Club Ford Romania - 2014 National Meeting

Започната от amonev, 08 Април 2014 09:27:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

amonev

Hello to all Ford friends, hello everyone,

I want to invite you at National Meeting of Club Ford Romania 2014.

Again it will be on the Black Sea Coast in 7-9 June; in Jupiter resort near Constanca, hotel Majestic (3 stars Hotel)

Price for double room = 85 lei /including breakfast/
Price ford single room = 62 lei /including breakfast/

Distance: Varna - Jupiter: aprox 125 km (through Balcik - Vama Veche)
Veliko Turnovo - Ruse/Giurgiu - Bucharest -> A2 highway to the seaside - Jupiter: aprox 435 km

Official site for info and registration: http://www.zileleclubford.ro/cazare.php

Up to this time there are Bulgarian participates from: Razgrad; Varna; Silistra and Pomorie!

-= YOU ARE WELCOME =-



Pyrhel

Миналата година се опитахме да поканим Клуб Форд Румъния на Дракон и ни казаха, че този клуб е незаконен и едва ли не противоконституционен, та тая покана едва ли е за нас :)

Не че на някой му дреме, ама трябва да се знаят нещата. Има и тема в техния форум.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pantata

Азсъм навит да отида. Стига сме се цупили на всеки, който някога нещо е казал на криво за нас.

moni74

Тази покана директно към нас ли е, или е копната от другия форум?


----------------------------

Nebhotep

Има я и в другия форум, постната от същия потребител. И аз се зачудих...  ::)  ::)


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

amonev

Не ме интересува какво как е било! Тази покана беше лично към всички членове от този форум и не е копната от никъде! Създадох една и съща тема на двете места по едно и също време!

НЕ ЗАЕМАМ И НЕ ИСКАМ ДА ЗАЕМАМ ПОЗИЦИЯ МЕЖДУ ВАШИТЕ ГЛУПАВИ ДРАЗГИ! АКО СИ МИСЛИТЕ, ЧЕ СТЕ ВЕЛИКИ МНОГО СЕ ЛЪЖЕТЕ И ДВАТА ФОРУМА! РУМЪНЦИТЕ СА МНОГО ПРЕДИ ВАС ОТКЪМ ОТНОШЕНИЕ И ОРГАНИЗАЦИЯ, ЕТО ЗАЩО Й ВИ ПОКАНИХ!

Може да изтриете темата и профила ми, все ми е тая!

amplified

Успокой се бе човек. Ограби ли те някой, наби ли те някой???

Аз също най-вероятно ще ходя.

amonev

Ами дразня се, като има хора с такъв начин на мислене! Егати, ще си помисли човек, че съм регистриран тук с цел подривна дейност!

пп - ще се радвам да се видим на събора  (beer)

opex

Цитат на: pantata в 08 Април 2014 15:31:36
Азсъм навит да отида. Стига сме се цупили на всеки, който някога нещо е казал на криво за нас.
На същото мнение съм.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

SICKandPROUD

Хм при мене даже и жената се замисли, така че може и аз да се присъединя с една двойна стая. Как стават работите със записването колегата е дал сайт, но не ми е много ясно. Колегите от форума който ще ходят, можем да измислим нещо...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


amplified

Освен в тази тема да продължим и да се уговаряме или да направим отделна? :)

SICKandPROUD

Предполагам бая приказки ще има, нека направим нова тема и там да се разберем :)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

amonev

#12
Радвам се, че има желаещи да уважат събитието. Ето как се прави регистрацията /използвайте IE и Google преводач/:

1. Регистрирате се в румънския форум тук: Forum
2. Логвате се с логина и паролата, след което отивате на записване за събора тук: Zilele ClubFord 2014
3. Един потребител на форума може да регистрира до 5 човека за участие.
4. Избирате от падащите менюта броя хора; датите за настаняване/освобождаване на хотела, съответно колко единични/двойни стаи искате.
5. В края се генерира проформа фактура, която се плаща с преводно нареждане в произволна банка. Ако не се лъжа "ДБанк" АД имат най-добри преводни такси към румънска страна
6. Преводното го сканирате и изпращате на туроператора: office@scitravel.ro

АКО НЕЩО СЕ ОБЪРКА ПРИ ГЕНЕРИРАНЕ НА ПЛАТЕЖНОТО ПИШЕТЕ НА ПОСОЧЕНИЯ МЕЙЛ, ЗА ДА СЕ КОРИГИРА, ЗАЩОТО ВЕДНЪЖ СЪЗДАДЕНА РЕГИСТРАЦИЯ ПОТРЕБИТЕЛЯ НЕ МОЖЕ ДА Я КОРИГИРА.

