Какво купих за колата днес?

Започната от Bobi, 03 Ноември 2011 04:25:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Осени мe идеята в тази тема да пишем какво сме си купили за колата или с какво сме я поглезили в близките дни. И като първо мнение започвам.

1.Зимна течност за чистачки Sonax - 7.90 лв от Еко


Bobi

Сам ще си пиша явно...

1 брой предпазващ лак за алуминиеви джанти - 13 лв от Бриколаж.

ffmk1l

Крайно гърне ULTER, разбира се от Полша.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

supertorr

#3
Нови зимни гуми Gislaved Euro Forst 5 205/55/16 за 355лв. от Диана за 2 бр.
Спрей за табло и други детайли- като го и използвах (happy) за 6лв. от Метро

Alexi

след покупката на пълен комплект по ремъчното задвижване реших да поглезя колата и с нови стелки ,както и набор LED крушки за салона огледалата подсветката на номера, габаритите и халогените

Bobi

Мисля, че ще е добре да спомене и цена и магазин, откъдето сме ги купили. Ще стане нещо като актуален ценоразпис.. ^-^

road runner

Аз си купих от илиянци комплект стелки тип леген за Фокуса . Пича извади един лист и ми намери точни стелки за фикуса . На жената баща й си купи за Ксантията и той оттам . Цена 34лв тези дни ще ги снимам :)

Alexi

Мондеото също го почерпих със стелки ,но мокетени гумени си имам .. остават за пролетта зимата ще си карам с гумените

pantata

Аз я почерпих с нови чистачки от ebay - 21 лева с доставка  ^-^

supertorr

#9
Купих си едно пакетче/ ваучер- " Акция светлина" от сервиз " Ratola"  на пълна цена 49.99лв.
С намалението от от X% всичко ми струва 14.99лв, като получих проверка и регулиране на светлини. Диагностика с диаграма на състоянието на акумулатора и нови чистачки Hella / само те са около 15лв!!!/
и както показва теста и ми казаха " динамото е на 6, а акумулатора е добре, може сам да видиш" (happy)



Alexi

вчера сложих диодите на халогените.. 5вата са ,светят приятна светлина около 6000к .. куките обаче не ги харесаха :))

supertorr

Цитат на: Alexi в 09 Ноември 2011 20:37:52
вчера сложих диодите на халогените.. 5вата са ,светят приятна светлина около 6000к .. куките обаче не ги харесаха :))

дай снимки  ^-^

Vas

Препарат за табло и гуми, 2л. концентрат за чистачки и 2 микрофибърни кърпи за прозорец  :))

road runner

Цитат на: Alexi в 09 Ноември 2011 20:37:52
вчера сложих диодите на халогените.. 5вата са ,светят приятна светлина около 6000к .. куките обаче не ги харесаха :))

Те кукарите хич не тачат халогените ,а според мен спокойно можеш през деня да си ги ползваш за дневни светлини ;)

G_o_c_e_v

Ляво стъкълце за огледалото, че някой си го хареса преди година и нещо...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Bobi

1. Стъргалка за лед - 0.75 лв от "Еко"
2. Препарат за почистване на тапицерии - 5 лв от "Еко"
3. Парфюм Амби Пур - 5.70 лв

escobar

Не съм го купил днес, но го изрових сутринта - спрей за размразяване Сонакс. С това бебче чистенето на прозореца сутрин е съвсем различно приключение. 7 лева по популярните бензиностанции.

Vas

хахаххаха 5.60 за спрей за размразяване на стълка.
Тези сега ще вървят като топъл хляб, но поне си решаваш проблема сутрин.
И там е спасението никакви стъргалки не помагат

Иван Вълков

Днес стартирах деня в 9.15часа с покупката на термостат + уплътнение МоторКрафт от МП Габрово - цена 50.40 лева - 10% = 45,36 лвева , уж щото съм бил "симпатяга" или щото преди това ги питах за програмата им 4+ ама се направиха на разсеяни. Общо взето съм доволен 

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

AlexanderBozhinov

Аз се обзаведох днес с предна лява биалетка.Прибрах се в Ямбол и съседа срещу 2 бири ми я смени. Хубаво си е у дома.

Sent from my LG-E720 using Tapatalk


tha22don

Копче за регулиране на ел. странични огледала 14лв. с доставката от ebay - незнам дали е много. Не ми се търсеше по моргите, а и студа и горивото, което щях да изгоря са друга бира .

tha22don

Акумулатор, че заводския фордов почна да ме изоставя в студеното.
С връщане на стария (друг дадох, не фордовия) - 140лв. 80Ah 700A - 2 год. гаранция. Silver Star - полска сглобка.

Чебурашка

Car Plan спрей за гуми - 10.40лв
Зимна течност за чистачки - някаква румънска 2л - 4,99лв

yoshi

аз купих днес един ароматизатор с някакви топчета за 4 лева но ще дам и картинка ако си заслужава понеже съм доста капризен към ароматизаторите и все не мога да си намеря подходящия ( в смисъл да не се вижда а да се усеща )  :P

Pyrhel

K&N панелен филтър. Нов - 79 лева с доставка :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petermitkov

Великолепни гумени стелки на Шонек Германия специално за  мондео мк3. Цена 53лв с безплатна доставка от Ngt.bg
sapienti sat

Bobi

Декоративна кора за двигател - 18 паунда с доставката  >:D

Иван Вълков

Спрей за табло 1,30лв. За марката не сещам ама е Антитабако ::)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

AlexanderBozhinov

Ремонтен комплект за предно ляво стъкло . Сега остава да намеря някой да ми го сглоби , защото с това нещо не мога да се оправя. Снощи в 23ч.  имах "щастието" да ми се скъса жилото за ел.стъклото.Наложи се разглобяване на кората ,беше тъмно и студено,светих си с една запалка и бях зверски изнервен  и го побългарих с летвички за да стои в горно положение поне до днес :) Нещастието е пълно .

Vas

хахаха едно време на жигулата беше така стъклото  ;D ;D