Филмарска тема

Започната от ForeverFord, 01 Март 2012 21:23:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

escobar



Alexi

"Джанго без окови" - новия филм на Тарантино ,много приятно забавно филмче прекрасна игра на Ди Каприо и Джаксън близо 3 часа е но с кеф съм го гледал ..

Радко

Цитат на: Alexi в 27 Март 2013 19:40:23
"Джанго без окови" - новия филм на Тарантино ,много приятно забавно филмче прекрасна игра на Ди Каприо и Джаксън близо 3 часа е но с кеф съм го гледал ..
Мда хубав е много филма :) Интересното е при този филм е, че хората имат поне по 10литра кръв и това си проличава като умират  :D Подобен филм с по 10литра кръв в хората е Ninja Assassin :)

Alexi

мда освен това барабанните револери стрелят по 10-12 пъти като куршума минава поне през 3ма човека ако са лоши и през нито един ако е добрия :))

Bobi




Изключителен филм... Странна смесица от екшън и драма, изключителна актьорска игра и непредвидим до последната минута.

Dmitarcho

Изобщо не съм съгласен. Голяма реклама на филма....накрая - нищо. Очаквах много повече. Може би се бях пренавил от рекламите.
Ръца Пръца

Bobi

Мда, трябваше да напишат, че филмът не се препоръчва за лицата, които очакват 120 минути нон-стоп пуцалки и кървища. За тях има - G.I.O или каквото там беше... Това е най-добрият филм, правен някога, който не осира тази сериозна тема и не/вероятна съдба, която очаква нашата планета.

Dmitarcho

Аз съм зарочарован,защото трейлъра се състоя от всички екшън сцени в целия филм. За втората част на Джи Ай Джо...щях да си искам парите след киното :D
Не е толкова не предвидим края на филма...но като цяло е хубав... Това,че аз съм разочарован- казах вече защо ;)
Ръца Пръца

Bobi

Прав си за трейлърчето - оставя грешни впечатления. Обаче още веднъж си затвърдих мнението, че няма по-добър от Том Круз, когато става дума за спасяване на света  :))

hotblooded

Цитат на: Bobi в 14 Април 2013 00:38:28
Обаче още веднъж си затвърдих мнението, че няма по-добър от Том Круз, когато става дума за спасяване на света  :))
Забравяш Брус Уилис :)


AlexanderBozhinov

G.I. Joe 2 - мега зле, обичам екшън,но чак пък толкова :)
Код Олимп - > става за убиване на 2 часа  :)
Скоро ще се ходи на Забвение(,той поне изглежда доста обещаващ)

escobar

The last stand - Дядо Арни е шериф на мексиканската граница, а наркобарон-автомобилен състезател с откраднат мегатунингован Шевролет ZR1 се е насочил точно натам. Типичен екшън, има добри попадения и много реклама на Шевролет.

hitrata_lisi4ka

Аз гледах The Host - Скитница, онази вечер и ми хареса.
Искам нещо русо, може и метла!

escobar

Препоръчвам Gangster squad, това е последният филм, който ми допадна.

escobar


whaaazp

Gangster squad определено е мн добър!

Pain and Gain - има смях, но до там...

Pyrhel

Гледах новия Iron Man - не става... Случват се някакви полу-свързани неща, ама така се случват, че все едно нищо не става, мне не ми хареса
Гледах новия Fast and Furious - язък, че са потрошили колите - и той не става :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Откъде ги намери с хубаво качество?  ??? В замундата ги има, ама с бозаво качество.

Pyrhel

български тракери не ползвам, че ме дразнят коментарчетата на простите тийнове, isohunt, mininova и т.н. :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar

Iron Man 3 го няма никъде с прилично качество, а като такова приемам rip от BlueRay, на резолюция поне 720P.
За Бързи и яростни се отнася същото, дори и някой да го е направил висока резолюция е използвал като източник запис от камера, което е отвратително.


TourneoRS

The Cannonball Run

Бях много малък когато го гледах във видео зала . Сега доизглеждам 2 част ..  ех какъв кеф беше тогава ... с новите Долби стерео системи .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

hotblooded

  Зрителна измама - яко филмче...

mike28

#82
 Вчера излезе 1-ви епизод от новия 20-ти сезон на Топ Гиър. Ще има кретения на кило.
Днес гледах пилотката на сериала по книгата на Стивън Кинг, продуциран от самия него и дъртия евреин Стивън Спилбълрг - "Под купола". Слабичко начало и посредствена актьорска игра, но ще се следи де. :D

Най-много чакам да пуснат 2-ри сезон на "Нюзрум" От вчера пак въртят по HBO 1-ви сезон. Определено един от най-интелигентно направените сериали.

The Newsroom: Season 2 Desert Trailer (HBO)

П.П. Top Gear почват със старата Фиеста и продължават с най-новата.

escobar

Spring breakers - Купонджийки
Никакъв смисъл, яко цици, як саундтрак.

Alexi

снощи се размазах от кеф на новия Бързи и Яростни на плазмичката ,1080р - много изпипани ефекти и като цяло доста добро филмче за разпускане .. естествено малко фантастика чат пат но то това се очакваше :)

mediacenter

Малко да раздвижа темата.

Гледах "Ридик"...
Мнението ми е...не си давайте парите...много съм разочарован,като фен на поредицата.
Ако някой не е гледал първите два филма може и да му хареса,ноо ако сте...не очаквайте много :-X

Виж "Z-та световна война" е друга бира...не просто поредния филм за зомбита.
Успешен фон на много обективната оценка на автора за същността на човешката природа.Препоръчвам. (thup)

Ще завърша обзора и това да се правя на филмов критик със заглавието "РПУ Оня свят"...
Ами заглавието говори само за себе си.
Определено най-тъпия филм за тази година.

hotblooded

 Градски, имаш ново Форд-че и не си се похвалил в дневника?

Pyrhel

Ааа, тука ще има разногласия, World War Z си беше чиста боза. Милиони зомбита, в един момент се пренасяше от охапване, после от някъде дойде, после русолявото момче не каза на "защитените" да не вдигат шум... А бе... НЕ. :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mediacenter

Цитат на: hotblooded в 14 Септември 2013 00:55:34
Градски, имаш ново Форд-че и не си се похвалил в дневника?
Сори за спама
И  да и не...
На жената е, а аз го карам от време на време  ;D

Alexi

оф тоя със зомбитата и мене не ми хареса .. банален ,малоумни диалози .. жалко за Брад Пит .. добро филмче е Now You See Me