Средно двойна стая е 45 лева, а единичната 30 лева. Това са цени със закуска.

Снимки от миналата година: Zilele ClubFord 2014

moni74

Цитат на: moni74 в 08 Април 2014 18:29:18
Тази покана директно към нас ли е, или е копната от другия форум?

Колега, въпросът ми целеше единствено да разбера дали сме поканени от румънците, или те са поканили другия клуб. Защото нали се сещаш, че ако отидем непоканени ще стане кофти.
Аз също мисля да отида, защото жена ми има рожден ден на 9 юни и мога да я изненадам. Но още е рано за да потвърдя.


----------------------------

Alexander

Ако почне да се заформя група и аз мисля да се включа! :)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

amplified

Ще се организираме ли да идем? :)

hotblooded

#16
 Aз на тези дати съм в Румъния, но с друг ангажимент.... Приятно изкарване на колегите които ще идат.
Тези които ще ходят - да си купят румънска винетка че се следи с камери, можете да купите он-лайн (седмична - 3 евро) и да си я разпечатате (На границата стават опашки и е досадно).
На тези в които в полицата за ГО пише "Валидна на територията на Р. България" - ще им трябва зелена карта. Никой няма да ви провери специално за ГО, но ако стане сакатлък - ще има и проблеми.
Нафта и Бензин в Румъния са по 2.80 - 2.90 лв, метан - почти няма, пропан - има почти на всяка бензиностанция.
Северна България - минете през ДМ - 1 през Русе, хванете за Букурещ, преди града се качете на магистралата за Констанца, - другите можете АМ-Тракия + пътя Бургас-Варна, Варна - Дуранкулак - трафика след Бургас няма да е лек по това време на годината.

pantata


Alexi

принципно и аз съм навит ,стига да не изкочи някой ангажимент в последния момент ..

amonev

Само да напомня, срока за регистрация за хотела е 25 Май.

Ние сме две коли и общо 7 човека.


Alexi

аз може да мръдна за 1 ден без преспиване ей го де е .. не знам от сега дали няма да бачкам

pantata

Аз вече имам резервация за хотел, така че съм там.

amplified

И аз като Алекси, няма да резервирам за този хотел, ако остана за вечерта въобще ;)

amonev


Alexi

то може да се уговорим да пътуваме заедно ,отде мислите да минете ? гледам гугъла предлага варна-добрич и нагоре

moni74

Има минимален шанс и аз с жена ми да дойдем за през деня, или максимум с 1 нощувка някъде наоколо. Но ще стане ясно ден-два преди датата.


----------------------------

amonev

Миналата година пътувахме през Варна, Балчик, Дуранкулак -> Вама Вече, Мангалия. Пътят е отличен.

Тази година трябва да взема колеги от Исперих и Силистра и ще влезем в Румъния оттам. Пътя до Силистра също е направен, но не знам как е нататък.

pantata

Да споделя накратко впечатления. Като цяло не съм особено впечатлен, но не съм и разочарован. Като организация беше много добре всичко. Имаше поход през Мангалия с полицейски ескорт и отбито движение. Като мероприятие беше по-скоро парти/барбекю вечерно време и раздумка на паркинга през деня. Като цяло щеше да ми е скучно, ако не беше на морето да си направя плаж :) Не са особено разговорливи, но бяха учтиви и дружелюбни, когато имах някакви въпроси. Много ме изкефи едно детенце, което слезе от фокус мк3 ст, дойде и ми каза "Great car!" :) Като посетители също не беше нещо особено, честно казано очаквах доста по-голяма посещаемост. Ако сравня с 6-ти септември писта Дракон 2013, то на този събор колите не бяха особено много повече. Ето няколко кадъра да добиете представа. Криво-ляво всички коли се събраха на първата снимка.









ПП: Също така се радвам, че се запознах с колегата amonev на живо  ^-^



amonev

И аз се радвам, че се запознахме. Мондеото ти е страхотно  (fri)

Ето малко снимки от събора: Google +