Интеграция с Tapatalk

Започната от Pyrhel, 13 Октомври 2011 16:00:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Петър каза за тази "мрежа", която позволява по-лесно използване на форума през мобилни телефони. Разгледах го, изглежда добре, а и доста от много яките форуми като xda-developers, htcmania, overclock.net и т.н. го използват. Та, да ни е честито вкарването на форума в мрежата на Tapatalk. :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


petermitkov

Eeeeee браво.
Супер бързо и експедитивно - само споменах и айде ето ти Тапаталк съпорт т.е. здравейте нови технологии.
Всеки който влиза тука през смартфон ще оцени ще форума че е в крак с най-новите технолигии.

БРАВООООООО.
sapienti sat


petermitkov

Веднага тествам и ето
The page at 'http://fordbg.com' says:
This forum has an app for Android phone!
Click OK to learn more about Tapatalk.
sapienti sat


mitakinen

WIndows Phone 7 и преди си отваряше форума без грижи
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки


Alexi

преди не го бях отварял ,но сега пробвах на Берито ,излиза си ок, фитва добре в разделителната на екранчето и текста е четим ,доволно


petermitkov

Цитат на: mitakinen в 13 Октомври 2011 16:36:40
WIndows Phone 7 и преди си отваряше форума без грижи

Да така трябва да бъде през браузера.
Просто сега вече форума подържа Tapatalk API-to т.е. вече е достъпен за Тапаталк клиенти.
Например приложение което ти показва само публикуваните в последните 30мин мнения които не са прочетени и няма нищо общо с вградения браузър на телефона.
sapienti sat


tha22don

Изпробвано и през Android-приложението на Tapatalk -  (thup)
Мислех си за отделно приложение, но това си е супер щом работи вече, пък и Java-та не ми се отдаде при проба за изучаването й :)
Ще си браузвам по кафенцата, което си е готинко  (beer)


petermitkov

Идеята за отделно приложение специално за този форум  е супер. Ще има определено отзвук  и ще привлече определен тип потребители. Лошото е че не е проста задача заради средата за разработка.
sapienti sat


Alexi

за браузване имам Acer One .. 1 кило е машинката .. телефоните са за разговори всичко друго по тях е излишно .. как искам Сименс ME45 ..


Pyrhel

Цитат на: Alexi в 13 Октомври 2011 20:16:42
как искам Сименс ME45 ..

Имам! ;D

Отделно приложение не е добра идея, никой няма да го набута в телефона си, за да чете един форум. Представи си да инсталираш някаква програма на комютъра си, за да ползваш талкфорд.ком, примерно :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Bobi

Какви талки, палки бе .... аз си влизам през Операта на е71 и не се оплаквам  :P


Иван Вълков

Потвърждавам, че работи бързо и лесно с Андроид ;)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Pyrhel

Имаше ъпдейт, пуснат от Tapatalk, който е сложен вече и при нас. Ще е добре ако някой забележи проблем да драсне един ред :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


supertorr

Към колегите използващи го- наистима ли трябва да платя 5 лв, няма ли безплатна версия?


AlexanderBozhinov

има,как да няма :) само кажи с каква операционна система си :)


supertorr

Цитат на: AlexanderBozhinov в 16 Юни 2012 00:04:27
има,как да няма :) само кажи с каква операционна система си :)
За Андроид


AlexanderBozhinov



Alexi

дайде за BB OS 5.0 линкче ако имате че рових рових и все платени излизат ..


AlexanderBozhinov

я пробвай това : http://www.blackberryrc.com/plus/download.php?open=0&aid=3809&cid=3
на download file даваш на 2рия линк :)
дано стане,после трябва да го пробвам и на моето бери ,че в момента съм от телефона :)


Alexi

това се инсталира .. но нещо не мога да разбера как действа ,никаква промяна не виждам .. като влизам през телефона ми казва че форума поддържа тапаталк но никаква разлика не виждам от преди .


AlexanderBozhinov

А опита ли да влезеш през инсталираното приложение,не през браузъра ? Когато влезеш през апликейшъна , ти иска юзър-а,след това май вече можеше да се настройва какво да ти показва,само нечетените или нещо такова беше май :)


Alexi

там е работата че го няма в applications .. има го само в options/applications ,но от там има само edit/delete


AlexanderBozhinov

На мен никога инсталнатите приложения не ми отиват в папка applications,а отиват първо в downloads. Провери там.Току що го инсталирах и работи без проблем :)
Ако не ,пробвай да го инсталнеш пак,аз моите приложения ги инсталирам през компютъра,защото след инстала бери-то си прави автоматичен софт ресет :)
И нали знаеш ,че е хубаво да си правиш софт ресет на бери-то кажи речи през седмица :) има бързи бутони alt+right symb+ del
Имаше и друга комбинация(в зависимост от тел-а ) ,но за тази се сещам в момента :) Дано стане.


