богата гама от различни марки, но искам да специализирам и с FORD.
Всички крушки са Canbus Error Free - не трептят и не дават грешки на борда.
Предлаганите от мен диоди са няколко вида в зависимост от желания резултат (студено бяло, чисто бяло и премиум самсунг диоди чисто бяло)
Прилагам няколко снимки.

Тъй като разширяваме портфолиото - предлагам безплатни комплекти на първите които ми пишат и дадат инфо за крушките в колите им.
Интересувам се от моделите:

FIESTA - пето (2002-2008) и шесто поколение(2008+), новия дизайн

FOCUS / C-MAX - второ и трето поколение

Mondeo - четвърто поколение (user - whaaazp )

KA - второ поколение

Изисквам единствено снимки на оригиналните крушки и резултата след като сложите диодите.
Снимките са с чисто бялото от мерцедес е клас.

След това бих желал да предложа 20% отстъпка на всички потребители на форума, но това ще е в друга тема, съобразено с рекламните условия на сайта разбира се. За момента само искам да подаря





petkomz

Привет и поздрави за начинанието! За моя Фокус нещо можем ли да измислим?

submar

Здравей,аз съм склонен и да си купя, за Мондео 2. В купето досега съм сменил с лед осветлението на плафона зад централното огледало ,осветлението в краката и на светлините за задна скорост и осветлението на задния номер.
за кои други места би ми предложил.

nixel

Не знам дали още е валидно това, но и мен ме вълнуват цените и качеството на лед продуктите.
Аз бих си и купил в зависимост от цената. Досега не съм намерил нещо качествено. Естествено не съм давал 20 лева за крушка и ми е интересно дали наистина си струва.

Bivola

Привет, ако може да се класирам за лед крушки за Фиеста 2002-2008. Не си писал кои точно крушки те интересуват, но още утре можем да го уточним.