Огледалце за Хилъри Клинтън...

Започната от tropper, 09 Февруари 2012 10:19:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tropper

Как ви звучи заглавието, а? :)

Тази неделя по разни стечения на обстоятелствата направих услуга на един приятел - трябваше да го закарам да "Икеа", защото той трябвало да направи услуга на една негова приятелка, обаче Гоуфа му отказал  :D, а въпросната приятелката от своя страна правила услуга на друга нейна приятелка..... и след 4-то коляно им изгубих връзката.... та трябваше да отидем и да купим някаква мебел от "Икеа".....

Понасяме се дружинката от района на румънското посолство към Около(м)ръстен път. Реших да мина по "Шипченски проход", 4-ти км, Студ. град, "Симеоновско шосе."... Карам си аз смело по Шипченски, минавам Универсиада, минавам районното, минавам завод Електроника и на спускането под ж.п. моста на Слатина се нареждам в дясната лента на километричната опашка за десен завой към "4-ти км". Този ден в залата имаше представления на "Цирк дьо Солей" и беше лудница.... Нареждам си се в колоната и чакам....

И не щеш ли - в лявото огледало гледам снегорин.... С еееей-такова гребло.... Ама вдигнато естествено.... за какво да хабим нафта... Приближава... И се чува "ПРАААС"... И отминава..... Гледам си лявото огледало - на половина  (facepalm) Полудях.... Ама много полудях... Скочих на клаксона, той (снегоринача) не дава вид да реагира... Колоната се раздвижи малко, догоних го... Пак с клаксона яката... и спря... Слезе човека - пита какво? И викам - "виж ми огледалото!" Гледа, чуди се.... Изкрещях си срещу него всичките нерви от изминалата седмица (а те хич не бяха малко), той разправя че бързали да чистят за Хилъри....

Естествено за Хилари добре почистени бяха само булевардите, по които минава маршрута.... и то само в посоката, в която трябва да мине. Даже преди това видях нещо, което иначе не може да се види - по "Вапцаров" минават три снегорина - по един във всяка лента, леко един зад друг, така че всеки следващ да обира снега, изтикан от предния и ескортирани от "родната полиция ни пази" - по една патрулка отпред и една отзад  ^-^

Та така... понавиках му се малко и си тръгнах...

И да бяхме викнали КАТ да пишат протокол - "каско" нямам, а има да си чакам 30-50лв от неговата гражданска сигурно до догодина... и да си губя времето да обикалям институции... Добре че не ми беше намачкал ламарините, а само огледалото пострада.

Та моят принос към посещението на държавния секретар на САЩ - Хилъри Клинтън - е едно огледалце втора употреба, което очаквам утре да дойде по куриер  (fri)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/


Pyrhel

Нямам спомен дали беше миналата, по-миналата или по-по-миналата зима пред нас имаше подобен случай, но на всички спрели автомобили. Снегоринът като минал в едната лента, на спрелите успоредно на пътя огледалата им бяха долу. Нямаше докоснати ламарини на нито една...

Дано само с това запомниш като поражение от зимата (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

tropper

Дано :)

Миналата зима - Януари-Февруари за по-малко от седмица - от неделя до четвъртък първо ме блъснаха на бензиностанция и ми счупиха предната броня, после като отивах към бояджията да ми монтира вече боядисаната нова броня ме засякоха и ми отиде и фар и ъгълче от калник и ъгълче от преден капак и то на същото място - преден десен ъгъл  (facepalm)

Оттогава почна и да се троши Мондеото, преди т'ва нищо сериозно му нямаше  :P
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

escobar

Зимата е кофти сезон за колите, откъдето и да го погледнеш. Аз пазя да не опраскам някой пред мен и се моля някой да не опраска мен. А карането по коловози и звуците свързани с това, ледените буци и лугата - приказка без край.

Vas

Незнам за вас, но вече 3-4 пъти ми се случва както си карам и един камион докато се разминаваме да ме нахвърля с пясък и разни боклуци...
Как така да го измислили да хвърля настрани по минаващите коли - незнам!
Чувството е особено гадно да чуваш как разни камъчета ти се блъскат по цялата кола, а ти си стоиш вътре и си траеш  (hammer)

hotblooded

 Отзад е ротор - хвръля на всички посоки (освен към камиона които носи контейнера със разпръскващото устройство на гръба си), същите камиони се ползват за разпръскване на торове във селското стопанства