Форд фокус 1,8 бензин трудно пали

Започната от Стоил, 27 Ноември 2022 07:33:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ADiDimitrov

Цитат на: locke в 09 Декември 2022 13:26:32същия симпом като на автора - пали трудно, работи неравномерно и като потегля глъхне. Затова постнах снимка на свещите за справка
някога свалял ли си дросела да го чистиш ?? Почни от там  :-\


F Focus

Цитат на: locke в 09 Декември 2022 08:30:45аз не съм автор а на темата а я ползвам за да не отварям нова. Ако беше чак толкова наблюдателен щеше да забележиш ама хайде да плюем

Уточни, моля какво съм пропуснал-че имаше Форд Зетек 1.6 в подписа ти, а сега няма, или какво имаш предвид, защото може и аз да греша.
И още:
-Чаках уточнение този двигател 1.8 бензин на Фокус-1, или Фокус-2 е? Или нямат разлика?
-Хубаво постна снимки на свещите и какво направи-измери ли поне разстояниетото м/у електродите, което е елементарно?
-Изобщо изпълни ли нещо от съветите дадени ти тук и мислиш ли да изпълниш и какви, или приказка да става?
Ще се радвам занапред да отговаряш смислено и по същество, най-малкото от уважение към всички отговорили ти с желание да ти помогнат-лично мнение, друг може да не е съгласен.
Както и да е-без лоши чувства (хора разни) и с пожелание за успех в отстраняването на проблема.

П.С. Нямаше да пиша, но ме предизвика. Ще се радвам занапред да не го правиш.


locke

Цитат на: F Focus в 09 Декември 2022 18:37:36П.С. Нямаше да пиша, но ме предизвика. Ще се радвам занапред да не го правиш.



заплашваш ли ме нещо или така ми се струва  :D

F Focus

#33
Така ти се струва-нямам представа защо?
По-добре се "фокус"ирай върху темата си, че е доникъде, въпреки съпричастността, която предизвика-дано успееш да ме разбереш.