Alexi

аз го правя на няколко месеца веднъж .. то не забива добре си бачка


Backstage

Цитат на: AlexanderBozhinov в 16 Юни 2012 11:47:07
я пробвай това : http://www.blackberryrc.com/plus/download.php?open=0&aid=3809&cid=3
на download file даваш на 2рия линк :)
дано стане,после трябва да го пробвам и на моето бери ,че в момента съм от телефона :)
Аз го сложих ей сега но не мога да изпращам ЛС? като влезна в съобщенията ми дава 2 папки...едната е всички съобщения,а другата само изпратени,но която и да отворя не ми дава опция да пиша ново ЛС....


AlexanderBozhinov

Аз имам входящи и изпратени.А мисля ,че PM може да се праща като се разглежда дадена тема,попадне се върху даден юзър и тогава с option бутона му даваш дали да отговори,да направи нова тема или да изпрати лично . Дано съм полезен поне малко :)


Alexi

Opaa:))

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk


zliqiliq

Добре кое му е по-добре на това от оригиналния браузър. Моя мобифон си стои логнат постоянно.Или има други по-удобни неща?


Alexi

доста по добре е като интерфейс пробвай го


Backstage

#29
Цитат на: AlexanderBozhinov в 16 Юни 2012 16:34:02
Аз имам входящи и изпратени.А мисля ,че PM може да се праща като се разглежда дадена тема,попадне се върху даден юзър и тогава с option бутона му даваш дали да отговори,да направи нова тема или да изпрати лично . Дано съм полезен поне малко :)
Da...tocno taka se okaza...sega ako imah I kirilica na berry-to...
Edit: Имал съм бре...  :D

Sent from my BlackBerry Bold 9700 using Tapatalk


Pyrhel

Някой може ли да потвърди, че и сега работи, че ъпдейтнах с последната версия?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


AlexanderBozhinov

Андроид -всичко е наред.


Alexi



Alexi

нещо се бъгна при мене .. след като се логна ми дава един син екран и така си стои .. по телефона нищо не съм пипал ,другите форуми са ок .. ако не се логна обаче си се отваря ,но то като не мога да видя непрочетените е безсмислено да ровя ..


Pyrhel

Хм, някой друг с такъв проблем? Откакто питах дали е ок не съм бутал нищо...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Backstage

при мене се бъгна самото приложение...не отваря нищо...преинсталирах - няма промяна - изтрих...


Alexander

От както съм го качил преди половин година на iPhone-a нямам никакви проблеми, работи супер и съм много доволен :)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


Иван Вълков

При мен има старнен бъг, не ми дава да ровя назад в която и да е тема и ми искарва само последните мнения. Цъкам на предишна станица а ме хвърля на първа. Иначе досега работеше без проблем това е при Андроид.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Pyrhel

Добре, явно има проблеми с последната версия за момента. Сложих предната и трябва да е както преди.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Иван Вълков

Сега всичко си е ОК. Мерси!!!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Pyrhel

Бачка ли, че имаше ъпдейт?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


К.Методиев

Бачка в момента през него пиша.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


moni74

Не знам какво стана, но при мен линка от първа страница ме прехвърля към http://adf.ly, което ме навява на мисълта ча нещо Пандата не се справя както трябва... Явно съм хванал някакъв вирус или нещо подобно с рекламна цел.


----------------------------


Dmitarcho

При мен работи линка от първата страница ;) Мони ... прейнстал :P
Ръца Пръца


mitakinen

има ли го някъде безплатен, защо да им давам 4-5лв.
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки


Bobi

#46
Tapatalk - Free Download

Аз ползвам Tapatalk 2 и съм много доволен.

Sent from my Nokia 3310 using "Български пощи" ЕАД  :))


Bobi

От няколко часа първите три поста ми ги дава празни. Рестартирах, преинсталирах - нанайси. Не че ги трие простовете, просто 1,2 и 3-ти пост са празни и от 4-тия почва да ми показва мненията на всяка нова страница. Някой друг има ли подобен проблем?


supertorr



ihovahi

При мен всичко работи:-)  с андрод съм и дори сега пиша през телефона използвайки tapatalk
Който фôрка "майстор" си нахôда!



whaaazp

И при мен всичко е ОК, ползвам го на Iphone ( ios 6.1.3).


Pyrhel

Дам, благодаря на всички отзовали се (beer)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


moni74

Понеже явно имах проблем с всички линкове за програмката, ето ви два работещи от пиратския залив :)
версия 2.4.11 с отключени всички цветове /каквото и да означава това/
версия HD 1.0.1 за таблети.


