Срещи в Стара Загора

Започната от Danchev, 21 Септември 2011 19:21:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Danchev

How about a magic trick?


Pyrhel

Утре преди тръгване ще мина да измия машината - няма се излагаме пред домакините и с мръсна кола да идваме :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

vladi tanev

определено ще се съберем малко по рано поне към 19.00 часа
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Иван Вълков

Последно в 19.00, на паркинга, аз може да закъснея 10 -15 минути.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

#34
Последно и официално 19:00 на паркинга на Техномаркет ^-^
Когато дойдеш тогава ... ние сме си там, колите спираме най-долу в дъното от южната страна. Ако закъснееш и няма никой паркираш на редичката и ни търсиш в Трафика .... голяма маса с много народ :D
How about a magic trick?

Иван Вълков

Дайте някъв номер ако се забавя или зягубя да зънна

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

vladi tanev

SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Иван Вълков

Благодаря за хубавата среща и топлото посрещане  (thup) Момчета вие сте един истински ТИМ  (fri)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

И ние благодарим за гостуването :) отдавна не се бяхме събирали толкова много хора само от марката и определено беше много приятно и забавно (gathering)
How about a magic trick?

Alexander

Страхотни хора, страхотна вечер! Заради хора като Вас се прави всичко това! (fri)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


deshi

Чак ме  е яд че не присъствах :) ... но до колкото разбрах сте видели как протича неделния ден с дордове с задно :)
Грозен си кат` OHC  .....

Pyrhel

И аз се прибрах. Срещата беше супер (clap)

Не направихме много снимки, но и от тези личи огромното присъствие!







Тези + зеления кугър на Митко (clap)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Виктор Велев

снощи беше направо чудесно надявам се пак да дойдете след време апък може и веднага  :D :D :D :D чувствайте се поканени :) (fri) (fri)

toretosz

Предлагам като падне сняг да заповядате отново но този път да прескочим частта с кафето
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

#44
мисля че при благоприятни  метеорологични  условия можем да си направим една разходка до това красиво място  (ade)






Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

How about a magic trick?

Alexander

Като падне сняг, идвам и аз с колата  :P
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Danchev

Охххх как го чакаме ... ама няма изгледи :( всички по 200 коня :D
How about a magic trick?

vladi tanev

Стига бе Ники кви 200 коня аз даже ги минавам като падне сняг отива към 250-270 коня на колелата  :D :D :D
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

toretosz

ми тъкмо се прибирам  (happy) по мокро отива 150.аиде към четвъртък да идем 3-4 коли ако е все така хубаво времето. (thup)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


Danchev

Под хубаво се разбира дъжд/сняг :D (race)
How about a magic trick?

vladi tanev

тази неделя в колко ще се събираме и къде  C:-)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

toretosz

Хора задават се празници 24,25,26 предполагам ще има почиващи на 26 да се съберем да си направим маса и да покараме.Ако има и време още по добре.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

Дано да ни пратят малко снежец .... по Витоша се кара яко вече http://moiteplanini.com/webcam/aleko.html
How about a magic trick?

toretosz

то днеска имаше на змеево ама не се събрахме.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

How about a magic trick?

toretosz

към 7.30 излизаме с виктор ако някой му се кара да звънка мене ме търсете на служебния че другия такъв дйеилбраке му напраих :'(
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Иван Вълков

Това видео не съществува........

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

Да и на мен така ми прави като постна клипче от vbox .... нещо от форума е :(
Иначе беше супер ...  малкото сняг по високото беше оползотворен по най-добрият начин ^-^
How about a magic trick?