Лайстни за номерата

Започната от Pyrhel, 11 Ноември 2011 02:02:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Нова порция лайсни? Пресни, пресни!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Bobi

#31
Защо ли ми се струва, че си забравил нещо...  >:D

Пърхела: Не съм ;) http://fordbg.com/forum/index.php?topic=812.0

ForeverFord

#32
Незнам дали е тук правилното място за това което ще публикувам,но ако не е ще ме извинете
Ето най-практичния начин за поставяне на лайсните,за тези които нямат нужните отвори на номерата
1-ва стъпка

Както виждате на снимката нуждаете се от поялник и естествено лайсни.Принципно става с всякакъв поялник но е най-хубаво с индукционнен

2-ра стъпка
Хубаво е понякакъв начин за маркирате местата,които ще пробивате


3-та стъпка
Правим нужните отвори,като внимаване да не станат твърде големи

И последно ето го резултата
Отпред

Отзад


ПС Ако сметнете темата за ненужна,изтрийте я  (fri)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Bobi


Vas

ForeverFord златен си  (thup) Днес получих лайсните благодарение на Pyrhel и се чудех как да ги слагам  ;) Добре не ги залепих с поксипол  ;D


alishanov

Моите лайстни и стикери също дойдоха (happy) Имам отвори на пластмасата на номера и тъкмо се зарадвах че  няма да пробивам но уви щастието беше прекалено кратко..... не ми паснаха крачета на лайстните за това монтирането на лайстните се отлага с няколко дена!Като ги монтирам ще кача снимки! (beer) (thup) (happy)

Vasilev

И моите не пасваха крайчетата, но имаше нещо като печат в края. Като мушнеш с отвертката се пробива лесно. Пробвай дали ще стане.

vasko_ah

Искам и аз лайсни за номерата :) Имали бургаски представител или с еконт ще работим :)

Pyrhel

Има - amplified, виж Бургаската тема, писал е, че ще е в града тия дни.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

amplified

Уредихме го човека ;)


Jumper

За съжаление ще трябва малко да разочаровам почитателите... Имам лайсни, НО... за период под година вече не са бели, а слонова кост към жълтеникаво... Доста грозно седи и тъй като това ме дразни ще ги махна... Не е защото не ги харесвам - напротив, но този пожълтяло наакан цвят адски ме дразни. :-X

Pyrhel

За жалост на всички пожълтяха. За следващи поръчки ще мислим други. От тия има още около 60 броя, за жалост...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexander

Мисля, че ако бяха боядисани в бяло а не с бяла пластмаса нямаше да го има този проблем! Трябва да се пита печатницата!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Pyrhel

До колкото получих инфо, там, където бяха направени тия лайсни вече няма да го бъде, ще се търсят по-добри варианти. Като понамалее купчината - ще разпитам в печатницата, от където са клубните карти.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vas

Ясно всички ще пожълтеят, а няма ли някакъв начин да се махне гадния жълт цвят?

форд мк2

Аз мисля да им тегля един безцветен лак отгоре и да видим дали ще имат сила да пожълтеят.  :P

Alexi

и моите много грозно пожълтяха ...

hotblooded

 А стикери на клуба които да се залепят върху лайстните или мястото за тях на номера??

Pyrhel

На клуба нямаме, на моята кола имам такива лайсни със светоотразителни букви. Лошото при тях е, че се отлепват и падат като се мине по-сериозно с пароструйката. Нямат общо с лепенките, които се лепят върху лака на боята, там са изключително здрави.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hitrata_lisi4ka

Може да се поръчат черни лайсни с бели букви, не е нужно да са лепенки.
Искам нещо русо, може и метла!


B.Stoilov

Здравейте,
има ли вече алтернативен вариант на лайсните? Искам да закупя, ама не от пожълтяващите  (pnga)

Vas

Цитат на: B.Stoilov в 27 Януари 2013 00:11:50
Здравейте,
има ли вече алтернативен вариант на лайсните? Искам да закупя, ама не от пожълтяващите  (pnga)

Ти пак взимай от пожълтяващите знаеш ли как хубаво излизат от камерите по пътя :D :D

Pyrhel

Цитат на: Vas в 27 Януари 2013 00:39:11
Ти пак взимай от пожълтяващите знаеш ли как хубаво излизат от камерите по пътя :D :D
Бахахах (rofl)

Няма нови, да пробутаме тия първо, че има залежали една купчинка още (blush)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

martin_varbanov

Хайде да ми "пробутате" 2бр. При мен ще изкарат по-дълго, защото Форделата се кара по-малко и е постоянно завита. Как мога да ги получа ?

ihovahi

Цитат на: martin_varbanov в 18 Юни 2013 11:38:43
Хайде да ми "пробутате" 2бр. При мен ще изкарат по-дълго, защото Форделата се кара по-малко и е постоянно завита. Как мога да ги получа ?

Или на някоя среща или някой от регионалните представители ще ти изпрати. Виж кой е най-близо до теб и му пиши и закачай :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


martin_varbanov


martin_varbanov



Благодарности на всички, които помогнаха да монтирам днес тези лайстни на номерата :) (bow) (buddies)

shelbito99

#57
Колко струват стикерите?

Bobi

Стикерите са безплатни, но пиши на кирилица, моля те!

ffmk1l

Запролетява се вече, явно че нищо не е станало с онези от Варна, дайте малко информация какво става с лайсните?
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...