Телефонен указател на FordBG.com

Започната от amplified, 28 Септември 2011 13:37:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ceco.deyanov

Цветомир Деянов
На 36 години съм от Ямбол.
Работа: Държавен служител -МО
0887893797


deshi

#31


Казвам се Гео Славов  25 години , завърших  немския Факултет на ТУ-София, автомобилостроене,
от близо 2 години живея в Германия и работя като механичен дизайнер в отдела за разработка на нови системи в  Bosch GmbH
0887 243747 бг
004915205214883 de
Грозен си кат` OHC  .....

radoslav94

#32
Здравейте,Фордаджии аз съм Радослав.Скоро се регистрирах и колата ми е ретро - Форд Таунус.Освен представянето на колата се надявам и да мога да използвам форума,като източник за намиране на труднодостъпни части,защото вече 3-та година тече,която си търся калници.Не че няма,но 800 лева е много пара за два калника,а и още съм стигнал до тях.

Та ето ме и  мен





Скоро завърших на 18 години сам и засега кандидатствах в АМВР (Академия на Министерство на вътрешните работи).Иначе обичам да се занимавам с коли освен колата за реставрация в скоро време се надявам да се сдобия с кола за всекидневни потребности,но търсенето ми удря на камък,тъй като сумата от 1500 лева не е много

Предполагам се досещате от коя страна на снимката съм аз  ;D ако има нещо 0883432392

Поздрави

opex

Здравейте,
казвам се Александър, на 30 съм и съм зависим.                      (rofl)


тел. ми е 0886446233 основно съм се движил все с ескорт и мондео със зетек мотор, не че знам всичко или за останалите не знам, но това е, ако някой има нужда да звъни ако съм способен ще помогна. Стария ми ник е Орех.
Снимка няма нужда, че не съм фотогенетичен :D
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Alexi

усеща се липса на родопски манекени в тая тема :))

ihovahi

Уф Уф :) приемам забележката  :D

Казвам се Васил Кузманов (родопският манекен)  :))
Форумен ник - ihovahi

Живея и работя в Чепеларе.

Работя като IT и дизайнер в Амерспортс България.

Снимка няма да кача, да не ми завидите на красотата  :))

Опаааа телефон забравих - 0879991846
Който фôрка "майстор" си нахôда!


hitrata_lisi4ka

Без снимка, готините шопкини няма да ти се обаждаме! :D
Искам нещо русо, може и метла!

momo76

Айде и аз да се запиша.

Момчил Дочев
Роден в Силистра, за момента живея в София.

Тел 088825107седем


ihovahi

Цитат на: hitrata_lisi4ka в 26 Септември 2013 02:15:03
Без снимка, готините шопкини няма да ти се обаждаме! :D

Ха сега, виж беля... да се не надяваш  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Bobi

Искам само да кажа, че има доста неактивни линкове към снимки на първа страница. Довечера ще си изтрия поста и тези, които нямат връзка с темата.


Илко

#40
Ето  ме  и мен  казвам се  Илко Гьошев  живея  в  Стара Загора  по настоящем  безработен ако  мога да  бъда  полезен  на  някого съм  насреща 
тел.0876/878746
Скайп ralli_fen
Илко

S.Stoyanov

Здравейте
казвам се Стоян Стоянов от гр. Стара Загора.Магистър по коминикационна техника и технологии а професионално отговарям за 1 SCADA система.Ако мога да бъда полезен на някого ГСМ 0895919104.

Streetracing

Ето ме и мен ...
http://prikachi.com/images.php?images/667/6911667G.jpg
Казвам се Константин Бояджиев от град Горна Оряховица съм, на 26 години семеен с 2 деца близнаци
Работя в Еконт Експрес
Телефона ми е 0883327747
Ако мога да помогна на някого с нещо съм насреща !
P.S. нещо неиска да се качи снимката за това я слагам така ...

Pyrhel

Да повдигна малко темата. Пежо клуба имат подобна, която се казва пътна помощ (при Пежо явно проблемът е, че палят и остават по пътя, а нашите не стигат до път :)) ). Написах им един апп за андроид и го качих в Плейстора, който е нещо като указател - имена, никове, телефони, скайп, местонахождение и т.н. Ще си го поддържам и ъпдейтвам с актуална инфо, но имам идеи за разширяване на фунциалността - снимки, фб профили, търсене и т.н.

Да направя ли такова нещо и за нас, или като е тръгнало на разруха няма смисъл? :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Много хубава идея. Даже и си я реализирал. Прави и за нас. Няма нужда от питане.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Мда .. и аз съм съгласен :) И без това сега на всеки от тук, след името съм написал FordBg :)  Ам на кого ника съм написал .. на кого името ... понякога голямо търсене пада :) Идеята е много добра :)
Ръца Пръца

ilko

#46
Хубаво и полезно. При организиране на срещи ще е доста удобно.

Илиян Генов - специалист управление на средства за търговско измерване
Варна
089/8789842

ForeverFord

Айде и аз да се напиша
Кирил Славов
Студент
Живея в Шумен,но всяка седмица пътувам до Варна
Тел:0888283059
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Ами, готово, вече имаме апп в плейстора. Около 2 часа след този пост трябва да може да се сваля и през телефоните. Ъпдейт на инфото на всяка седмица. Ако откриете грешка, сменен телефон, ник или друго - пишете в темата.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Ръца Пръца


Ина Тодорова

Ирина Тодорова
От Шумен
Работя в Шуменски университет
Тел: 0898/275766 и 0878882513

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Скараха ми се, че ползвам логото на Форд, проблемна марка :D

Ще пиша като има развитие.

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Ръца Пръца

Septerra

Яка идея! Включвам се:

Ангел Сергеев, от София, 89-ти набор.
Работя като автомобилен журналист в autoclub.bg и списание Autoclub. По образование съм автомобилен инженер (бакалавър) от ТУ-София.
Телефонче - 0887 138 068

Dmitarcho

Това приложение, може ли да се направи, да следи позицията ти, с gps, a-gps ... и като закъсах на някъде, да ти показва кои хора са най-близо до тебе ;) Или нещо подобно ;) За по лесна ориентация :P
Ръца Пръца

Pyrhel

Може, ама значи, че на хората ще им точи батерийка постоянно, т.е. примерно на всеки час ще търси location-а, което е факано :)
Или ти имаш предвид да прочете в кои градове са хората и после спрямо това, където са се записали - да ти покаже най-близките спрямо твоето положение?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Мда... Както ти е по удобно да го направиш ;)
Ръца Пръца

AlexanderBozhinov

Александър Божинов
Работя в Теленор .
Тел : 0895600124 , 0882797177
Живея в София, често се прибирам към Ямбол.

Dmitarcho

Защо нямаме оферта за мобилни услуги вече ;)
Ръца Пръца