Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 11 гости преглеждат тази тема.

peichodoichev

Pyrhel ще съм ти задължен , ако ми дадеш този сайт където се заплаща за този код. Благодаря.


Pyrhel

Това примерно: http://myradiocode.co.uk/ford_radio_code.php
Пак казвам, не съм ги пробвал тия сайтове...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

shenti_bul

Здравейте и моля за помощ,  смених акумулатора на Фокуса на жената  и сега ми иска код, помагайте че жената ме изяде жив,  модела е Форд Фокус 2000 год, модел 6000 CD сериен номер M008021, благодаря предварително

mirohristov

Цитат на: shenti_bul в 10 Август 2012 19:19:57
Здравейте и моля за помощ,  смених акумулатора на Фокуса на жената  и сега ми иска код, помагайте че жената ме изяде жив,  модела е Форд Фокус 2000 год, модел 6000 CD сериен номер M008021, благодаря предварително
2502
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

shenti_bul

#64
Пичове сте беееееее, за нула време отговор, думи нямам, евала (beer)

hristo678

 Модел: 6000 CD TUNER LHD

Сериен номер: M033145   PART NO; 97KP-18C815-BB

Благодаря предварително!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

istinskiq89

Здравейте! И аз имам проблем с този код, моля помагайте! SN: M245274, MODEL 5000 RDS EON. Благодаря предварително!  (thup)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

peichodoichev

Здравей Pyrhel ходих днеска до мото пфое и ми казаха, че нямат такива компютри за да отстранят проблема. Моля помогнете.


Bobi

Пробва ли със сайтът, който Pyrhel ти е дал малко по-нагоре?

vesrus72

#71
Здравейте.Ако може да ми дадете код на радиоапарат Модел : 5000 RDS
сериен номер:M131375.Благодаря Ви!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

gigi

Здравейте, след мощна борба(..докато не изнамерих щипки) в крайна сметка измъкнах радиото от панела и му преписах серийния номер:
Blaupunkt C300
номерчето е GM1300 T5937609
Пуснах го през генератор и ми изкара код 0368
Ще съм ви много благодарна, ако ми кажете дали и при вас се получава същото...сега съм го оставила включено в колата с идеята да ме допусне пак да го въведа (вече изгърмях 3 опита) и не ми се иска да гърмя четвърти...че не знам коолко часа ще са му нужни тогава за да зацепи или...ще се предам на сервиза :)

Bobi

Здравей, колежке! Повечето колеги, които работят с генераторите са на почивка и затова не са ти отговорили.

Казваш, че моделът ти е Блаупункт. Да не би да пробваш с генератор на Форд и там да е проблема?

Pyrhel

Тия буквички отпред ме притесняват, обикновено са BT, а не GM. Колко опита имаш още? :D
Колко цифрен код трябва да въведеш? Видях, че си ползвала чешкия генератор. Виж какъв код генерира един конкурентен:

Код:
9441
1441

Не ми вярвай за горните кодове, предположение е :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

PatarZ

здравейте,най накрая регестриран фокусчо.помощ за кода на радието. M003067.мерси предварително.довечера снимки че сега пиша от телефона

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

PatarZ


litoff121

След доста мъка успях да сваля стереото на смакса ,предполагам че това е серийния номер V016296,на сони е моля ако можете да ми помогнете


Pyrhel

Ау, тия V-кодове са голям чеп. Не могат да се генерират, трябва да се рови в базата на Форд... http://myradiocode.co.uk/ford_radio_code.php тия срещу малко пари го предлагат :(

ПС: разделих темата, която беше тук по повод свалянето на радиото: http://fordbg.com/forum/index.php?topic=2082.0
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

litoff121

Готово,пратих на платения сайт и ми обещаха до 7ч вечерта да ми изпратят кода (happy)

litoff121

Общо взето и платените ме прецакаха за кода,трябваше до тази вечер в 9ч да е готов кода.Ако някой проявява интерес към S-Max,да ми пише на лично,пуснах го и в сайтовете за продаване,най-ниската цена е за модела! Крайно се разочаровах от всичко вече,купих го с огромно желание заради самите екстри,а то се оказва че не мога да ги използвам заради скапаното радио :-X

Pyrhel

Сега е 8:15 тяхно време, изчакай до утре.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mimzinna

Може ли помощ и за мен: M006230. Благодаря!!!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

joro


Чебурашка

S-maxa в обявата пише нов внос  ;) То сонито е овалното,втора ръка би трябвало да се намери до 3-400 лв.

Sportal12345

Здравейте,
след 3 дневна мъка по сваляне на радиото, за да вида сериния номер, най-накрая успях
дано тази вечер всичко свърши и колата да засвири :)

Моя номер е
М038474

Ще съм благодарен за код!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.