Еконт Експрес ООД

Започната от Pyrhel, 05 Април 2013 22:09:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tropper

Мхм :)
Откакто махнаха стартите пощенски и куриерската офис-офис е сравнително евтина, в момента всичко си го прекарвам оттука - средно 4+ пратки на ден, понякога и до 8-9 стигам :P
И всичките ми клиенти виждат на товарителницата, че им е спестено лев-два благодарение на "Форд Клуб" ;)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/


tropper

От няколко дена страничката за виртуалния кабинет на Еконт не излиза както трябва - "бутоните" излизат като чист текст без картинки и подреждане. Вероятно някой CSS се е загубил по пътя ;)

Иначе си работи, не ми пречи и така да стои, ориентирам се  ^-^
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

tropper

От днес вече всички картинки си се показват и даже с порменен дизайн. Вероятно самите Еконт-ци са бърникали.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Pyrhel

Да, забравил съм да напиша. Благодаря! ^-^
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

Бутонът Еконт нещо не работи , или е само при мен ?  ::)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Готово, беше останал стария домейн.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Milcho

От известно време при мен не работи...
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Pyrhel

Благодаря за напомнянето, забравил съм да го оправя. Записвам си и ще работи в най-скоро време.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Забравил съм да пиша, но от известно време отстъпката е отново активна и би трябвало да работи без проблеми.
Вече не е вградена в сайта, а се намира в портала, който го замести. Отново - достъпна само за регистрираните потребители.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#39
Получих едно писмо от Еконт, с което на всички онлайн магазини (т.е. местата с отстъпките при създаване на товарителница) им се дава едномесечно предизвестие, след което отстъпката ще се прекрати. В същия период може да се подпише нов договор, с който да се договорят отстъпките, написани в писмото. В момента отстъпката е 20% (или 25%, не помня, не ми се рови по документите), за да я постигнем, трябва да направим над 4000 лв оборот на Еконт но само за куриерската услуга (т.е. не се включват сумите за наложен платеж), а поглеждайки статистиката, ние ще се включим само в първото ниво - над 50 лв. :D Поради тази причина смятам да НЕ подписвам новия договор и крайната дата, за използване на отстъпката да бъде 22.04.2016. Разбира се, приемам всякакви обосновани аргументи ("нека да си го има, пък може и да нямаме остъпка" не е обоснован аргумент :D ), най-вече дали конкурентни куриерски фирми предлагат подобно нещо, което може да се включи в сайта. По-долу закачам 2те страници от писмото.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ihovahi

След като не се използва... явно няма нужда от подновяване.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Съгласен съм с Васко. Имаше го като екстра...но явно не пращаме толкова много.
Ръца Пръца

Pyrhel

Да повдигна пак въпроса, ако някой е срещал подобна възможност от конкурентна на Еконт фирма - да сподели :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Отстъпка няма вече, няма я и опцията във форума. Въпросът дали може да използваме конкурентна фирма, предлагаща подобна услуга остава отворен.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

nixel

От край време продавалника aka olx.bg предлага 20% отстъпка от цената на доставка по Еконт, ако се попълни товарителницата през профила ви там. Изисква се само една регистрация в olx
Не е задължително товарителницата да има нещо общо с обявите ви в продавалника. 3 и нещо излизаше доставката.

Vanko

Вчера гледах в олх, но видях само 10% отстъпка.

nixel

Явно са ги орязали отстъпките.

infomar

Типично за някой.... дъмпинг за заемане пазарен дял, после вдигане цените и премахване на отстъпките. Еконт станаха вече от скъпите фирми за подобни услуги.