За какво последно си даде парите?

Започната от Vas, 01 Декември 2011 18:49:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Vas

За какво последно си даде парите?


И нека аз съм първи:

3лв. за мандарини и 2.35 за фанта с жълта капачка  ;D ;D


Иван Вълков

120 лева за наемът на апартамента

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

yoshi

бутилка уиски малко сладко и 2 шарка (вечеря )  ;)

Чебурашка

Заредих за 95 лева от максмоушъна на омв  :'(

Racinga


hitrata_lisi4ka

2x 4.90 за два лака за нокти
3.90 за козметична чанта
5.90 за спирала за очи
7.90 за червило
----
27.50 за готини неща на Лиси :)
Искам нещо русо, може и метла!

AlexanderBozhinov

24.90 за нов термос от Starbucks , защото старият се предаде :)

Vas

3лв. за 2 мита с кренвирш и кашкавал  ;D ;D

evil

7.24 лв. за 1.5 л. Кока Кола, 0.286 кг. дребни сладки,0.400 кг. свинска плешка без кост и
пакетче червен, млян, сладък пипер.
Да ми е наздраве  ;D!
Няма маловажни неща!

G_o_c_e_v

24лв за Горивен филтър
19.40лв за въздушен филтър
20лв за нафта
3.4лв за 2 горещи шоколада
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


mitakinen

 28£ за това - http://www.ebay.co.uk/itm/130617271952?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
Много мистериозно ми е изчезнала една гайка от предно дясно колело и то точно секретната. Ходих да питам майстора, който ми сменя зимните гуми - кълне се, че ги е завинтил всичките и то много здраво. Както и да е сега ще смена всичките сектлетни болта. На ред са и другите, че почват да им падат капачките
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Bobi

Моите са с гумени капачки, оригинални Ford, обаче нещо не ме кефи как седят с гума, а пък без тях е още по-грозно.Някой виждал ли е такива секретни ключове, които са с метални капачки, наподобяващи останалите гайки ( подобни на тези от линка,постнат от Mitakinen) ?

Alexi

всички оригинални са такива наподобяващи обикновените само от близо се вижда че са секретни .. аз като бях загубил ключа се припотих ,едва го намерих .. че и изчезна с торбичката с парт номера по Форд ,вече стоят разделени ..

Иван Вълков

4 x 18лв за подгревни свещи, 20 лева смяна.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Bobi


Иван Вълков

80 лева Diesel = 30 lt.  (hammer) (af) (mad) както е тръгнало лятото ще караме на 3 лева литъра (bang)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Vas

Половината заплата за гориво  (angry)

Bobi

Сега тенденцията предполагам е увеличение на бензина до 2.60 лв...

deshi

Грозен си кат` OHC  .....

G_o_c_e_v

50лв за предна стабилизираща щанга
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Vas

18лв. за антифриз за Астрата и 2лв. за накакъв маркуч. Снощи се спукал и антифриза изтече  :D

yoshi

каското......... поредната изцеждаща вноска  :'(

Иван Вълков

30 лева на стоматоложката да ми махне зъбния камък  ;D

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

supertorr

Цитат на: yoshi в 24 Януари 2012 19:15:51
каското......... поредната изцеждаща вноска  :'(

каското......... последната изцеждаща вноска   ;) (hammer)

supertorr


{REDNIKA}

280 лв за ремонт на колата за смяна на съединителя :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

petermitkov

125лв смяна съединител +смяна жило + 248лв части на другата кола  (hammer) (hammer) >:D
sapienti sat

Bobi

Течност за чистачки от Шел - 8 лв  (hammer)

Иван Вълков

#28
Цитат на: supertorr в 24 Януари 2012 23:25:14
малко спам- това ти ли си ? :P

Да чуствам се прекрасно след интервенцията. Досега небях ходил за такава маниполация, препоръчвам ултразвуковия метод и секси стоматоложка ;)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

G_o_c_e_v

60лв за смяна на стабилизираща щанга
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!