----------------------------


supertorr

Нещо ми се загуби " Благодаря-о" от извесно време. Да не е нещо свързано с новия адрес?


whaaazp

И при мен го няма от известно време, но мисля, че е от самия Tapatalk..


Bobi

От програмата е. И при мен изчезна.


whaaazp



Pyrhel

Някой може ли да потвърди дали тапаталкът работи, защото го ъпдейтнах, един човек е достатъчно да напише :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexander

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


supertorr

Е то ако не работеше веднага щеше да ти се запали телефона  (rofl)
Аз на 99% съм с него  8)


ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!



Bobi

Някой има ли проблеми с тапаталк? Не ми отваря форума дори и след преинсталация.


Alexander

На мен си ми го отваря без проблем
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


Bobi

Мерси, ще търся проблема в моя телефон.


ihovahi

И аз нямам проблем с тапатолка... но съм с моднат...
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Dmitarcho

Ръца Пръца


moni74

След като смених телефона, сега при опит за логване след като я инсталирах  ми иска име и парола. Обаче съм забравил какви съм вкарал преди. Какво мога да направя?


----------------------------


Dmitarcho

аз не съм логнат в самия тапаталк... дамо съм си вкарал форума
Ръца Пръца


moni74



----------------------------


whaaazp

Последно време редовно ми изкарва всяка непрочетена тема по два пъти. Само при мен ли е така?


Marlboro

При мен няма проблеми. Но съм с първата версия на Tapatalk, не знам дали има значение.
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


pAbLo

Явно моя телефон е скапан клас,защото ми казва,че не е съвместим с тази програма (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


moni74

Аз го инсталирах на новия телефон, но е втората версия и няма "благодаря".


----------------------------


К.Методиев

Аз съм с версия 2, до скоро имаше бутона благодаря, и май след последния ъпдейт изчезна.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


pAbLo

Незнам дали е за тук или за проблеми с форума и сайта.
Мрънка ми,че сертификата на Тапаталк изтичал в 03 GMT...
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


ganador

#76
 И моя отказа тази сутрин. v.1.31 за iPhone, как се лекува?

П.С: Оправи се без моя намеса.


Milcho

Това не е ли Ситроен??
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова


Pyrhel

Това е от Тапатолк-а, и голф форума е с тая картинка :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


К.Методиев

Преди малко обнових тапата, вече е друга снимката.


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Dmitarcho

Някой има ли проблеми с влизането във форума от тапаталка ?
Ръца Пръца


ihovahi

От известно време и аз не мога да ползвам форума през тапата...
Който фôрка "майстор" си нахôда!



G_o_c_e_v

#82
И аз от около седмица получавам известия по темите, но като цъкна не ми зарежда и пише за някаква грешка. Това ми го пише при мобилен и при WiFi
[attach=1]
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Dmitarcho

При мен се конектва - няма значение дали е мобилен или WiFi . но ми отваря само нещо като "чат" ....
Ръца Пръца


jo_jo

Цитат на: Dmitarcho в 05 Януари 2017 22:00:52
При мен се конектва - няма значение дали е мобилен или WiFi . но ми отваря само нещо като "чат" ....

и аз съм така, мисля, че от как мина на https е проблема

Отделно от известно време има бая реклами (ясно, че трябва да има, ама в теми с по едно съобщение има по 2 реклами)


Dmitarcho

 @pyrhel /и това не излиза вече самичко/ да запрята ръкави :) Те рекламите са си от самата програма :) Мисля, че имаше някъде а станеш "vip" или "pro" клиент .. и няма да има реклами :)
Ръца Пръца


Pyrhel

Рекламите в тапатолка не идват от форума, а са си техни. Нашите не се показват и съответно това е минус за форума :)
То и целия тапатолк е е един голям минус, преди месец му прегледах интеграцията и кода - еб*хти боклука. Ще погледна, но по-скоро бих го махнал тотално, страшен паразит е.

Тагването и още няколко глупости (примерно интегрирането на видеото) съм ги махнал също - неща, дето не са направени какт' трябва.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


jo_jo

странно имам други форуми, които нямат реклами в tapatalk. Иначе си е благина за употреба.


Milcho

Това нещо работи ли още? Изобщо не намирам форума в Тапаталк
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова


Pyrhel

Не, махнах го.

Цитат на: Pyrhel в 06 Януари 2017 02:19:03
То и целия тапатолк е е един голям минус, преди месец му прегледах интеграцията и кода - еб*хти боклука. Ще погледна, но по-скоро бих го махнал тотално, страшен паразит е.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


topgancho

А има  ли начин за мобилна версия на форума през браузър.
В. Георгиев