Едно досадно хлопане

Започната от ADiDimitrov, 05 Август 2019 20:46:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ADiDimitrov

Колата е Фокус 2.5 комби. Изхлопването е в предно ляво колело единствено и само при десен завой, ако лявото колело мине през неравност или дупка! На първо четене няма луфтове всичко е стегнато, но това нещо много ме дразни, а нещо не откривам от къде е ?


exclusiveremix

и мойта е така... и старата ми фиеста беше така...единсветно и само по начина по които си описал.Мислех че наистина и има нещо,ама не.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

G_o_c_e_v

Сценика нещо се разтропа, чудно що, то по нивята дупки "няма". Та заех се да гледам, всичко на око изглежда наред, почнах да отпускам крика поетапно и да лашкам колелото. Оказа се че стержена хлопа странично, а не на горе на долу , а няма теч. Та вижте и това, като вариант.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ADiDimitrov

Цитат на: exclusiveremix в 05 Август 2019 21:52:37
и мойта е така... и старата ми фиеста беше така...единсветно и само по начина по които си описал.Мислех че наистина и има нещо,ама не.
дано да си прав 😀 иначе и аз си мислех за някакъв проблем в амортисьора!

exclusiveremix

Проблема е "прекалено дребен",че да го търся.Отделно се появява само когато ти го обясни.Даже на старата ми фиеста мислех,че нещо пластмаси не се наместени,подкалници ли,или нещо при сглобяването понеже с лек удар там.Но го правеше постоянно и то се чуваше при ниска скорост.Аз лично при висока скорост не го чувам.При фокуса го чувам с 18ските...с 16 не съм се заслушвал дали го прави.Отделно се чува толкова тихо,че на механика който я гледа,трябва да му оставя колата за месеци,докато го чуе и открие.Айде нема нужда
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

ADiDimitrov

Досадното тракане ще излезе кормилен накрайник, сега остана да разбера дали е вътрешен или външен!

Тодор Иванив

Здравейте искам да попитам за фокус2 2009 1.8 (115)рециклирах рейка сменени тампони накрайници амортисьори преди 8месеца и пак особенно на неравности бие на желязо и ме подлудява и майстора каза че няма и идея от какво е ? Някой да му се е случвало дали не е дефект и да я закарам до Мотопфое нямам идея

Alexi

предлагам да смениш майстора