няколко въпроса относно Ford Fusion 1.4 80 к.с. 2008

Започната от Hanibal, 07 Декември 2022 19:04:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Hanibal

Привет Колеги,

Вече и аз съм част от вашата гилдия с Ford Fusion 1.4 80 кончета 2008.
няколко дребни проблемчета и няколко по-дразнещи
осветлението на регулатора на врътката на парното не свети( сервиз който да може да го смени в София евентгуално поне телефон и адрес или интернетсайт)
Нагревателните ленти на задното стъкло не функционират евентуално пак сервиз или горе споменатия би могъл да свърши работата,
предните ел.стъкла се вдигат малко бавно >нови моторчета може би ама не е спешно....живеее се така

Коланът на шофьора е доста хлабав
..поръчах си нов(нов втора ръка) с механизъм от ибей...колко е читав ,не знам.. отново кой би могъл да го смени

дистанционното на ключа за централнотo не бачка и ключалката на багажника показва ,че е отоврен т.е. за смяна...тука в Немско ми казаах нов ключ с дистанционно и ключалка ...350 евро ....идеи?

колата е много пъргава ,приятна особено за града,предназначена е за бг

още нещо
като запаля мотора суден....изчаквам една две минути както си му е реда ...се чува едно клокочене,бълбукане дето се казва все едно зеле се преточва....после като загрее спира...трябва ли да се предприема нещо и на какво се дължи?

Благодаря предварително!
Доста теми за разсикване ....
Ако трябва да се коригира нещо, моля за извинение.

Поздрави


F Focus

#1
Привет, колега и добре дошъл!
Проблемите не са сериозни, би могъл и сам да оправиш доста от тях, но не знам до колко би се справил-т.е. какво можеш, какво знаеш, от какво разбираш, работиш ли с мултицет и т.н.-затова не започвам да обяснявам по списъка кое-как. Докарай добичето в наше село и не купувай повече оттук-оттам, каквото и да е-инак в нЕмачко ще ти излезе златна.
Ще ти пиша на ЛС към кого да се обърнеш в София, а можеш и да ми звъннеш, и се видим в центъра, ако желаеш-предполагам, че ще ти спестя някои разходи.

Поздрави и честита Коледа!

П.С. Имаш ли представа на какви реални километра е колата?

F Focus

Писах ти ЛС, но не можеш да получаваш такива...?

Ozzie

Не може да получава лични, 'щото има само едно мнение.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Hanibal

#4
Цитат на: F Focus в 26 Декември 2022 12:33:19Привет, колега и добре дошъл!
Проблемите не са сериозни, би могъл и сам да оправиш доста от тях, но не знам до колко би се справил-т.е. какво можеш, какво знаеш, от какво разбираш, работиш ли с мултицет и т.н.-затова не започвам да обяснявам по списъка кое-как. Докарай добичето в наше село и не купувай повече оттук-оттам, каквото и да е-инак в нЕмачко ще ти излезе златна.
Ще ти пиша на ЛС към кого да се обърнеш в София, а можеш и да ми звъннеш, и се видим в центъра, ако желаеш-предполагам, че ще ти спестя някои разходи.

Поздрави и честита Коледа!

П.С. Имаш ли представа на какви реални километра е колата?

Благодаря за  отговора :)

въобще не виждам опция за лични съобщения ...нямам представа защо?
Колата както и  аз сме до около края на април в Германия...единственото ,което ще направя е да сменя масло и филтри,че да имам някаква сигурност ,да си я докарам на ход..иначе е 2008 ,взех я на 104 000 км  сега е някъде 106500km със всички видове сметки,сервизни книжки и ремонти .Смених и само радиото,че музiката е важна.
С немски номера е,но ще я пререгистрирам  и вече всичко  гореописано ще  правя ...ще бъде в София колата.
Ако сте  сервиз  , бих се радвал на контакт  ,иначе ще и сложа и АГУ
за контакт бих оставил първоначално  Имейл>svetoslav.dobrev@gmail.com