Нашите тунинг Фордове!

Започната от trololo, 29 Май 2013 19:51:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

trololo

Здравейте пичове и пиченца. Ще ви покажа няколкото Форда, които имаме, а последния - Ка-то още не е тук, сина на един братовчед на жена ми е в Великото Кралство и от време на време като намери нещо изгодно и запазено ни носи. Ето ги нашите тунинг бегачки.

Аз карам Кугър V6, яко върви, като тръгвам по светофарите направо си вдига предните гуми! Някои от нещата дойдоха с него, някои сме ги правили на село със сина ми, яко фенове сме на тунинга и много обичаме Форд.









Сина ми кара (подарих му го почти фабричен и двамата го направихме) Ескорт кабрио. На село като няма работа тунинговаме колите:










А тука му запуших резервоара, за да не му крадат бензина като ходи на лекции, той сега е студент. Вижте какво измислих:


А сина на братовчеда на жена ми й взе тая, прати снимките. Спазарил я е за 200 лири стерлинги и ще си дойде с нея. Каза, че е като нова, а и като видяхме тунинга й направо се побъркахме, жената много я хареса и каза, че ще я кара с кеф. Сега малко ме е срам да го кажа, ама кара едно Поло и не е от сектата Форд! Ето я и тунинг Ка-то:




whaaazp

Браво доста работа сте свършили!
Дай и някоя снимка от процеса на работа  ^-^


trololo

А, то нализ знаеш - като ти се пикае и са ти мръсни ръцете няма да си го държиш... То и с телефона е същото :)) Като сме се омазали със смола за броните - ходи и пипай апарата или като се шкури и е като в пустинна буря, само на готови неща имам снимки, дето приятели са ми пращали, не мога да ги качвам на компиутъра от телефона, искаха ми 30 лева в повече за жицата за свръзка. (nut)


Bobi

Здравей и добре дошъл. Ка-то ме кефи, но ако искаш да съм честен, трябва да кажа, че другите две не ми харесват и най-вече ескортчето... Но разни хора, разни вкусове. Иначе щеше да е много скучно :). Но не мога да не те поздравява за вложения труд!


Danchev

Ескортчето с къв мотор е?
How about a magic trick?


Alexi

Ескорта най ме кефи мене ! като кораба на Блейк е станал определено хваща окото !


Bobi

Вашето село да не го е купил някой ингилиз, че гледам, че си я пуснал за продажба с обява на английски? Даже май си и на роуминг с британски номер :).


Dmitarcho

Е те снимките са от Англия .. като са я оглеждали колата, преди я купят :D
Жив и здрав да си Колега, щом ти харесват колите, със здраве да си ги караш ;)
Ръца Пръца


К.Методиев

Мен пък ми се струва, че тука има нещо шменти капели, а да съм честен с всичките коли се е случило някаква голяма гавра.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Marlboro

Имаме си раздел за тия и не е дневника. Даже ескорта май го има там :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


toretosz

#10
Евала момчета,наистина много труд и нерви сте вложили ама не в колите.Радвате ме.Дерзаите и за напред..... . :'(
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


cosworth team ruse

според мен някой си прави яко пишка, тези коли са от нета 
FORD SIERRA POWER


vladi tanev

Абсолютно съм сигурен че някой си прави т@ш@к с нас а относно мунинга  (rofl) (rofl) (rofl)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа


ohGr



ffmk1l

Мисля, че темата трябва да бъде изтрита.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


amplified

Що завиждате на човека?


trololo

Ама много ви знаят балалайките ве (fart)

Ескордъд е 1.6 CVH. В селото главния дилър на коли е това момче и ги кара от Англия и Шотландия, някои от снимките са от там направо.

Amplifier, благодаря ти за подкрепата.


valeri1972

Цитат на: trololo в 30 Май 2013 13:12:01
Ама много ви знаят балалайките ве (fart)

Ескордъд е 1.6 CVH. В селото главния дилър на коли е това момче и ги кара от Англия и Шотландия, някои от снимките са от там направо.

Amplifier, благодаря ти за подкрепата.
Amplifier....да ме подкрепиш и мене бате....че искам и аз да съм дилър ???


mitakinen

Trololo защо лъжеш, че си от Тъпчилещово. Защо те е срам да кажеш, че си от с.Сърбогъзи, Габровско. Пък си и объркал форд клуба - този тук е пълно менте. Истинския е на clubford.org Тука е пълно с гадни долни завистници, лъжци и мошеници.
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки


valeri1972

Цитат на: mitakinen в 30 Май 2013 14:49:56
Trololo защо лъжеш, че си от Тъпчилещово. Защо те е срам да кажеш, че си от с.Сърбогъзи, Габровско. Пък си и объркал форд клуба - този тук е пълно менте. Истинския е на clubford.org Тука е пълно с гадни долни завистници, лъжци и мошеници.
.....и вскички са с болни "балалалала....." даже не мога да го напиша...


