Hi from Greece, Поздрави от Гърция

Започната от emerge.life, 03 Февруари 2012 15:13:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

emerge.life

Привет от Гърция!
Как са снеговете и температурата?  ???

След като Дани (dani_barabani) ни подаде много поздрави от форума, мислих да направя същото и от наша страна  (fri)
Аз съм emerge.life, от clubford.gr и знам български понеже съм една смеска между гръцка и българска кръв  (stir)
Извинявам се за българския ми, не съм бил никога в БГ даскало, ще трябва да сте малко търпеливи  O:-)

В Атина, ще има и новогодишна баница (т.е. нещо като новогодишна баница, в същност то е кекс :Р) с подаръци, и се очаква голямо посещение!

Можете да видите нашата галерия, както и предстоящия Ford of the Month, за който се гласува. За този месец, моят Ford е кола на месеца  (happy) (happy) и Танос, или alfa3delta, ми е приготвил едно яко клипче, което можете да видите в адреса url=http://vimeo.com/35427765  .

Много поздрави от Гърция, и дано да се видим в някоя среща! :)


Alexi

Здравей и добре дошъл ,българския ти е по добре от на много българи :)) Сняг дал Господ ,както и температури под -20° .. хубав Фокус имаш ,много е запазен  (beer)

VENTCI

Добре дошъл - "българския" ти е учудващо добър (за човек, който не е учил в българско даскало)
Фокуса ти изглежда много добре (thup)

Pyrhel

Здравей и добре дошъл! Много се радвам да видя тук Форд фенове от други клубове. А за българския - няма за какво да сме търпеливи, щом слагаш и запетаи, значи е на много високо ниво (fri)

Ще трябва да те разочаровам малко обаче. O:-) Дани е от другия клуб. Тук, в България, се разделихме и ние сме по-новия (само на 3-4 месеца) клуб и все още ни наричат "алтернативен". Една малка група, която за момента наброява 500 човека, се отдели и направихме нов клуб, защото не бяхме съгласни с управлението и възгледите за развитие на ръководството на стария клуб (който можеш да намериш на http://clubford.org).

А може би пък и тя е решила да идва насам, затова да те е поканила директно тук? :P Няма значение, ние посрещаме всички с усмивка и добро, така че - можеш да се чувстваш като у дома си. (fri)

Фокусът ти е готин, купето с 2 врати изглежда много красиво, а фаровете са му паснали идеално. И хубав клип сте му направили!

Видях, че и вие имате лепенки с адреса на клуба. Много приятно изглеждат, ето и нашите:


А за срещите - защо да не помислим в тази насока. Все пак врата до врата живеем! :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

emerge.life

Много ви благодаря, а и лепенките са си много готини! :)

Извинявам се че збърках клубовете, но все пак всички сме хора, не само клубове  (fri)


Можете да се регистрирате и да ни пишете, с помоща на google translate  ;)

Bobi

#5
Здравей и добре дошъл! Искам да те поздравя за сравнително грамотният ти български език, който е по-добър от този на една голяма част от обществото ни!
Както казаха и колегите, колата ти изглежда много запазена и стегната!Никога не съм се интересувал как стои въпросът с Форд общността в Гърция и бих искал да те попитам дали марката е популярна там?
Поздрави!

petermitkov

 Здравей и поздравление за колата - много хубав Фокус.
sapienti sat

Иван Вълков

Здравей, както казаха колегите и българският и фокусът ти са отлични.  (thup) Това е чудесно начало на едно интернационално приятелство. Поздравления още веднъж за красивият Форд Фокус!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emerge.life

Bobi, марката е популярна тук, но на пътя можеш да видиш и много VW както и японски автомобили.

Много поздрави на всички :)

ForeverFord

Здравей и от мен  (hello) (hello) , добре дошъл.Фокуса ти е много хубав,харесва ми цвета,сменените ти фарове веднага се забелязват и оставят добро впечатление и изглежда добре се грижиш за него,браво  (fri) (fri)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


moni74

Малко да бутна темата. Има ли начин да се свържем с гръцките колеги и да отидем на гости?  :)) Гърция е на една крачка, границата е само формалност, не е скъпо ако знаеш къде да ходиш и какво да купуваш. Ако те правят някакви срещи, може да я направим международна направо :)
Стига да измислите нещо за след лятото, аз съм пръв записан :)


----------------------------

Радко

#11
Цитат на: moni74 в 15 Януари 2013 09:24:13
Малко да бутна темата. Има ли начин да се свържем с гръцките колеги и да отидем на гости?  :)) Гърция е на една крачка, границата е само формалност, не е скъпо ако знаеш къде да ходиш и какво да купуваш. Ако те правят някакви срещи, може да я направим международна направо :)
Стига да измислите нещо за след лятото, аз съм пръв записан :)
Мдобра идея е да! Ако може да се реализира  ^-^