Софийско пързаляне

Започната от Pyrhel, 26 Май 2012 17:41:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Радко

И мацки ли сте привлякли бе!  :D


Pyrhel

Сири, защото е готина. 8) И бръмчи докат' се лъзга :))
Марто, всичките ти аргументи са невалидни. (finger)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

То си беше като кръг от Форума 1, мацки, публика и екип от монтьори.    (hrn)
Ма от наще хора, мноого рехаво... Мнооо (whip)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

#63
Ето няколко клипа, започвам с най-епичната част:

Сири отиде за шипки

Първи кръгчета на Бухово със Сири

Сири на Бухово

Сири, Бухово, Чушка onboard

EDIT: 20-тина минути по-късно и още един, че съм го забравил :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

 :D Е на глас се засмях ... а като прочетох заглавието още толкова  (rofl) Имало е емоции не е като да няма  :)) Някакви щети по сири ... по шипковия храст?

Pyrhel

Скъса ми се свинската опашка, дето държи маската :)) Вързах я с тел от едната гума, тоя път (rofl)

PS: качих пропуснатия клип
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Значи тия гуми били полезни афтър деад а ?  :D Гледам ги в момента ... за сега забелязах че вече шикани си направил на излизане от завоите  (rofl)

Pyrhel

Мда ве, ама силицата не достига все още да рисувам ;D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Хаха ... трябва бая кончета за рисуване да остават назад отпадъчен материал ... за сега със лека спирачка може да направиш рамката за рисунката ;)  ^-^  :D

Pyrhel

Марто днеска се раздаваше (след като успя да запали) на паркинга на Фестивална. Кога ще хорим по-голяма тумба и да направим няколко клипа?
(race)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


BIGFORDFAN

 Аз го мисля днес или утре вечерта, и Светльо изявяваше желание, та давайте да го организираме!

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

senatora

Ако някой съдейства да си оправя ръчната...и аз съм там :D
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

Pyrhel

Уха, преди малко се прибрах, има снежец и ако не се разтопи през деня - можем да отидем да се пофръцкаме довечера?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Айдеееееее, всички с предно - това е нашия шанс да подрифтим, пък и някой със задно може да се изкефи  (race)

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Светльо

Днес имах най незабравимата случка на битака  :D дойде да ме посрещне Марто, качва ме си се на плаца и той си държи пред мене доста и аз си се засилвам бая, ама от къде мога да знам че при спрелите коли на Анатолий и Радко имало патрулка  :D и с близо 60 км/ч си сецам ръчната и си права 180 градусово завъртане, при което гледам в огледалата опа сините буркани викам честито 1 завъртане 1 акт, идва милиционера и аз почвам е тука се качих да си пробвам новите зимни гуми.... да не се пребия някъде и да вида как се върти колата след което тоя ми вика оо да определено се въртии  :)) и се разминах само с проверка  ;D

Pyrhel

Мда :)) Обаче не искаха да се лъзгат с нас тоя път, имало е случаи дето им освобождаваме плаца и почват и те с ръчните :D
Ето няколко снимки от тая вечер, клиповете ще са по-късно като се качат :)










Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Добре беше! Толкова небяхме държали на странично ходене с бабата  :)) Другия път на светло да се виждат по-добре клиповете  8)


Backstage

Цитат на: Светльо в 12 Декември 2012 23:51:14
Днес имах най незабравимата случка на битака  :D дойде да ме посрещне Марто, качва ме си се на плаца и той си държи пред мене доста и аз си се засилвам бая, ама от къде мога да знам че при спрелите коли на Анатолий и Радко имало патрулка  :D и с близо 60 км/ч си сецам ръчната и си права 180 градусово завъртане, при което гледам в огледалата опа сините буркани викам честито 1 завъртане 1 акт, идва милиционера и аз почвам е тука се качих да си пробвам новите зимни гуми.... да не се пребия някъде и да вида как се върти колата след което тоя ми вика оо да определено се въртии  :)) и се разминах само с проверка  ;D
ааааахххаахахаха   копелеееее   представям си ония как са се облещили ххахаха   направо не им се е вярвало  :)) :)) :))

Pyrhel

Малко по-късно като кача клиповете ще можеш да видиш как се насирах от смях (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Ей го плейлиста с клиповете от днеска: не ме цъкай. Между другото, геймърите да се намесват, могат ли да познаят чий е саундтракът? :D

Цитат на: Pyrhel в 13 Декември 2012 01:19:35
как се насирах от смях (rofl)
9:50 Сори, ама... Дойде точно преди 2 секунди и на тебе ти пуснаха бурканя :)) Как да не се хиля :D
ФКБ: Лъзгане (клипът с патрулката)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Супер  ;D Ама заглавията ги мъдриш всеки път оригинални (rofl)

Светльо

#84
А нее, има го и на видео  :D сега се счупвам от хилеж, ама като видях бурканите си викам е са си е*** мамата. От къде да знам, че има патрулка между вас виждах само фарове и си викам аз съм :D

Gredarov


Pyrhel

Казват ако ти е изтекла гражданската или прегледа, тогава трябва да се тръшкаш и разправяш.
Иначе на битака разговорите при мене протичат така:
- Ко прайти тука е?
- Пързаляме се?
- ? ? ? Я си дайте документите! И на г-цата до вас... Че малолетна ми изглежда (и я свети с фенера в лицето :)) )
- Ето.
- Хм, имате преглед, имате гражданска... Валидни са... А, ма тя г-цата по-голяма от вас! Е що се пързаляте?
- Ми. Пързаляме се. Алтернативата е да ходим да се дърпаме на Бояна, тука е по-цивилизовано.
- Да бе, ама ако стане ПТП, нали знаете... (и се почва лекция по морал малко)
- Ок, няма повече. ХОРАА, ЧАКАЙТЕ ДА СИ ТРЪГНАААТТ!!! (както се чува и на клипа)

И т'ва е, тръгват си и продължаваме :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

На това време няма ли да направим едно импровизирано каране пак на някъде  ;D

Pyrhel

Сега или довечера? Хайде да изчакаме малко да го видят повече пързалячи и да го измислим тогава. Сиерата вече е с 'жанта и ще съм с нея тоя път >:D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Радко

Цитат на: Pyrhel в 07 Януари 2013 13:18:16
Сега или довечера? Хайде да изчакаме малко да го видят повече пързалячи и да го измислим тогава. Сиерата вече е с 'жанта и ще съм с нея тоя път >:D
Не те разбрах много това за парзалячите, но мисля поне да е по светло този път. Хем клипчета ще станат ... ако си свободен по светло и който също е съгласен да се разберем :)