Danchev

Баце или си правиш яко гъргара или тотално ти е прегоряла фазата или си баааси уникалния курифей ... най-вероятно е някоя кавардисана история :)
How about a magic trick?


Alexi

недейте завижда на човека :))


Danchev

Всеки луд с номера си, някои с цяла в(б)олна програма :D
How about a magic trick?


toretosz

Темата си има ясно послание и предлагам да не я трием да я заключим и да я сложим за първа тема. И на 11.09 да я отключим за свободна злоупотреба.  ;D
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


naskoto__

Чудесни склуптури от кит и фибростъкло,или насело ползвате слама и кал  (rofl)


TourneoRS

Цитат на: ohGr в 30 Май 2013 10:04:59
http://www.barryboys.co.uk/phpBB2/viewtopic.php?t=38393&p=1192010

как става този номер , изписва ми следният надпис

ЦитатYou have been permanently banned from this board.

Please contact the Board Administrator for more information.

A ban has been issued on your IP address.

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


viksata

Цитат на: TourneoRS в 30 Май 2013 21:56:41
как става този номер , изписва ми следният надпис

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???

Някога... някой.... е имал твоето IP ...мисля си  ::)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Alexi

Цитат на: TourneoRS в 30 Май 2013 21:56:41
как става този номер , изписва ми следният надпис

аз не съм стъпвал там ,  ??? ??? ???
щото всеки не може да гледа тия произведения на изкуството :))


amplified

Здравей,
ще идваш ли на събора да покажеш Фордовете?  (race)


trololo

Здравей amplifier, при вас няма да идвам, защото са ви много мощни колите и чух, че не карате честно - минавате напряко по пистата през тревата, не вземате завоите, а ги сечете, карате срещу движението по пистите и затова сте окрали наградите на другия клуб. Затова реших, ще ходя при тях на събор.


whaaazp



ffmk1l

А за мен, предполагам и за много други ти си един смешник. Пърхел, извинявай за грубия изказ.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


opex

Отдавна е трябвало да бъде заключена като я изчетох.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


vladi tanev

#34
много ми е интересно как се вземат завои под мишница ли в торбичка или може би в чувал а да не казвам пък как ще стане да ги сечеш тва с тая брадва голямо сякане ще падне на тези завои  :D
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа


Marlboro

Що да се заключва, може просто да се премести в "общи дискусии", забавна е темата. :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


mediacenter

Може би много колеги не разбират колко е полезна тази тема...
Естествено,че е провокативна и в същото време забавна и невинна.
Начина по който всеки реагира и коментира е показателен и дава изводи за интелектуалното ниво на членовете на клуба и като цяло на форума...


Bobi

Цитат на: trololo в 02 Септември 2013 16:44:26
Здравей amplifier, при вас няма да идвам, защото са ви много мощни колите и чух, че не карате честно - минавате напряко по пистата през тревата, не вземате завоите, а ги сечете, карате срещу движението по пистите и затова сте окрали наградите на другия клуб. Затова реших, ще ходя при тях на събор.




petkomz

Май прекалено много внимание му отделихме на тоя "дилър"! (nut)


amplified

 
Цитат на: amplified в 02 Септември 2013 13:36:00
Здравей,
ще идваш ли на събора да покажеш Фордовете?  (race)
Поне тази година ще ни уважиш ли?


trololo

Здравей amplifier!

Слуховете се оказаха верни, много са ви мощни колите, за вас писаха по другите форуми, в Top Gear имаше статия, даже спътникът със златната плоча, на която е записан Излел е Дельо хайдутин от Райна Кабаиванска е върнат, за да се добави химна на клуба. Така че - няма да идвам, с вас не може да се говори, много сте си вирнали носовете и не правите икономия на гориво, кретени, защо замърсявате природата!!! Една кола трябва да се кара на ГАЗ! Тогава хем върви около 7.3784 пъти по-добре, има по-добро изгаряне, а и тури ли се газова уредба, автоматично можете да я пререгистрирате в кат като ЕВРО 11.8!

Спекулира се кой е химна на форума и какво е добавено в спътниците. Защо не го обявите? Най-много се шуми около Летя с колата на Пеньо, истина ли е?


opex

Завист голяма.
"гола вода и кал по врато"
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


TourneoRS

trololo  типичен модератор си ..... ::)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .