Редовни неделни срещи в София

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 23:00:45

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Jumper

Ей да знаете и най-малкия член на форд много му хареса :) Хайде повече народ да се събираме (beer)


pantata

Тази неделя ме бройте и мен  8)

Alexander

Ей за една снимка се стискате значи...  8)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Jumper

Нали знаеш, че склерозата е страшно нещо... Цял ден си мислех да взема фотоапарат и... той си остана на масата в кухнята... :-X

senatora

а аз да попитам...
тази неделя остава ли часът и мястото на срещата?
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

Bobi

Да и тази седмица сме там. Ако не ви устройва часът, казвайте  :P

Pyrhel

Миналия път имаше наистина малко места за паркиране там... :(
Ако искате - да пробваме и тази неделя там, ако пак е зле положението - ще го мислим за следващия път?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pantata

От другата страна на стадиона има повече места, но намирането на съфорумци ще е малко по-трудно за тези, които идват за първи път.

Pyrhel

Добре, искате ли да се събираме около X-a и после да ходим по зеленото и към заведението?
Да кажем - между 18:00 и 18:20 се събираме около X, 18:20 тръгваме от там към заведението?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

Звучи добре. Тоз път може и аз да успея да присъствам  (beer)


BIGFORDFAN

Цитат на: Pyrhel в 30 Септември 2011 11:05:47
Миналия път имаше наистина малко места за паркиране там... :(
Ако искате - да пробваме и тази неделя там, ако пак е зле положението - ще го мислим за следващия път?
http://grabo.bazar.bg/sofia/66-otstapka-za-vip-izmivane-na-lek-avtomobil-ili-djip-plius-pitza-0nf9gtz

senatora

И на ГРИЛО става
Този път ще дойда,защото съм на работа в неделя само до 15:30:(
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

BIGFORDFAN

 Аз предлагам да го пробваме,нищо няма да ни стане.П.С.аз пак съм на работа...до 21ч (angry)

tropper

Понеже никога не съм се "престрашавал" да паркирам около стадиона - няма ли нещо сини зони, работи, простотии? Просто влизаш и спираш?
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

pantata

Цитат на: tropper в 01 Октомври 2011 08:41:19
Понеже никога не съм се "престрашавал" да паркирам около стадиона - няма ли нещо сини зони, работи, простотии? Просто влизаш и спираш?

Най-спокойно, за колкото време ти е нужно.

Bobi

Нямам търпение да стане утре  :P

Jumper

За съжаление днес ще пропусна - имам безумно спешна работа и съм си я взел в къщи да я довърша и няма да успея преди 18:30 дори да вдигна глава от нея

Pyrhel

Нищо, другия път (fri) А този път съм си приготвил отсега и апарата за някоя и друга снимка ;D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

senatora

Продадох току що Мондеото :'(
Пак пропуснах
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

senatora

Никой ли няма да пусне една снимка,че да се ядосвам повече :-[
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)


Bobi

#50
Искам да кажа, че срещата беше супер яка!

П.С А колегата с прясно опечения Фокус да не се скръндзи, а да пусне темичка за невероятната кола...

Pyrhel

7 човека се разписахме днес :) Имахме и автомобил, който още мирише на Мото Пфое, ето го и него:


Ето го и мондито на Tropper


Боби и аз:


Двете машинки отстрани не са с нас, все още, но им оставихме "визитки" (rofl)

Олег и Пантата, тц, тц.. Защо спряхте толкова далече :D На Сашо - червен картон! Другия път го чакаме да покаже бързия фокус! :)

Обаче... Толкова се заприказвахме, че забравихме ние да се щракнем  (gathering)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petermitkov

Супер, беше срещата.
Ще трябва да се качват снимки на разкошния нов Фокус който дойде.
sapienti sat

Alexander

Аааа първо се дава жълт!  :P Не можах да дойда... просто нямаше как да стане иначе знаш че с удоволствие!  (fri)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

yoshi

здравейте и от мен предполагам аз сам най новия ( миришещия на мото пфое ) :) надяавам се за напред да се виждаме по често,а срещата си беше повече от приятна.Относно снимките и фактите около фокуса  работя по въпроса и ще има качени такива :)

yoshi


Pyrhel

Аз поне го чакам с нетърпение (fri) А какво око ти метнах на стоповете, жалко, че при мен няма да станат :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

yoshi

след време ако ги сменя с черни ледови щте измислим нещо но както ти каза не ти стават  (fri) и малко е тегаво с качването на снимки добре че пепи не си беше легнал :) без него нямаше да се оправя

Bobi

yoshi, разгледай двете теми за качване на снимки в Раздел " Помощ за форума", ако искаш директно да слагаш снимка в мнението си. Можеш да си пуснеш тема в "Дневник" и да си пишеш по нея, когато направиш нещо по колата, както го правим ние :) И добре дошъл отново!

yoshi

мерси за инфото ще се насоча към дневника